Къде в Пловдив???-17

  • 54 727
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 400
Имам един уникално важен въпрос: къде в Пловдив можем да празнуваме НГ, ще ми се да е нещо тип клуб-да не се седи цяла вече на маса, а да се тамцува. Да не е чалга! Идеи???? Ще съм адски благодарна!:)
 Mr. Green Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 959
Момичета, по главната има ли намаляния...дика например, или ботуши?

По витрините пише че има.. Thinking

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Имам един уникално важен въпрос: къде в Пловдив можем да празнуваме НГ, ще ми се да е нещо тип клуб-да не се седи цяла вече на маса, а да се тамцува. Да не е чалга! Идеи???? Ще съм адски благодарна!:)
 Mr. Green Heart Eyes

Нориса

# 33
  • Мнения: 5 173
Az продължавамд а си търся шаяка на джудже с рунтаво.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Имам един уникално важен въпрос: къде в Пловдив можем да празнуваме НГ, ще ми се да е нещо тип клуб-да не се седи цяла вече на маса, а да се тамцува. Да не е чалга! Идеи???? Ще съм адски благодарна!:)
 Mr. Green Heart Eyes
Полинеро

# 35
  • Мнения: 2 180
Момичета, помагайте да намеря "Художничката Дейзи". Видяхме я по рекламите по детските канали, а съм от затънтено място и търся начин да я купя! То поне да знам от къде, ще е добре и ще намеря начин. Няма време до Коледа, помогнете ако знаете, моля.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, помагайте да намеря "Художничката Дейзи". Видяхме я по рекламите по детските канали, а съм от затънтено място и търся начин да я купя! То поне да знам от къде, ще е добре и ще намеря начин. Няма време до Коледа, помогнете ако знаете, моля.

има я в хиполенда

има ли кой да ти я купи

# 37
  • Мнения: 19
Az продължавамд а си търся шаяка на джудже с рунтаво.
На Железарска има магазин за карнавални костюми и маски.Видях такава шапка в комплект с рокля-ако я нямат налична изпълняват поръчки за ден-два
http://artlandbg.com/koledni-kostumi/-виж дали е същата

# 38
  • Мнения: 5 173
Az продължавамд а си търся шаяка на джудже с рунтаво.
На Железарска има магазин за карнавални костюми и маски.Видях такава шапка в комплект с рокля-ако я нямат налична изпълняват поръчки за ден-два
http://artlandbg.com/koledni-kostumi/-виж дали е същата
O, mnoooogo ти благодаря, ще видим и там.
Така съм полудяла по тях, че мира не си давам Simple Smile .

# 39
  • Мнения: 2 132
Хубави апрески къде да намеря? И цени да ме ориентирате Simple Smile

Ако някой е гледал Бебе Понитата(с шишенцето) и може да ме ориентира къде е на най-добра цена, грешка няма да има Simple Smile

# 40
  • Мнения: 157
Да не е само запис... Simple Smile

Къде да намеря гащеризон скиорски за 6 годишно момченце?

# 41
  • Мнения: 19
MY LITTLE PONY новородено пони с шишенце е на картинката в хиполенд е 39.99лв,болното пони е 59.99лв,а с радиоуправляемия самолет е 59.99лв

# 42
  • Мнения: 1 014
За да не е само запис - да кажа, че от предното намаление на Карфур купих един куп неща за синът ми - половината излезнаха свестни - и учудващо такива се оказаха тези на Тех, а от тези на Дисни само дънките са добре като качество, блузка с картинка на колите - картинката избеля тотално, бански пак с колите - онзи ден след 2-кратно къпане в басейн, вярно минерален, картинката просто се отдели цяла от банския.

# 43
  • Мнения: 6 206
Хубави апрески къде да намеря? И цени да ме ориентирате Simple Smile

Ако някой е гледал Бебе Понитата(с шишенцето) и може да ме ориентира къде е на най-добра цена, грешка няма да има Simple Smile

сравнявала съм им цените /на малките, но те са една серия, така че трябва да важи и за големите/ в Джъмбо цената е била близка до тази на вносителя за българия, но пък напоследък вносителите много следят цените на джъмбо и реагират на момента, така че проверяване му е майката.

# 44
  • Мнения: 6 206
За да не е само запис - да кажа, че от предното намаление на Карфур купих един куп неща за синът ми - половината излезнаха свестни - и учудващо такива се оказаха тези на Тех, а от тези на Дисни само дънките са добре като качество, блузка с картинка на колите - картинката избеля тотално, бански пак с колите - онзи ден след 2-кратно къпане в басейн, вярно минерален, картинката просто се отдели цяла от банския.

просто щампите са им кофти  - след третото пране се размазват и избеляват
и при нас 2 пижами на нищо не приличат

Общи условия

Активация на акаунт