Отговори
# 720
  • Мнения: 32
Бубе, няма да е в тази тема. Ще чакаме в следващата да раждаме. Laughing
Мен често ме хващат болки ,ама после отминават. Пък за контракции не усещам. Ама и аз преди не съм усещала.

Чери, радвам се много ,че малката вече не е в кувьоз. Милата душичка, бързо да наддава.

# 721
  • Мнения: 205
Чери, да я снимаш малката шушулка щом е вече с тоалет
Етомира и Ноеми, и вас ви чакаме със снимки

Момичета в албумчето в снимка трябва да си направим албумче с бебоците вече

# 722
  • бургас
  • Мнения: 624
Клеопатра, и на мен не ми се ражда още Laughing, а и време има за нас!

Мен бебето 2 дни ме ръгаше яко отляво в таза и ми притискаше като се раздвижи нерв. Сега се е преместило, защото не ме ръчка вече там. Но и аз си имам снощи (3-4) и тази вечер (досега 1-2) безболезнени стягания на корема. Да пия ли Но-шпа, иначе гълтам си Нутри-маг?

аз от пети месец съм с безболезнени контракции,усещам само стягане на корема и пих магнерот до средата на 8 месец и от тогава нищо не пия стяганията си продължават и немога даже да ги броя защото са си доста но някак си свикнах вече и не ми прави впечатление  Whistling днес леко ме понаболява и кръста от време на време но не мисля скоро да раждам  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 411
Mен отдавна не ме беше стягал корема, може би месец. Иначе съм забелязала, че когато се преуморя с нещо или ходя бързо пеша се появява стягането, но това не го броя. Сега са при покой.

Изпълнявам заръката на Нощни да се напъъънееем и да изпишем страниците, за да има след малко нова тема bowuu.

# 724
  • Сливен
  • Мнения: 145
nadi-jo аз от Наталия Кънева също съм много доволна. Златна жена, само хубави неща съм чувала за нея. Как е отдадена на работата си, как бди над родилките си, разказвали са ми, че е бдяла и над чужди пациентки, като свои. В Сливен (колкото и скапан град да сме) можем да се похвалем с много добри АГ. Не са един, не са двама.
Ноеми много се радвам, че раждането е минало добре  Hug

# 725
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Изпълнявам заръката на Нощни да се напъъънееем и да изпишем страниците, за да има след малко нова тема bowuu.

Само така!

Аз се захванах да тъкмя новата тема.  Mr. Green Ще ми се да сменя облика по-драстично.

# 726
  • Мнения: 426
От поредната мама февруарка. Да не отиде човек на преглед

ЧЕСТИТ СИН НА НОЕМИ, ДА Е ЗДРАВО И УСМИХНАТО ДЕТЕ   Hug
НОЕМИ БЪРЗО СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАЙ  smile3525

 


newsm44 newsm44 newsm44 ЕЙ МНОГО НОВИНИ и всичките хубави

# 727
  • Сливен
  • Мнения: 145
Дай боже, в новата темичка, още по-хубави новини  newsm44
Нощни  newsm51 за старанието, златна си Simple Smile

# 728
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Бубеее, кажи "мяу"!  Peace Ти сиииии на ред!  Flutter

Мацки, преди малко ми донесоха бебо да го кърмя. Не искаше, но това не ме притеснява - изморен е. Утре ще е тъкмо огладнял!  Whistling (аз по този повод си отворих биричката, нали няма да ходи в кърмата).
Знаете ли какво ми се стори много странно - Тервел има много, ама много дълги нокти и кожата му се люпи - като преносен е. А да не забравяме, че терминът ми беше чак след 2 седмици...  Rolling Eyes

Момичета, много ви благодаря за милите думи и пожелания!!! Много ме трогвате!  Hug

Снимки чак като се приберем, че този фотоапарат е супер специален ( Close) и му трябва специален софтуер, който имам само на компа в къщи.  Crossing Arms

# 729
  • Сливен
  • Мнения: 145
Ноеми, наздраве Simple Smile  Hug Hug Hug Дано поиска да цуца следващия път  Hug

# 730
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Снимки чак като се приберем, че този фотоапарат е супер специален ( Close) и му трябва специален софтуер, който имам само на компа в къщи.  Crossing Arms

Е, ще почакаме, щом трябва. Толкова чакахме, още малко може да потраем.  Joy

Май е време да разкрия вече един албум за вече родените бебоци.  Wink

# 731
  • Мнения: 1 687
аууу ноеми, много е готино така като ни държш в течение. започвам и аз са се замислям дали да не си замъкна малкия лаптоп на раждането Simple Smile)) не е ли нормално за бебешката кожи1ка да се люпи, нали са стояли във вода все пак?

нощни, направо ме възхищаваш. моят мъж има рожден ден в понеделник, а нямам грам подарък за него, камо ли да съм пазарувала за коледа...че и опаковала всичко. евала! Simple Smile

# 732
  • бургас
  • Мнения: 624
Изпълнявам заръката на Нощни да се напъъънееем и да изпишем страниците, за да има след малко нова тема bowuu.

Само така!

Аз се захванах да тъкмя новата тема.  Mr. Green Ще ми се да сменя облика по-драстично.

нощни благодарим за старанието  Hug аз предлагам малко коледна украска като февруарките

# 733
  • София
  • Мнения: 598
Ноеми, прекрасна новина! Жив и здрав да е малкият Тервел и много да се гордееш с него! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Момичета да ви питам нещо - сега видях, че на обменната ми карта са написали "тесен таз" размер 19. Някоя от вас знае ли колко тесен е таз 19 и може ли да се роди нормално? На мен док (при който ходя частно, а картата ми е от ЖК) не ми е казал нищо за секцио  newsm78  На вашите карти какво пише и как ще раждате?

Сега погледнах в мойта обменна карта. В графата за таза има 4 цифри: 24, 28, 32 и 20  newsm78. Казаха ми, че тазът ми бил идеален за естествено раждане.

# 734
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Ноеми, наздраве Simple Smile  Hug Hug Hug Дано поиска да цуца следващия път  Hug
А, ще поиска, де ще иде! Тук не ги хранят, така че ако не ще да мре от глад, ще цуца!  Mr. Green

Елч, ду ит! Много е вълнуващо!!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт