С прежди зимни се захващаме, плетки коледни подхващаме

  • 126 693
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4
Новата ми чанта - филцован ентрелак:


Красота!!  Hug Hug



Пак да помоля за идея и за мъжки шал.


Този шал ми е фаворитът за тази зима!  

Взимаш неутрален/мъжки цвят прежда и плетеш право парче без много финтифлюшки - английски ластик, ластик 2х2, 3х3, оризова плетка, може някоя и друга осморка...


eat. sleep. knit...

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 10:05 от dodofit

# 721
  • Мнения: 9 913
филцваният ентрелак е направен страхотно, равен, гладък, супер!

СисиВас, аз пропуснах ли твоя новогодишен тоалет? Показа ли го вече?

# 722
  • Мнения: 109
Ето едно списание за актуални шапки и шалове. Тук може да се намери и описание за изпълнението им.
http://picasaweb.google.com/112703043379989311212/72010#5548841414235452066

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 10:38 от veronika

# 723
  • Мнения: 114
Сбъди, невероятна чанта-уникат!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 4
Здравейте, отново невероятни неща и особено на последните две страници, поздравления със здраве да си ги носите   bouquet
Искам да попитам за един шал някой скоро беше показал с две топки накрая  и самия шал изтъняваше в краищата, ако не се лъжа беше някаква гладка плетка, ако някой се сеща моля помагайте

# 725
  • Мнения: 328
Здравейте  Grinning  Може ли някой да преведе това https://docs.google.com/Doc?docid=0Ach1JXV00FA7ZGc0dHp4ZG1fMmZzZDgzcGc2&hl=en  . Уж знам немски ,но нещо не успявам . Купих си и една книга за бебешки обувчици на немски ,но пак не мога да си ги преведа . Ще се радвам ако има някой с перфектен немски  и се съгласи да преведе няколко модела . Аз ще снимам някой и ще ги публикувам. Така ще могат повече  хора да ги видят и да  ги изплетат. Само нека се намери някой желаещ да преведе текста  Grinning

Никои ли не знае немски?  Embarassed Много ми харесаха и на мен тези терлици, но не успявам да се справя с превода, макар че имам речник на бримките.  Blush Успях да разбера само че се започва с 10 бримки и се плете в кръг, но след това...  Rolling Eyes

Сбъдваща
, страхотна чанта!   bouquet
Анито, отново ме оставяш без думи! Браво!   bouquet
Мацата, благодаря за схемата!  Hug
blue eye, много е готина поличката, ще чакам да даеш линк към темата в осинка, че нещо не я откривам. Но пък се влюбих в това.  Heart Eyes
Steisi, каква е преждата на одеалцето?

Момичета, давайте идеи за заглавие на новата тема.

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 13:11 от pepito21

# 726
  • Мнения: 1 198
Уникално красиви плетки творим,които с много любов ще дарим!
   или леко съкратено
Уникални плетки творим,които с любов да дарим! Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 112
Или плетки творим,и с любов ще ги дарим Simple Smile

# 728
  • София
  • Мнения: 17 597
честит имен ден! ето поличката ,модела е от осинката.прежда ярнарт джинс.

поздравявам всички за хубавите плетива и идеи!сега ще се върна назад за да Ви чета  още......

Много е сладка!!

# 729
# 730
  • Мнения: 7
Теди, Диме, страхотни неща сте напарвили!
SunshineMery, много са изпипани шапките ти!

Показвам какво направих от началото на новата година
Едно цвете брошка за украса на купената шапка на сестра ми
И понеже и Маги поиска брошка пък няма на какво да я закичим изплетохме пуловер същия като на мама, но с по-дребна китка

Собственичката обаче не иска дасе снима в този момент  Laughing
Преждата на пуловера е Hippy Wool от турския сайт, 200 грама на 5мм.

За да ви показвам сега това се сещате, че Маги беше болна и тази седмица си бяхме вкъщи.
От тези брошки ще изплета още 3-4 в различни цветове, защото са невероятно удачни за пуловери, шапки, ревери и т.н. Не тежат и не се накланят напред, като едни рози, които плетох лятото. Затова да благодаря на Димето, която сподели с нас схемата   bouquet


може ли и за мен схемата на брошката..изпуснала съм я нещо... Praynig

# 731
  • Мнения: 5
Ще ми дадете ли някакви схеми за тия красоти?Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт