С прежди зимни се захващаме, плетки коледни подхващаме

  • 126 706
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Хубаво стои. От миналата година се каня на такава коледна звезда, ама май и сега ще пропусна  Laughing Толкова неща съм захванала.
А тази Страйп калърс от магазин лия купи? Търсих я в сайтовете и на Стенли и на Александър - нещо не я откривам............

# 31
  • Мнения: 114
Аз ще ви чета:)
Започнах един шал за детето-научих се от едно клипче в нета.Най-обикновена плетка.Като за начало;)

Така, обикновено сме почнали всички. Дерзай и не се отказвай. И ние разплитаме, да си знаеш ...  Hug

Хубаво стои. От миналата година се каня на такава коледна звезда, ама май и сега ще пропусна  Laughing Толкова неща съм захванала.
А тази Страйп калърс от магазин лия купи? Търсих я в сайтовете и на Стенли и на Александър - нещо не я откривам............

Зу, ето ти я тук - http://www.hobiyarn.com/prejdi%20esen%20zima/stripe%20colors.html

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 13:23 от big pufana

# 32
  • Мнения: 4
Zoo от сайта на Хоби! Mr. Green само там не си гледала

# 33
  • Мнения: 0
Пуф, и това ли е твое, кога успя и ентрелака и тунизийска плетка да усвоиш? Ти вярно имаш още един чифт ръце за плетене! Шапото много ми хареса. Фиф, елегантна както винаги, поздравления. И още неща ми харесаха, детска жилетка и други, но не помня на кой Sad, както и да е, поздравления на всички!

# 34
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Да Пуф, страхотно е! И аз му се чудех твое творение ли е, от списание ли е... и как е изплетено!

# 35
  • Мнения: 114
Не е мое, хора. Хареса ми за мечтунките, затова го сложих. Само тунизийките засега. Обирам всички очи с другата шапка, дето нямам снимка още.

Владж, видя ли си плетката, дето ти пратих?  newsm78

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 14:56 от big pufana

# 36
  • София
  • Мнения: 1 655
Здравейте да помоля ако някой има някакви снимки или линкче за завършване на две изплетени неща на два обръча заедно, незная дали става ясно какво точно искам, но незная как да го обясня

Рая, това ли имаш предвид:

http://www.youtube.com/watch?v=ZpGz8Q-LAKs

Фифи, страхотна зелена туника!
И много прекрасни шалове и шапки видях, оплакнах си очите днес  Hug

# 37
  • Мнения: 217
Здравейте в новата тема!!!  bouquet
За сега от мен само запис че ми го няма фотоапарата да снимам и показвам. Crazy

# 38
  • Мнения: 112
Търся модел на елече за момиченце на около 6 месеца. Свекърва ми иска да направи подарък на едно детенце, но незнае как да изплете елечето. Бихте ли ми помогнали с моделче?

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и честита нова тема.Влизам за малко само да споделя една шапка,която много ми хареса,пък е и в тон с новата темичка.Ще ми се да я разуча,но има само снимки.Та въпросът ми е,как така хем намаляваме бримките,хем са си все толкова JoyПрилича ми на шапката със скосените редове дето много от вас я плетоха.Ето снимки,после ще чакам безценните ви съвети  bouquet

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 1 198
Съншайн,мн нежни цветове!поло-яката най ми хареса.
И на мен Hug това са ми първи опити в плетенето,затова ги пуснах в старата тема,та да не се червя много пред всички вас,професионалистите   bouquet
Бубичка,много сладка наметка и манекенката също  Heart Eyes
big pufana,шала е прелестен,страхотни цветове  Heart Eyes И японската шапка,също е страхотна   bouquet

# 43
  • Мнения: 4
Кармела много ти благодаря точно такова нещо ми трябваше

# 44
  • София
  • Мнения: 17 597
Една туника от мен:



Преждата е Нако Фалим на 5.5 мм.


Невероятна си!!!

Общи условия

Активация на акаунт