Къде в Пловдив???-17

  • 54 689
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 132
В Бонжур имаше май някаква Барби русалка, но не знам дали е тази.

# 76
  • Мнения: 6 206
Джес, лоши новини за моето момиче
както си разбрала - няма я мерлия, няма внос, няма и да има
всички я търсели  Shocked
ей сега говорих с момчето вносителя - последно съм я купувала лятото и от тогава я няма
единствен шанс - изостанала в някой хиполенд
редакция - във всички хиполенди /цяла бг/ я няма
търси всички интернет магазини - кикиморско царство обикновено имат големи наличности, първо там провери
редакция - няма я в кикиморско царство, комсед, марсел
съжалявам много!
нямаш време за от чужбина

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 13:21 от Каспър

# 77
  • Мнения: 1 380
А колички за пазаруване ... от по-обикновените виждали ли сте в Джъмбо и ако да, в коя секция на магазина да ги търся?

# 78
  • Мнения: 6 206
А колички за пазаруване ... от по-обикновените виждали ли сте в Джъмбо и ако да, в коя секция на магазина да ги търся?

има няколко вида - тази на смоби с дисплея в момента е намалена на около 50 лв
аз съм я купувала досега на 90 лв

# 79
  • Мнения: 1 380
Благодаря за инфото, Каспър, но аз търся съвсем обикновени и то доста по-евтини от споменатата цена ... за момче е и да му мине мерака ми трябва нещо което хем да върши работа и хем да не е скъпо щото най-вероятно утре ще му е омръзнало.

# 80
  • Мнения: 2 467
Тю, пуста кукла. Издирвам и аз от сутринта, но навсякъде ме отрязаха...
Явно е много актуална между мъниците.
Джени и в Бонжур я няма.
Каспър, благодаря ти много за съдействието   bouquet

# 81
  • Мнения: 6 206
Благодаря за инфото, Каспър, но аз търся съвсем обикновени и то доста по-евтини от споменатата цена ... за момче е и да му мине мерака ми трябва нещо което хем да върши работа и хем да не е скъпо щото най-вероятно утре ще му е омръзнало.

да, има и по 8 лв, то такива има и във всеки един магазин от 1 лв

# 82
  • Мнения: 511
Имам питанка за тоя лап топ на уинкс, някой има ли преки впечатления от него.
Искам нещо хем образователно хем интересно. Отворена съм за др. подобни самообразователни помагала  Grinning

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 528
Привет, градски!    Hug
Интересува ме магазина на Чико, който беше на колелото на Панаира, дали отново е отворил врати след ремонта?
.......

Работи. Но не съм убедена дали е същият магазин.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 79
А колички за пазаруване ... от по-обикновените виждали ли сте в Джъмбо и ако да, в коя секция на магазина да ги търся?

Преди седмица гледах два модела, но бяха розови и пълни с изкуствени плодове и кутии, имитиращи различни храни - единият модел беше 19.90, а другият - около 25лв.
Бяха изложени при играчките за момичета и количките за кукли.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Имам питанка за тоя лап топ на уинкс, някой има ли преки впечатления от него.
Искам нещо хем образователно хем интересно. Отворена съм за др. подобни самообразователни помагала  Grinning

За уинкс не знам, но на Барт е доста интересен за 4-5 годишни деца. Моите девоики много се забавляваха - има игри по български, математика и т.н. с набиране на точки и те се състезаваха и така се научиха да четат и пишат........... сами, само с него. Само на български е обаче, а тази за който питаш го рекламират, че има и английски.

# 86
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 761
От къде да намеря чанта от естествена кожа, твърда, изчистена?
Възобновявам питането с молба за други идеи. На Petek не ми харесват, пък и няма каквото търся. Нищо, че са марка. Този на Ara, на малката главна вече го няма /в него ми беше надеждата/. Дали не са го преместили някъде?  newsm78 Дорис, където също продават Ara вече няма чанти. Marzia нямат с твърда кожа. Преди имаше точно до римския едно магазинче/ идвайки от пощата в ляво /с хубави чанти и обувки, да не са го преместили и него някъде...няма го  Cry

# 87
  • Мнения: 1 230
Имам питанка за тоя лап топ на уинкс, някой има ли преки впечатления от него.
Искам нещо хем образователно хем интересно. Отворена съм за др. подобни самообразователни помагала  Grinning

За уинкс не знам, но на Барт е доста интересен за 4-5 годишни деца. Моите девоики много се забавляваха - има игри по български, математика и т.н. с набиране на точки и те се състезаваха и така се научиха да четат и пишат........... сами, само с него. Само на български е обаче, а тази за който питаш го рекламират, че има и английски.
Подкрепям за игрите в Барт  Peace Детските лаптопи на български са обикновено техни.
Освен това в Джъмбо има сега едни пъзели на български - от азбука, през срички, та до числа и смятане - купих на 4 годишната сричките. Много ги хареса и се оказаха хубаво качество. Peace

# 88
  • Мнения: 511
................
За уинкс не знам, но на Барт е доста интересен за 4-5 годишни деца. Моите девоики много се забавляваха - има игри по български, математика и т.н. с набиране на точки и те се състезаваха и така се научиха да четат и пишат........... сами, само с него. Само на български е обаче, а тази за който питаш го рекламират, че има и английски.



Супер, точно това искам, ако може сама да се научи да чете и пише, по възможност докато се забавлява. Това че има и английски (но не само) е идеално.


От къде да намеря чанта от естествена кожа, твърда, изчистена?
Възобновявам питането с молба за други идеи. На Petek не ми харесват, пък и няма каквото търся. Нищо, че са марка. Този на Ara, на малката главна вече го няма /в него ми беше надеждата/. Дали не са го преместили някъде?  newsm78 Дорис, където също продават Ara вече няма чанти. Marzia нямат с твърда кожа. Преди имаше точно до римския едно магазинче/ идвайки от пощата в ляво /с хубави чанти и обувки, да не са го преместили и него някъде...няма го  Cry

Има едно магазинче на Samsonite, аз съм си купувала доста чанти от там, точно такава каквато търсиш не знам обаче дали има. Намира се на площадчето на фонтана в центъра.

# 89
  • Мнения: 1 053
Имам питанка за тоя лап топ на уинкс, някой има ли преки впечатления от него.
Искам нещо хем образователно хем интересно. Отворена съм за др. подобни самообразователни помагала  Grinning

Дъщеря ми го има лаптопа на уинкс,много е занимателен,на български и на английски език е! Могат да се научат буквите,числата,нотите,има игри и някакви песни  Peace  Peace

Общи условия

Активация на акаунт