Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява записът на новите майки в темата?
Какви са някои от преживяванията на майките, свързани с раждането и грижите за бебетата?
Какви са някои от препоръките и съветите, които майките споделят помежду си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява записът на новите майки в темата?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, свързани с раждането и грижите за бебетата?
Майките споделят различни преживявания, като например радостта от раждането на своите бебета, изразявайки благодарност към форума, споделяне на притеснения относно кърменето и грижи за бебетата и изразяване на надежда и подкрепа за другите майки. Една майка споделя, че раждането на нейното бебе е било изключително предизвикателство. Започнаха силни контракции в 1 часа през нощта и продължиха до 4:30 сутринта. След като пристигна в болницата и получи епидурална анестезия, раждането беше изпълнено с много напъни и помощ от лекари. В крайна сметка бебето се роди и беше изписано на следващия ден. Тя също така описва стреса, който е изпитала поради ниския хемоглобин на бебето си, но сега са щастливи да бъдат у дома заедно.
-
Какви са някои от препоръките и съветите, които майките споделят помежду си?
-
Какви са някои методи за предизвикване на раждане?
-
Какви са някои съвети за кърмене на новородени бебета, включително съвети за кърмене, грижи и препоръки за коригиране на захапване?
Включвам се с голяма новина........НА 8-МИ НАЙ-НЕОЧАКВАНО НИ ИЗНЕНАДА НАШЕТО БЕБЧЕ И СЕ РОДИ-КАЗВА СЕ ВИКТОРИЯ-50 СМ, 3500КГ.РАЖДАНЕТО БЕШЕ НОРМАЛНО И ПОСЛЕ ЩЕ НАМЕРЧ ВРЕМЕ ДА РАЗКАЗВАМ.

. А иначе детенце е спокоен, спи си и в легълце и в/у мен след ядене. Гърдите ми са сравнително спокойни. Не са били много напрегнати, по-скоро са меки. Все още изтича беледо синкаво мляко - това коластрата ли е? Не давам АМ и залъгалка. Само по малко глюкоза, ако хълца продължително. Кърменето е от 15 мин. до 45 мин. според нуждата на бебето. Това е. Има ли нещо, което да ме тревожи? На седем дни е бебчето.


, а и бръмбъра явно е на стречинг и е пада едно опъване, разтягане, побутване.... имам чувството, че проверява за изхода, побутвайки всяко сантиметърче... доста неприятно е усещането..