Отговори
# 705
  • Мнения: 2 908
Ами в интерес на истината ако бебето е 4.5 кг ще му стават,ама ще му стискат,а е неконфортно за самото бебе. Аз съм далеко, далеко от 3.5 кг,камо ли от повече. Днес задавах тъпи въпроси в магазина за памперси, та чак се засрамих,все едно не съм имала дете, забравила съм всичко. Crazy От там не ме познават и тръгнаха да ми четат лекция,че по-добре да взема от 3-6 кг и аз се сетих как висяха по телесата на детето 2-ката тогава. Ама си замълчах де-да ме обучават, пък аз си знам.

# 706
  • Мнения: 17
Иве, приеми моите съболезнования! Много е трудно да се разделим с близки хора, познато ми е и чувството за вина. Жалко, наистина, че не си се сбогувала, но съм сигурна, че те ще разберат, ще продължат да те подкрепят. Да запалиш свещ за тях е добра идея, а и църквата е място, където ще почустваш, че загубата е само физическа. Прегръщам те силно!!!

Лори, чета те винаги и с удоволствие, просто някои въпроси минават по- незабелязано заради други дискусии.  Hug

за памперсите- забравила съм, но колкото мине останало в бременната глава, мисля , че поне една седмица бяхме с най- малкия размер и че На ден се използват 8-10 памперса в началото. Но това ми е най- малкия проблем. Не съм избрала още легло, чаршафи, ваничка. Бави ми се поръчката от Ла редут (бях поръчала спален чувал и космонавт..), не сме разчистили нашата спалня, където поне месец или два ще спи бебонка, с две думи, започвам да се напрягам... Мъжът ми уж ме изненада приятно, че вие взел отпуска, но това се оказа формално и май всеки ден ще си ходи На работа и да си наглежда колегите, така че нямам представа кога ще ходим да пазаруваме.  Оплаках се.  Е, дано да успея пак да поспя...

# 707
  • Мнения: 26
Добро утро коремчета!Сипвам кафето и се приготвям да излизам.[/i]



ИВЕ, моите съболезнования!

# 708
  • Мнения: 2 447
Добро утроо!
Аа,аз и за памперсите преди съм казвала...Взех си направо 3-6кг най-големия пакет.Отделих си 20бр за болницата и пакета си ми седеше вкъщи.


Иве,приеми и моите съболезнования...

# 709
  • Мнения: 194
Добро утро момичета Hug
Днес мъжлето ми има рожден ден, така че се почерпете кой с каквото му душа иска за негово здраве Heart Eyes
Май ще пътуваме в тази поледица за консултация, така че ще имам нужда от fingerscrossed
Хубав ден от нас Hug

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 07:51 от nadejdata

# 710
  • област Варна
  • Мнения: 270
Добро утро, дами!
Иве, моите съболезнования!
nadejdata и amidala13 палчета за Вас, дано всичко мине по вода (не по лед  Laughing )
Аз пък да Ви се оплача - през нощта на всяко обръщане от едната на другата кълка получавах стягане на корема. Отпускаше за 4-5 секунди. Вече си хващам коремчето с двете ръце като се въртя, ама пак ми участват малко и коремните мускули и това стягане май от там се получава.

# 711
  • Мнения: 426
Добро Утро мами,

Иве, приеми и моите съболезнования!  Прегръщам те силно  Hug Бъди сигурна обаче, че са постъпли добре и си помисли за бебчо  Hug Друго искам да ти кажа-може да ви се стори доста ненормално дори, но ако си обичал някой толкова силно, в никакъв случай не трябва да плачеш за него-той не би искал това от теб, а напротив. Аз съм убедена, че те са някъде, около нас, наистина....го мисля.  Чист пример ще ти дам с един човек, който безкрайно обичам-дядото на мъжО. Той почина два дни пред рожденния си ден-82години навършваше, ние не отидохме, бяхме болни. Е ако щете вярвайте, но никога и една сълза не пророних за него, напротив всеки път отиваме на гроба му, сядаме накрая и си говорим с мъжО с усмивки за "ДЕДО" и се чува смях и не ми пука за хората. Така го разбирам и съм сигурна, че дедо, ако можеше да избира щеше да избере този начин. Целувам те   bouquet

# 712
  • Мнения: 426
Бенджи изобщо не си сгрешила с памперсите  Hug Ние вече ги бяхме купили нашите и звъннахме на нашите приятели с бебката, та татито ни каза, че са още с 2 до 5 килограма, пък бебата стана почти на месец и се роди 52см. и 3.600кг., така, че добре си направила.

Матрака ни е супер, пасва ни идеално на кошарата  newsm44 , тя и без това е толкова нестандартна. Аз и сядах отгоре, значи ще издържи  дълго Crazy

За спането-Еспинозка хич не е хубаво това с коремчето  Naughty Питай док, според мен поне още днес, да ти увеличи дозата на магнезия   bouquet
При нас пък вчера милото си писа отчети разни до посред нощите и ми каза, че съм се стряскала на сън-той ме питал какво става, кошмари ли сънувам, а аз БЕБЕТО МЕ РИТА  hahaha Нищо не помня.
Страхотна закуска Стани веднага се усмихнах   bouquet

Миленка и Недеждата стиснати силно палчета. Амидалка дано, дано не те вземат в болница. Толкова силно стискам палци  Hug

Ами къде е поста на Тони  newsm78  

Хубав и усмихнат ден Ви желаем с Беборан  Hug


При януарките пак има бебче  stork-girl

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 09:01 от loryn

# 713
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Анилеви,моите съболезнования!Не се разстройвай за това,че не си ги изпратила,те ще останат винаги в сърцето ти. PeaceБебчето е важно да се роди живо и здраво и всичко ще е наред,а хората колкото и да ги обичаме(става въпрос за възрастните) все някога си отиват от нас на по-добро място.
Лорин,браво за матрачето,че ви е паснало.Майка ти като си дойде ще ти помага тъкмо за къщата и ти само ще си почиваш и ядеш бисквитки  Grinning,погледни го и от хубавата страна.
Амидала и Надеждата имат стиснати палчета от мен за днес,както и всички които са на консултация! Hug Hug
Мечтание,кажи моля те ако си ги разопаковала гащите за еднократна употреба от ДМ дали си отговарят на размера горе-долу и мекички ли са на пипане???Аз вчера писах че съм гледала същите на Канпол и питах за отзиви,но никой и мене не ме отрази......
Ще съм ти благодарна за отговора! Hug

# 714
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Появявам се само да кажа Добро утро че бегам, мама преди малко ми се обади да ми каже че пътува за градо и отивам на разходка с нея. Лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 715
  • Мнения: 426
Мама да ми помага  Joy О напротив, не само, че няма да помага за бебо, ами и сяда на дивана и казва, а аз съм на гости. Отгоре на всичко когато дойде, къщата трябва и да е "излизана" до блясък, защото иначе и прави забележки Така, че ни се очертава една прекрасна седмица с мъжО в чистене-той е на работа, пък аз още боря кашлицата  hahaha


Отивам да си направя кафе и казвайте тема моля момичета за днес.
Еспинозка, като гледам как стриктно записва и темите на деня   bouquet Ако искаш и теб да кандидатираме за вестителка Еспинозка, ти винаги си тук наоколо, като Пчеличката   bouquet

А заглавие за новата тема  Thinking

# 716
  • Мнения: 431
anilevI ,съжалявам много за загубата ти !Съгласна съм с Лори за сълзите.Дано го преодолееш възможно най-безболезнено !

nadejdata ,да ти е жив и здрав рожденика ,много да те обича и да те слуша  Flutter !

Лори,спокойни сънища ти желая в новия матрак !Ние наскоро си взехме Магнифлекс ,вашият какъв е ?

Аз пък тази нощ сънувах ужасни неща и много плаках ,събудих се и продължих да плача ,хем знам ,че е сън  Embarassed .

Я кажете вие подарявате ли си подаръци с родата на Коледа ?
Според мен трябва само на децата да се подаряват  Crossing Arms и в рамките на семейството .С моите родители сме се разбрали в това отношение ,обаче свекърва ми държи да ни подарява .В смисъл -не ми харесва ,че на всяка Коледа получаваме подаръци от свекитата ,които после се чудим къде да прибираме(щото не са ни по вкуса) ,съответно и ние изпадаме в чуденка какво да купуваме и те като нас после-чудят се к`во да си правят подаръците .С брата на мъжа ми -същата работа .Не е ли по-лесно просто да си прекараме заедно празника, а само на децата да се подаряват подаръци .Тази година може би и баба му на мъжа ми ще присъства ,ами това са за нея 4 внука+1 правнук-как ще й стигне пенсията  Shocked !Няма смисъл !

# 717
  • Мнения: 227
Добро утро,
anilevI много съжалявам за загубата ти. Бъди сигурна, че те ще бъдат винаги с теб spoko
Май съм изпуснала вчерашната тема-за памперсите newsm78 Аз мисля първо да взема от най-малкия размер, а после ще видим. Стига бебо да не се роди гигант като майка си (4, 200кг) Mr. Green

# 718
  • Мнения: 426

Лори,спокойни сънища ти желая в новия матрак !Ние наскоро си взехме Магнифлекс ,вашият какъв е ?

Embarassed Ама той не е за нас, за бебешката кошара е. Тя с размери 70 на 110см, пък матрачето й с което я купихме беше дунапренено и още по-малко 65 на 110см. Затова си поръчахме  Embarassed
Пък после ме хваня яд, защото видях къде има магазин на Магнифлекс, а аз толкова търсих и от зор...да не останем без

Имаше едно майче скоро пита за матрачетата- ние си избрахме кокос и пяна  Hug
За еднократните гащи незнам, бях чела, че не отговарят и затова чакам с нетърпение Мечтание да разопакова нейните.
За коледните подаръци ние на никой не подаряваме  hahaha Само на децата на колежките, за да ни подаряват после и те  Blush
Подаряваме си с милото, но и подаръци от други хора не връщаме  Crazy

# 719
  • Мнения: 43
Привети и от мен.  Hug
valeria81 и аз си взех такива гащи, ама така хубаво са си запечатани, че не ми се разопаковат  Mr. Green  пък и нали уж стерилни да останат...
Ние напоследък все в Русе бивахме за Коледа, където имам двама племенника и предимно за тях купувах подаръци. Друг е въпроса, че мъжа ми иска все да вземаме и за техните и за наште. Обаче каквото и да сме взели за свекитата все не го ползват и в един прекрасен момент ни го пробутват на нас. За това ми писна и казах, че повече подаръци няма да им правя, защото ми е обидно /въпреки, че  "не го правят от лоши чувства"/ Crossing Arms Тази година сме си сами в София, само за големия син на мъжа ми ще вземем подарък и това е.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт