КГБ = Клуб на Готините Баби - 105

  • 29 268
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 271
 Да ви дам един акъл.Отгоре на питката се слага надпис с тесто: ЧНГ и под Что се слага паричката.Като се разчупва се гледа .У дома все аз я разчупвам и подавам на всеки с пожелание,та паричката все е на дете!
Сега ви казвам ЛЕКА НОЩ, че даже ми мина времето!

# 31
  • София
  • Мнения: 15 913
Лека нощ и от мене.
Но, ще се навъртам тук.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 672
Лека и от мен.

# 33
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
И аз днес рано ще отмъркам ,
но тез два дена нЕма наспиване , все по задачки и
все ранно ставане имах.  Laughing
Та да ви пожелая ЛЕКА НОЩ.  Hug

Мери , монетите се слагат непосредствено преди да
сложиш питката да се пече. Трябва да се вижда къде са монетите. Peace

Танче , пропуснах те одеве , извинявай.  Blush
Бе , вие колем колектив , големи певачки , спирка нЕмате ,
само концерти , дай Боже и по турнета да тръгнете.  Hug

Айде ЛЕКА.

# 34
  • Мнения: 77
Жабче, големи певици сме!
Най-хубаво ми е като видя че в залата публиката пее с нас, особено на припевите, че не всеки знае песните ни! smile3501
Голям кеф е, като чуеш "Бравооооооо"! newsm10
Хи-хи-хиииииии, ха-ха-хаааааа! Детска радост! newsm68

Ама читалището едно "стиснато", поне пътните ни да плащаха, а то, днес 4 лева за автобуси сме дали, в четвъртък също! Mr. Green
Плащаме си, а пеем за читалището, жените мърморят, а секретарката, /Дидия, роднината ти/ се прави че не чува, ама днес остана за почерпката, нали е аванта и нали трябва да се "фука" с такива будали като нас! #2gunfire

Я, да не си вдигам нервите, че то мама достатъчно ми ги вдига! Laughing



Л   Е   К   А      Н   О   Щ !



                                  

# 35
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро, момичета! Аз вече си пия кафето, има ли някой да го сподели с мен?


# 36
  • Мнения: 7 362

ДОБРО УТРОООООО!!! ЛЕК И СПОКОЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!!
           
                    Маринчееее,изпревари ме! Wink Аз вече си го изпих ,но пак присядам с теб за компания!!!!

# 37
# 38
  • Мнения: 1 558
От мен чаят  Laughing



Добро утро сега! И аз като децата се радвам, гледам през прозореца - имаме си сняг  newsm44
Сложих набързо един хляб да се пече /щото пък в такива зимни дни не можеш нормално да си купиш нищо /
И сега на компютъра, ихаааа, че хубаво.....
А на вънка се сипе ситно-ситно

# 39
  • Мнения: 23
Добро утро, аз съм на кафето с Марина Simple Smile
Шпунц, дано бързо се оправят дечковците! Те и моите са сополиви и кашлят, но бързо им минава по принцип. Хем не ходят на градина, в къщи си се всички, но не пропускат вирус.
Днес тук е студено, но поне е слънчево, няма и следа от сняг.
Аз си вися в офиса и както всеки ден си студувам. Не си включваме печка, че не можем да изкараме и за ток. Ако успеем за осигуровки и наем се радваме.
А елхичката у дома е рязана, ама си я държим както е на поставката в котел с вода, нямате представа колко вода изгълтва и доста изтрайва, дори пуска на края на клонките нови , зелени израстъчета. Няколко години опитвахме с живи елхички, които после засаждахме на балкана, ама не се получава и се отказахме.
Приятен ден! Hug

# 40
  • Мнения: 77
Здравейте момичета! Hug
Честит първи сняг на Варненци! newsm68  cold

Днес при мен е скучен ден, ще си стоя в къщи, имам сметки за плащане, ама днес не ми се излиза, ще гледам снега от прозореца! tooth
Бори си е в къщи заради шарката, така че ще сме "двама на прозореца"!  remybussi

Маринче, Дидия, Доби, благодаря за чая, кафето и закуската! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз сварих кус-кус за Бори и за мен, Стефан е станал рано, без да го усетя, отишъл е за лекарствата за кръвното ни и така......
Това е при мен.
Пак трябва да мисля за обяд, аман вече!
Мисля, че при шарка не се ядеше боб, леща.......това не мога да сложа в тенджерата!
Продължавам да мисля!?!?!? Joy

Приятен ден!



                                         

# 41
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 370
Привет мацки   newsm51

преди малко в Готварския се натъкнах на един невероятен кекс на Мери Попинс.....още точа лиги..... smile3534 
Така че молбата ми към Мери, когато и е възможно да даде рецептата, че само това видение ми е пред очите.... hahaha Мери, ако искаш може и на лични. Както ти решиш. Те и момичетата от готварския я искаха. Не знам дали си прочела.

Танитка, ела да гледаш от моя прозорец на какво се казва сняг, да не ти казвам, че термометъра тази сутрин показваше - 11 градуса...Стой на топло и направи някаква супичка, да сръбнете нещо топличко и едно картофено огретенче....то не ще много въртене и продукти, нали е от типа "изчисти хладилник". Аз тия най-ги обичам. Айде, идеята от мен, изпълнението и хапването от вас.  Laughing

Доби, успех със сладките. Чакам отзиви. Дано ви харесат. smile3521

На всички болни внучета и баби - бързо да оздравяват, че празници идват, трябва да сте във форма.  newsm53

За Здравчето стискам палци бързо да се възстанови и отново да ни весели с постовете си. newsm03

Маринка, Владко дойде ли у вас да ти помага да сложите къщата в ред  Joy   hahaha   Joy

На всички  спорен ден желая   smile3521

# 42
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет!

Тути, Влади още не дошъл, не зная дали днес ще го доведе майка му. Сутринта ми каза, че може би утре, но знам ли... По някое време след обяд или довечера, ако им хрумне ще пристигнат. А малкия всеки ден й казва, че иска при мен, а по телефона ми вика: аз дойда, гледаме Пинокио и ядем попара. Онзи ден му дадох попара и оттогава всеки ден иска това.  Joy

Мери, и аз видях в готварския пухкав кейк, дай тук и  в нашата тема рецептата, моля, ако обичаш.

Танче, Доби, Светле, честит ви първи сняг! Стойте си на топличко у дома, ако можете. И аз днес ще правя крем супа, топла и вкусна. Танче, ти пробва ли крем супата с тиква на Здравчето? Ако веднъж я опиташ, няма да спреш да я готвиш. Щом и мъжа ми я хареса много, дето все нещо му сладни супа от тиква. Тази просто е божествена! Здравче, благодаря за рецептата!

Марси, пожелавам ти повече клиенти предколедно и пред новогодишно!  Peace

Шпунц, как е настроението? Дидия, леса ти работа и благодаря за сутрешната компания.  Laughing

# 43
  • Мнения: 77
Тутулинче, страхотна си, имаш чудно вкусни идеи! Heart Eyes
Ама аз, преди да съм прочела поста ти ги питах моите мъже искат ли "писюр кюфте", майка ми така казва на лучена яхния с кюфтета от кайма и ориз, не знам как е известно това ядене, но става много вкусно. Laughing
Благодаря ти за идеята, сигурно в петък ще я приложа!  Heart Eyes

Здравче, бързо оздравявай, че липсваш на седянката! Heart Eyes
Маринче, не съм пробвала супата, защото не съм сигурна, че ще я ядем, може би се усеща, че ядем традиционни ястия, хич ни няма в експериментите, като чета как се слага в ястия портокалов сок, мед.....даже не съм опитвала да ги прилагам.
Трябва сигурно да сготвя малка доза, че да видим какво ще се получи! Shocked

Доби, във Варна срещааааааа..........аз, ти Светлето и Дидито!  tooth
Може би защото сме малко, една да е възпрепятствана и се усеща!
Какво да се прави, във Варна като няма ГОТИНИ БАБИ, да увеличат бройката на КГБ-то, явно съм само аз, а вие сте готини-кандидатки-подгласнички! Joy Ето, измислих нова титла! Grinning
Може би Фурийка и Фенчо като идват да водят-вземат Ели, може да стане среща, само да решим! hahaha
Фурийчеееееее, Фенчоооооо, "топката е при вас", идеята е от нас, действайте, че ни е скучно без вас! lalalala

Отивам да се потя в кухнята, че довечера като ме попитат "какво ще вечеряме", да не се чудя накъде да гледам! newsm78
През почивките ще съм тук, нали знаете лук как се бели и реже! Идва ти да  #2gunfire! Ужас, ама пък е вкусна манджичката!  eat



                            newsm47 newsm62 smile3503 newsm10 smile3501

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 11:31 от Tani-ta

# 44
  • Мнения: 4 368
Тутулина, Маринче сложих я рецептата в готварския.
Много е прост този кекс и лесно се прави, ама е много вкусен.
Благодаря за похвалите  Blush   bouquet
Установила съм, че простите неща са най-вкусни.
Мисля да направя за  празниците едни линцерови сладки, но  наравно с тях ще си направя едни прости курабийки, които стават много вкусни, но не съм ги правила от миналато  нова година.
Здравчето липсва, Фури МНОГО липсва, Деси също.
Другите май пишат, стига да не съм забравила някой,ама ако е така, зло да го дабрави
.

Общи условия

Активация на акаунт