Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ? 2

  • 99 651
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
И аз го знам магазина, но никога не съм влизала... бихте ли споделили как са цените, ориентировъчно?

# 31
  • Мнения: 5 178
За Waikiki ли ?
Дънки от 20 до 50 лв
Блузи ако са намалени има и по 10 лв, иначе нормално 25-40 лв
Якетата са около 70-90 лв, с намаление го взех за 24 лв
Риза без намаление 32 лв
Постоянно има различна стока, това на неща, които сме гледали ние

# 32
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Леле къде съм била до сега,че не съм видяла темата?

# 33
  • Мнения: 1
Ето ви един магазин за пухкавелки, пазарувала съм доста неща от там и нямам оплакване - www.maximoda-pernik.com
За мое голямо учудване намирам и нещо по - младежко...

# 34
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ето ви един магазин за пухкавелки, пазарувала съм доста неща от там и нямам оплакване - www.maximoda-pernik.com
За мое голямо учудване намирам и нещо по - младежко...

Вече сме коментирали този магазин. Няма нищо интересно в него... общо взето бабешки десени и кройки....

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Да се запиша и аз при вас, въпреки, че вече успях да вляза в Л -размер Simple Smile и съм много хепи от този факт  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 317
Някой коментираше за сайта на romanoriginals
Май са намалили доставката - сега е 6 паунда http://www.romanoriginals.co.uk/page/delivery?linkid=topnav

# 37
  • Мнения: X
По аналогия на заглавието на темата - а пък ние по-високите пак ли голи и боси да ходим ???
Дайте някой сат за поръчка на панталони и дънки за 183 см дами !  Hug Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 178
A не те ли устройват магазини, където има номерация и по дължината.. В waikikito aз купувам най-късото 164 съм. При дънките на повечето фирми има 3-4 дължини също

# 39
  • София
  • Мнения: 6 248
По аналогия на заглавието на темата - а пък ние по-високите пак ли голи и боси да ходим ???
Дайте някой сат за поръчка на панталони и дънки за 183 см дами !  Hug Simple Smile

Мда, и мен това ми е проблема, т.е. другата част на проблема Simple Smile Загледала съм едни дънки от Некст, имат дължини и за такива като нас, но са до 18 UK номер. Още им се чудя, щото си мисля, че съм 20 по-скоро.

Много хубаво,ч е са намалили доставката на Романс Ориджиналс. Там панталоните обаче са късички, но имат хубави блузки и ризки.

# 40
  • Мнения: X
A не те ли устройват магазини, където има номерация и по дължината.. В waikikito aз купувам най-късото 164 съм. При дънките на повечето фирми има 3-4 дължини също

Ще ходя да видя / за Варна обаче/. Ох, едва ли ще се намери номерация XL на 34 дължина...

# 41
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте, много ще съм ви благодарна , ако ми помогнете!  Hug Прочетох тази тема , в момента чета предходната , но отзад напред, не зная до колко ще ми стигне времето за да я прочета цялата и да намеря това , което търся. Blush Имам срок от около 2 седмици.
Моля ви, споделете за магазини в София за официално облеко за пухкави дами!  Praynig Трябва ми официален тоалет, за жена на средна възраст, по мое усмотрение 52 размер.Повод- сватба  Blush, не е тя младоженката , само да кажа.. Hug
Осевн ,за магазина около Сан Стефано, има ли още?
Аз с целия си акъл я пратих в Елизабет , Капаска и Андрюс Фешън ,но май няма да стане.. Embarassed

Благодаря предварително!   bouquet

# 42
  • Мнения: 613

Моля ви, споделете за магазини в София за официално облеко за пухкави дами!  Praynig Трябва ми официален тоалет, за жена на средна възраст, по мое усмотрение 52 размер.Повод- сватба  Blush, не е тя младоженката , само да кажа.. Hug
Осевн ,за магазина около Сан Стефано, има ли още?
:
Не знам колко сте "пухкви", нито какъв е стилът ви на обличане, но дрехи нормални размери, а не като за китайки, и за по-едри в София могат да се намерят в магазин КристиАрт , на "Граф Игнатиев" 24, както и на бул."Васил Левски" срещу Турското посолство. На магазина пише от L до XXXXXL. Ще се радвам ако съм била от полза. Пък аз като по-пухкава, просто обявявам, че съм добре гледана жена. Wink
В тези магазини има официални. Особено но Графа. Hug

# 43
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Моля ви, споделете за магазини в София за официално облеко за пухкави дами!  Praynig Трябва ми официален тоалет, за жена на средна възраст, по мое усмотрение 52 размер.Повод- сватба  Blush, не е тя младоженката , само да кажа.. Hug
Благодаря предварително!   bouquet

Последно подходящи и за официален случай дрехи с големи размери съм виждала в магазина в РУМ-а на Младост 2, на 2-я етаж веднага в дясно, пише Макси или нещо подобно. Повечето модели обаче са им с твърде големи размери, по-големи от 52.

# 44
  • София
  • Мнения: 767
Много ви благодаря, момичета! Hug Сигугно ще намери каквото и трябва!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт