ПрЪвУписТно Дупреждение от ПоркОратурата за пУТкУкоросани маТСки- 53

  • 26 555
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 458
Цитат
Но пък имам през деня световъртежи и понякога ми се гади от цигарите,не съм си паавила тест защото не съм сигурна че р това въпреки че се надявам.А и напоследък много ям дали ще си имам бебе.
  Щом яде много, задължително ще има...

# 16
  • Мнения: 659
"КупОвач" - скромно, но фрапиращото е, че е от сертификати  на "Булгарконтрола".

# 17
  • Мнения: 247
.маТСки , от мен само един скромен запис... за сега* . Утивам на лоФ  Mr. Green .

# 18
  • Мнения: 146
Честита тема!

в връска с това бих искала да кажа
снегат продалжава да въли

# 19
  • Мнения: 4 841
Цитат
Пицата с шунка и гъби ми меришеше странно

Цитат
Днес дали все още има от промоционаните шоколади?

Вместо запис  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Улов нямам, но съм потресена от собствената си неграмотност Embarassed Преди малко ми направиха забележка на едно друго място да съм обърнела внимание на пълния член в писанията си Rolling Eyes Ставаше въпрос за изречението:
Цитат
На последния етаж е разположен скай бар с открита и закрита част, който предлага панорамна гледка към Средните Родопи
, където след редакцията на упълномощеното лице този последния, стана последниЯТ или:
Цитат
На последнияТ етаж е разположен скай бар с открита и закрита част, който предлага панорамна гледка към Средните Родопи
Посипвам си главата с пепел и отивам да се срамувам нейде Crossing Arms  smile3544

# 21
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
bradata, не съм капацитет, но в случая ми се струва правилно членът да не е пълен.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 091
коледний
Това Й-няма такова дразнене! Twisted Evil

# 23
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Цитат
Много помага и на ужилено от уса.

# 24
  • Мнения: 931
Цитат
Незная какво да правя .Уча юридически науки ,но се упасявам ако подадем йалба да не преценят че е по религиозни причини и незнам някои дали щте ни подкрепи.дори и балгарите защото тези 5 бабички вартят бхода ни

Не знам какви науки учи мацката, но й трябват начални уроци по ограмотяване. Mr. Green

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
bradata, не съм капацитет, но в случая ми се струва правилно членът да не е пълен.

 Peace Най- лесното правило за члена- няма пълен член, ако отпред има предлог.

# 26
  • Мнения: 322

Цитат
Незная какво да правя .Уча юридически науки ,но се упасявам ако подадем йалба да не преценят че е по религиозни причини и незнам някои дали щте ни подкрепи.дори и балгарите защото тези 5 бабички вартят бхода ни


 ooooh!  ooooh!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аз съм пределно наясно, че съм писала абсолютно правилно в случая и затова символично припаднах в края на ироничния си пост Mr. Green Ама ми се извиниха вече де Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 15 458
Цитат
можеше,ако кръшка истимаро да си изкара и скатае щом толкова ги е искал! тва е тъпо да кръшкаш и да си звемеш прашките! поне за мен де!

 Какво означава тази думичка? За първи път я срещам!

# 29
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Цитат
МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕ ИМАМ ПСОРИАЗИС ВЪВ ГЛАВАТА ЗАД УШИТЕ!!!!
Joy

Общи условия

Активация на акаунт