Магнит за хора с проблеми....... Само на мен ли ми се случват пободни тъпотии?

  • 3 488
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 907
И така ........... преди време бях пускала тема как една двойка се скара в нас и си тръгна със скандал защото мъжът попита жената дали ако имала хубаво тяло дали щяла да се снима в Плейбой.
Вчера една дъждовна и студена неделя, леля ми ме моли да взема от едни познати важен за нея документ. Идват хората, нормална двойка на около 40+ и аз глупачката не ги изпращам по живо по здраво, ами ги каня на кафе................ И там започна шоуто.
Пием кафето и си говорим общи приказки. В един момент се оказва, че преди 20 и кусур години сме били може би заедно на бригада с мъжа и той като започва да разказва какъв страстен секс бил правил там с някоя си. Първо всички гледаме тъпо и кимаме учтиво, но човекът продължава да настоява да ни запознае с интимния си живот от преди 20 години.................и така и аз не знам колко. То не бяха определения за страстен, истински секс и т.н. Жената пак се разрева и станахме като в сапунка. Накрая ми писна и им казах да си ходят - дали са ми каквото трябва, ще го предам, другото не ме интересува.....................
Та въпросът ми е - само на мен ли ми се случват такива тъпотии и къде бъркам..................и привличам подобни екземпляри към изповед  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 129
 newsm78 Не съм сигурна, че схващам точно идеята на темата. Смяташ, че си магнит за хора с проблеми, защото две двойки са се скарали по между си в дома ти? И пред мен много хора са се карали, дали ще го направят у дома, в колата си, на улицата или в техния дом не мисля, че има значение.

# 2
  • Мнения: 56
Според мен е някаква случайност , че и 2-те двойки са се скарали в твое присъствие, но чак като магнит за хора с проблеми да се определяш е прекалено.

# 3
  • Мнения: 1 912
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Знам, че не ти е смешно, но аз се посмях и на двете случки  Joy
Не е истина колко много хора ги хапят мухите  Joy

# 4
  • Мнения: 1 802
Виж сега, утешавай се, че поне не си  магнит за мъже с проблеми. Wink  Щото една моя приятелка, неомъжена дама на средна възраст привлича само такива. Е това вече си е голям проблем. Накрая се наложи да си преосмисли поведението и да спре да се прави на майка Тереза.

# 5
  • Мнения: 2 216
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Знам, че не ти е смешно, но аз се посмях и на двете случки  Joy
Не е истина колко много хора ги хапят мухите  Joy
Joy Joy JoyЛафът аз го знам във вариант "Ги хапи конят" Joy Joy Joy Joy
Не ти се случват само на теб подобни глупости! Но явно имаш харизма и ти се доверяват

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 19:33 от 30god

# 6
  • Мнения: 2 175
А, имаш проблем с познатите само..Wink

# 7
  • Мнения: 2 161
За мое съжаление, никога не ми се е случвало да привличам такива персони. Което е жалко, защото много се забавлявах от това, което си написала. Е, веднъж се случи един откачен капитан на кораб да се държи по този начин с жена си пред мен и мъжа ми... Но беше различно, не беше смешно. Беше цинично и много неприятно. Седяхме в прекрасната им градина, но наистина прекрасна! И къщата и градината изпипани до най-малък детайл. Да си живеят и да се радват на живота си! но не! Този задник развали цялата вечер, мисля, че мястото му е в кладенеца, който имат в градината си.

# 8
  • Мнения: 1 129
Този задник развали цялата вечер, мисля, че мястото му е в кладенеца, който имат в градината си.

 Joy hahaha Joy

# 9
  • Мнения: 25 891
Та въпросът ми е - само на мен ли ми се случват такива тъпотии и къде бъркам..................и привличам подобни екземпляри към изповед  ooooh!

Не знам къде бъркаш, но има нещо, което не ти е наред...  Thinking
На твое място бих предприела нещо с цел промяна на обкръжението. Един простак - случва се, но двама - вече говори за тенденция.
При мен пък е обратното - ако дългогодишна двойка зачеше стари спомени, обикновено е в духа на натякване за някоя стара забежка, в резултат на което обвинената страна отрича разпалено и отчаяно в стил: "Ти на мен ли ще вярваш или на кьоравите си очи???".   Crazy

# 10
  • Мнения: 1 252
Моите лични наблюдения са , че в обществото започна става тенденция. Един си говори сам в метрото, съсед ме държи един час пред входа да ми обяснява колко е неповторимо всичко в Обединеното кралство и колко е смотан , че досега е отричал скапания импераилизъм, та добре , че дъщаря му била по - настоятелна да учи там, трети ми обяснава всеки ден какви промоции и къде ги има и ако ги изтърве - ще свърши света едва ли не.
Сигурно и аз не съм най - нормаланата в очите на другите Blush Но...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 217
Да не би въпросният господин да те е харесал и да е решил да ти палне интереса, като си разкаже плейбойските изяви Mr. Green

# 12
  • Мнения: 427
Да не би въпросният господин да те е харесал и да е решил да ти палне интереса, като си разкаже плейбойските изяви Mr. Green
     Mr. Green Много е възможно.
   В нас преди време идва един познат на мъжът ми , да оправи компютъра . Седнахме после мъжът ми , аз и той на кафе .  hahaha И като започна този господин да разказва за кекс подвизите си .... и как след първият път , жените сами после му налитали като мухи на мед  Joy Joy Joy Joy Joy
Честно , не го издържах и отидох в другата стая . Оставих ги сами с мъжо .
Само като му гледах мазната коса  Sick и се чудих , коя би се съгласила да въртят рецептата на кекса  Rolling Eyes

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 228
Онзи ден се запознавам с един познат на мъжа ми ,идва и приятелката на въпросния познат ,запознаваме се и с нея при което тази започва да ми разказва за хемороидите си и вагиналните си гъбички.Е нали съм отчтива я изслушах .
Така ,че има всякакви индивиди.

# 14
  • Мнения: 241
Онзи ден се запознавам с един познат на мъжа ми ,идва и приятелката на въпросния познат ,запознаваме се и с нея при което тази започва да ми разказва за хемороидите си и вагиналните си гъбички.Е нали съм отчтива я изслушах .
Така ,че има всякакви индивиди.
Ей за това, младежта е станала неучтива... Joy

Общи условия

Активация на акаунт