Неуморно АВГУСТинче от скука вкъщи вика, навън от студ пък дзинзирика.-тема № 25

  • 27 487
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 738
И аз забравих - Поли ще стискаме палци и на краката да знаеш.

Трейс - абсолютно те разбирам. Много е тъжно даже, нищо че му е време вече. Само за успокоение - бързо минава този момент. Но все пак си е малко....кофти. Но все пак ти скоро пак ще изпиташ тази тръпка - живот и здраве. И наистина е добре, че е минало без проблеми.

Хари - аз откакто родих станах доста по сантиментална. Особенно ако има деца...за малкото момиченце с болните сливици ревах с глас. Толкова ми беше мъчно. И на филми си поплаквам, но гледам рядко да гледам такива,ч е после ми е криво.

Янчето не каза как беше на клубчето!!

# 706
  • Мнения: 17
Здравейте, мамчета, съвсем набързо, че мойто много мрънка нещо..
Исках да споделя, че според мен бутер-баничките са много неподходяща храна за мъниците..Аз мисля, че са ужасно мазни и тежки, при това хидрогенираните мазнини, които се съдържат в маргарина са много вредни и за деца и за нас..
Трейси, аз имах слинг-шал и ми беше страшно удобно, особено като по-мъничка Диманка моментално заспиваше в него,а аз си ходех по ресторанти (лятото,на открито) или си вършех домашната работа, гледахме филми и бяхме сигурни, че не я ли отмотая няма да се събуди.В периода с коликите само това помагаше да се отпусне и заспи малкото.
Това от нас , засега!
О,пардон, да е жива и здрава рожденничката!!!

# 707
  • Мнения: 4
Никой не казва, че съм написала охапа с у вчера, добре че си препорчетох поста  Simple Smile, което обикновено не правя, та видях ква съм неграмотна  Laughing.

Ще чакам до понеделник  Simple Smile, ако е станало ще е само от стискане на палци да ви кажа, че само единия път решихме пак да пробваме, после пак ме хвана шубето и повече не, но нали надеждата умира последна  Simple Smile.

Славенче, разбирам те как се чувстваш, не знам какво да ти кажа обаче, мога да си кажа мнението за роднините и мъжа ти, но едва ли това ще те накара да се чувстваш по добре, а и не виждам с това как може да се промени нещо, също не знам как по същество мога да ти помогна, тъй като съм твърде далеч от теб.

Трейси, аз имам кърпа такава за носене на бебета. На мен ми е много удобна, беше де, вече не я ползвам и я дадох на една приятелка, но с нея можеш да си носиш детето по много различни начини. Аз си я поръчах по интернет. То е просто един много дълъг и широк шал от здрав памучен тъкан плат.

Пепе, и от мен честит рожден ден! Да си жива и здрава, хубав и дълъг живот ти желая!

Хари, кой филм гледа? Аз какви ужасии чух от един бивш колега босненец....просто не си представях, че може да ми се слумат такива работи.....вярно трябва да сме благодарни за съдбите си.

# 708
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Пепе честит празник ,жива и здрава да си!!!Весело изкарване и наздраве  bouquet
Хари,Трейси,Алегория благодаря ви милички  Hugи вие сте страхотни Heart EyesАз по принцип не изглеждам толкова добре,но сега се понагласих малко,а и нова прическа вкарах...всички много я харесаха.А ако знаете с какво я направих....желатин-разтворен в малко вода и вода със захар в пулверизатора  Mr. Green просто в последния момент реших и нямах нищо под ръка...та така Wink
И аз съм много емоционална,снощи гледах най-новите серии на Анатомията на Грей...ами през цялата серия ревах като магаре Mr. Greenа историите с починали дечица изобщо не поглеждам,понеже после ги и сънувам,толкова е тъжно Cry
Алегория пак ли гадости пиете ooooh! Дано от почивчицата да събере Тедо съпротивителни сили и да не боледува повече Peace
Трейси и аз се чувствах някак странно след като го отбих,но по скоро като промяна в навиците,а аз хич не обичам тези промени,отколкото тъга.И наистина много бързо минава това състояние  Peace
Поли ами то така се пише"Ухапа " newsm78

# 709
  • Мнения: 738

Поли ами то така се пише"Ухапа " newsm78

Ще ме уморите  Joy Joy сладурани  Joy

# 710
  • Мнения: 4
Поли ами то така се пише"Ухапа " newsm78

Вярно бе  Laughing, като ви казвам че съм неграмотна  Laughing, питах и майка ми и тя ми се смя.

Леле сега видях по новините какво станало в Кърджали, не е истина, чак се притесних как не му обръщам достатъчно внимание на Емо.

# 711
  • Мнения: 521
Аз хич не следя новини, ама чух за момиченцето със сливиците. Много много тъжна история, и аз предпочитам много да не слушам за такива неща, понеже после все за това мисля....
И аз съм много емоционална и ...
Дани, е пък много си изобретателна  Peace hahaha hahaha hahaha
Какво е станало в Кърджали?
Абе чак и азсе замисилих как се пише УХАПА .... Joy Joy
Мерси за отговорите за слинга, намерих даже в БГ къде ги продават за по 40 лв., та може оттам да си поръчам (брат ми се прибра миналата седмица в БГ, ще има кой да ми го прати  Joy Joy)

# 712
  • Мнения: 735
Добро утро!
Благодаря на всички, които ме подкрепиха и ми казаха по някоя добра дума! Hug
Дани, знам, че в тоя живот непокистите живеят по-добре, но аз не мога да се науча на това нещо.Хиляди пъти съм пробвала и пак не успявам. На мен ми пука и всичко приемам доста лично.Ще трябва да го променя това,че иначе само аз ще си страдам... newsm78
Пепе, да си жива и здрава и само радости в живота да те чакат! Hug
Хари, и аз се надявам скоро да излезна от дупката.То ако аз не си помогна няма кой.Никой не може да го свърши вместо мен, наясно съм с това.Мисля,че като оздравея след 2-3 дена вече ще се чувствам по-човек.Наистина се извинявам,че ви занимавам всички с моите глупости...Прегръщам те! Hug
Трейси, ти си страхотен човек! Много ти се кефя и много искам да съм като тебе! Не знам от къде го имаш тоя хъс да се справяш с всичко - готвиш божествено (по снимките съдя  Laughing ), гледаш детенце, работиш, сега чакаш второ бебче, на всичко отгоре си в друга държава! Възхищавам ти се, честно! Много ти благодаря за всичко, което си написала.А тоята приятелка, милата, историята й е направо  Shocked . И чака трето бебче.Дано нещата се наредят и за нея. Praynig
А щях да забравя - Как отби малкия мъж?Аз не знам как да го направя още, че нали така се приспиваме....
Алегория, не ти сърдя, но искам да ти кажа,че това не е мрънкане.Просто в лош момент потърсих приятели за помощ.И се радвам,че имам тук такива, които откликнаха!
Мама Винету, всеки си има право на мнение.Аз лично давам бутре банички, кроасани, вафли, солети, зрънчо.И шоколад си кусва като ядем ние.Няма как да ни гледа детето отстрани,а ние да ядем.Ако Валентин ядеше всичко, ако си хапваше манджите, може и да не му давам кроасан например.Но това ни е следобедната закуска на нас. Peace
Поли, стискам палци да е това, което искаш. Praynig
Аз се приготвям и отивам на УНГ.Тук е валяло сняг нощес.

# 713
  • Мнения: 738
Славенка нямах впредвид, че мрънкаш във форума. А попринцип, че човек само ако гледа черно на нещата нищо не се променя. Съжалявам, че не съм се изразила както трябва!

# 714
  • Варна
  • Мнения: 98
Славена, аз съм напълно съгласна с Алегория, разбира се че всеки има право да споделя проблемите си, но ти винаги звучиш много минорно, докато не си промениш нагласата по-позитивно нищо няма да се промени.

Дани, изглеждаш много добре, а за заниманията ви Laughing, то сто жени на едно място какво друго може да правите. Joy hahaha


Мен ми е много криво, незнам дали сте гледали вчера бтв репортерите, аз май не трябваше да го гледам, много ревах, направо незнам как намират сили родителите да продължават да живеят след такава трагедия.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Гануше, и аз гледах предаването. Толкова тъга и болка събрани на едно място ... Аз по принцип все избягвам да гледам такива неща, но вчера си поревах и аз ... Думи нямам и дано Господ пази дечицата ни...!!!  Praynig  Praynig  Praynig

Поли, филма се казва "Убийството на Сорая" - една млада майка, която я убиват с камъни заради прелюбодеяние, което всъщност тя не е извършила. И историята е по действителен случай. Направо ужас!

Днес май няма да извеждам София, нещо много студено ми се струва.  Wink

А Ивушка къде се загуби?  newsm78

# 716
  • Мнения: 0

Славен4е - за теб по-силно кафенце, 4е днес сложна процедура те 4ака при лекари, болна и с двете деца, 4е и в сняг  Hug Аз също мисля по-философски на нещата, нищо 4е паля от раз, но май с времето се понау4их да си върша нещата сама без да 4акам от никой - нищо, трудно - лесно това е моят път и аз трябва да си го извървя. Също като Трейси се успокоявам като си казвам, 4е има и много по-зле от мен и 4е оплакванията няма д ами помогнат за нищо, както и съжаленията. Опитай се да намериш душевен мир сама за себе си, трудно е, но съм сигурна, 4е ще се справиш, защото вярвам, 4е Господ ни праща то4но толкова трудности в живота, а колкото можем да се справим. Щом живота ти е по-труден, зна4и си по-силен 4овек от останалите  Hug Дано вси4ки сте добре и днес се постарай да се усмихнеш на нещо мъни4ко, дори и пти4ка да е и ще видиш, 4е ще ти стане по-леко  Hug
Поли - аз още стискам и не съм пуснала да знаеш  Joy  Hug  Praynig А това с ръфането на ку4ето, малеее такъв шут щеше да полу4и, ако бях аз, 4е свят щеше д аму се завие  Naughty  Mr. Green Много ме е страх от малка, аз и друг път съм го казвала. Гонеше ме на комшиите малката болонка най-ве4е и от тогава съм.... Whistling а ми се иска още малко Макс да порасне и да му взема някаква животинка да бяга след нея, ама да видим  Thinking
фликс - и Макс много странно изведнъж запо4на да е много мили4ак  Heart Eyes Дава си 4елото да го цункам  hahaha Незнам как е запомнил, но от новороден с тия неговите обриви и екземи само там си позволявах да го целувам и така е запомнил  hahaha  Joy Но и към другите деца запо4на да е много мил, дано и така да си остане, 4е голяма агресия го гонеше преди и срам ме хващаше 4ак  Embarassed  Rolling Eyes
Смайли - аз пак да ти се похваля, специално на теб, 4е оня ден Макс изяде пак половин портокал и изпи 100-150мл фреш4е, без никакви подслажданки, но портокалите бяха мноооого сладки. Мисля, 4е ве4е оцелих какви то4но да купувам и сега ще му давам всеки ден да яде и да пие сок4е. Предната ве4ер имахме гости с малко детенце и той видя как другото дете пие сок4е от стъклена 4аша (нищо, 4е беше от кутия, но се води 100% натурален и бла, бла най-добрия на тукашния пазар), та и аз му дадох от моята 4аша. На другия ден запо4нах да беля, за да изстискам и той гледа и си поиска, а после пак му дадох да пие от стъклена 4аша (ужким моята  Wink ) Запо4нах ве4е да си мисля, 4е съм му давала преди портокали по-кисели и той се е отвратил от тях. Сега мисля да давам само, ако са мнооого сладки, ако ли не - просто ще му ги спестявам. Дано и вие да проявите интерес скоро  Hug
Пепе - 4естит рожден ден със закъснение   bouquet Много да си здрава и усмихната, а двете съкровища само радост да ти носят  Hug
алегория - дано да се разтовариш на СПА-то добре и да се заредиш с нови сили, а Теди дано му се отрази много добре смяната на климата и да не се разболява пове4е  Hug
Дани - много добре си си прекарала на бабин ден, а и защо само ти пълниш това ми ти там...  Mr. Green
Аз да ви се похваля, 4е май тази седмица ще правим най-накрая прощапулник  Heart Eyes  Mr. Green  Party Макс от 2 дена вирви доооста пове4е от преди, просто беше май спрял тотално за около месец и сега се отприщи от веднъж  Joy Много съм щастлива, 4е най-накрая запо4ва да ходи, много ме притесняваше това преди. Сега само едно се 4удим - къде да съберем толкова много хора за прощапулника, а и искаме да е максимум до петък, 4е имаме приятели много близки тук на гости и те да присъстват  newsm78 През работно време и през деня, ама и за децата да е интересно...в детски кът пък алкохол няма как да има и става една каша...  Thinking Ако беше топло в градината е идеално, но сега е пълен студ и просто отпада...ще го мислим.
Хайде, 4е последните няколко дена се скъсахме да обикаляме по гости и на нас да ни идват и Макс д ане спи от зъбки, 4е едвам гледам ве4е, но има хиляди неща за свършване  Hug Усмихнат ден на вси4ки   bouquet
П.С. - Хари, Ганушка - нямам време за филми и по-добре май, защото като се опитам да потърся нещо по ТВ само някакви убийства и разследвания дават, кошмари не ще сануваш, ами незнам какво...А това предавание добре, 4е и него съм изтървала, 4е и аз много навътре запо4нах да приемам нещата с деца ...
Мариелка - как сте???

# 717
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
И при нас днес има сняг,но времето е меко и ходихме с Ники за кухнята,та подиша малко чист селски въздух Mr. Green
Хари,Гануше аз нарочно не го пуснах предаването да го гледам,защото се натоварвам страшно много,и аз ,като Лидето приемам много навътре такива трагедии с деца.Още не мога да забравя за починалото детенце от Варна Confused
Лиде,не съм само аз..и още две жени участват.Това е игра,измислена от организаторките Wink
Браво на Макси,как се отприщи да яде портокали,и аз си мисля,че ако си му давла по кисели и затова да не е искал .Нашия дивак не мож го накара да опита Rolling EyesИ честити ви ходещи крачета най-накрая.Само на хубави места да го водят Hug
Аз казах и преди ,че и Ники се умилква..обаче днес беше просто върхът.Понеже започнах да правя упражненията на Синди Крауфорд и лежа на земята с вдигнати крака...нашия като ме видя,легна и той до мен и си сложи главичката на корема ми и само повтаря "мамо,мамо"Ама едно такова умилкващо се Laughingмиличкия ми той Heart Eyes
 Не само Ивуша изчезна ,ами и Янчето не е влизала скоро и Амбишъс, и още много други Фликс и Мариека и те се загубиха  newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 22
Ето ме и мееен  Mr. Green

Как сте момичета? Нещо тези дни не ми се седи много на компа, минавам, преглеждам набързо и ставам. Преди вечер си седях на спокойствие, но напоследък мъжа ми се запали да играе някакъв покер във ФБ и не мога да се доредя от него. Simple Smile

Ние сме добре като цяло. Алекс още си мъкне сополи, даже преди малко се върнахме от лекар. Нещо подкашляше и го заведох да го чуят, че вече си имаме едно наум след спазъма. Чисти са му гърдите, всичко е от хремата и трябва постоянно да смучем с помпата и да капем капки.
 Алекс става все по- щур, на моменти направо не мога да го позная. Но колкото и да ме ядосва на моменти ми е толкова сладък и искрено му се смея на щуротиите.
  
От два дена се опитва да пее  hahaha hahaha По Baby Tv дават една песничка, в която се пее нещо от сорта на: Кумбаямо, кумбаямо и нашия с един писклив гласец: Миамооооо, маямооооо........ Joy Joy Joy Сърди се като свърши и ми бута дистанционното пак да я пускам. Как да обясня, че не може....  Joy


Славенче, горе главата, радвай се на дечицата си и не се поддавай на лоши мисли. Аз също съм много чувствителна, отдавам значение на всичко и се връзвам на хората, но си давам сметка, че от това само аз губя и страдам. Напоследък се хващам, че все по- малко се интересувам от незначителни неща и да ти кажа съм доста по- спокойна. Всички изпадаме в дупки, мислим си, че няма оправия, но в крайна сметка е важно ние и близките ни да сме здрави, всичко друго рано или късно се нарежда.  Peace

Лиде, мерси, че питаш за нас.  Hug Браво на Макси, че ходи повече и става по- уверен. Алекс все още не ходи сам, а за ръка. До скоро не искаше да се пуска изобщо, а сега от няколко дни започна пак да минава малки разстояния. Даже ако стоим с мъжа ми от двете страни обхожда целия хол, ходи и до спалнята......Луда работа е това, минаха повече от два месеца, децата вече тичат, а нашия още за ръка си ходи. Simple Smile

Гануше, не съм гледала. Видях рекламата, но понеже тежко изживявам такива работи прецених, че е по- добре да си го спестя. Миналата година си пуснах в нета предаването за детенцето от Варна и после плаках цяла нощ. Да не говорим, че и досега се сещам за разни откъси от него и пак ме побиват тръпки. И аз мога да кажа само- Господ да ни пази дечицата.  Peace

Хариелка, сега си свалих филма, който си споменала. Пак се чудех дали да гледам или не, защото то мойто си е един вид мазохизъм,  но все пак мисля довечера да си го пусна. Simple Smile

Дани, страшна мацка си била на това парти. Simple Smile И ако знаеш как ти завиждам за тези събирания. Това е едно от предимствата на малкия град- всички се познавате, срещате се, живеете по- задружно. При нас това май няма как да се случи.  newsm78

Поли, стискам палци за хубава новина!  Hug




Ето това е, който не пише известно време после поства фермани.  Mr. Green
Ами......аз ви пожелавам хубав ден и приятно четенееееееее!  Hug

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 21:43 от mariellka

# 719
  • Мнения: 0
Славенче много ми е мъчно за теб. Ако може да ти помагаме от тук всички ти даваме кураж и ти съчувстваме. Сега и ти трябва да се справиш с този труден момент в жвота си, това е изпитание, всички имаме такива трудни моменти, то просто е част от живота ни. Но трябва да погледнеш и с малко, по розови очила на живота. Имаш две живи и здрави дечица, това трябва най-много да те радва и да те кара да си жива и да си пълноценен човек. А хора които коментират и говорят зад гърба, винаги е имало и ще има, не им се връзваи, нека си говорят като нямат друга работа.
За филми не ми остава време, рядко гледам и то цял филм.
Предаването го гледах, много мъка има по света, аз лично го премем много навътре, отрази ми се зле. Преди три години и в нашето семейство се случи трагедия с детенцето ни. До някъде лекарска грешка, че не откриха проблема по време на бременноста ми, имаше генетично увреждане на плода и така ходене по мъките, три месеца след като родих и тогава се случи най лошото  Cry. Но сега съм силна, гледам напред и се радвам, че имам живо и здраво детенце.  Дано това е било моето, най-голямо изпитание в живота. Извинете ме, че ви натоварвам.
Дани браво за страхотната вечер.
Поли очакваме да се включиш и дано с хубави новини.
Ставам, че отиваме на събуждане, преди малко плака на сън, сънувал е нещо.

Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт