128 Американски коледни подаръка и еднo малко sipirumi-че

  • 28 460
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 988
Пък аз на... срам нямам.  Joy Че и се наспивам.  Mr. Green
Това с гладенето... не в моята къща.  Stop Еле чаршафи и ританки.  #Crazy

# 61
  • Мнения: 1 436
Чаршафи как да е, ами миниатюрни боденца как се гладят не си и представям  Rolling Eyes.

Честит рожден ден на Дара стелкина  newsm51 и честит имен ден на Диди и другите именници (Бубкин, миз-ин).

# 62
  • Мнения: 2 990

Ей ся та намразих. Поне си кютайте, не се хвалете, ама ха!  Crossing Arms Joy

# 63
  • Мнения: 13
ЧРД на Дара! Здрава и много весела да расте от късмет да не се отърве!
Диди празнува имен ден! Днес е св Данаил- http://www.bulgariainside.com/bg/articles/17-%D0%B4%D0%B5%D0%BA% … %D0%B8%D0%BB/629/

# 64
  • Мнения: 4 291
Кюбит,беж да гладиш ританки и чаршафи,чай ще пие...майката на кърмаче е по описание изнемощяла и отрудена,де го дават тоз' фън твоя. Mr. Green.
Да! А тя Румба.....

Честито на Бубкин Дани! Здрав да е и юнак. 
Бременните да месеят питка и да раздават.

# 65
  • Мнения: 3 367
а боксерки и чорапи как се гладят..вие за чаршафи сте взели да се оплаквате..безсънието е страшно зло в моята книга и не го пускаме у дома,всичко живо спи от 9/10 до 7 с кратки пресекулки и ненадейни изключения..
*
чрд на Дара(ех че го харесвам туй име) и Даниела-здрави да са!

# 66
  • Мнения: 1 783
Честин РД на Дара! И имен ден на всички Даниели и Даниеловци!

Ееей, много мързел, много сън в таз тема значи. Все някой ви чисти, на кой чистачки, на кой роботи. Оправени имигранти, няма как.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 563
Честит ден на Дара и имен ден на Даниели и Даниелчовци!

Какво научих днес - ако ви баланс бил-не доктор, застрахователите работят с теб да му напомнят, че това, което прави, няма да мине. Гастроентерологът (който аз всъщност много харесвам) ми прати сметка да ми иска още 500 доларчиков, защото не му стигнали каквото аз съм дала и каквото застрахователите дали. Аз веднага се обадих на застраховката, отдам само с две думи се разбрахме. Сега ще му пращат писмо да му напомнят, че не може да ми праща сметки.  Дано с това приключи случаят, че ми харесва докторчето, не искам да го сменям.


Който се сърди, да се връща скоро, тук всички обичаме!

# 68
  • usa
  • Мнения: 2 113
Какво научих днес - ако ви баланс бил-не доктор, застрахователите работят с теб да му напомнят, че това, което прави, няма да мине. Гастроентерологът (който аз всъщност много харесвам) ми прати сметка да ми иска още 500 доларчиков, защото не му стигнали каквото аз съм дала и каквото застрахователите дали. Аз веднага се обадих на застраховката, отдам само с две думи се разбрахме. Сега ще му пращат писмо да му напомнят, че не може да ми праща сметки.  Дано с това приключи случаят, че ми харесва докторчето, не искам да го сменям.

я това пак го обясни, моля Praynig! че ние се разправяме в момента с ортодонтиста, че ни в клин, ни в ръкав ни прати една сметчица от почти 300 доларчиков, щото не знаят да смятат и не билнали застрахователя колкото пари трябвало и сега, повече от година след като сме приключили с лечението, се сетили да си ги искат от нас ooooh!. това дето ти го обясняваш горе отнася ли се за такива ситуации?

# 69
  • Мнения: 2 185
миз това явно е някакъв коронен номер сред ортодонтистите  Close мамицата им. Зълва ми имаше едно към едно същия проблем, даже мисля и сумата беше същата, година-две след операцията и бяха пратили сметката и много скоро след това я пуснаха на колекшън ейджънси... С месеци се разправя с тях и със застрховката, накрая си плати, защото и излизаше по-евтино да им плати от колкото да ги съди. Гадна история, дано ги пребориш  Peace .

# 70
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз това явно е някакъв коронен номер сред ортодонтистите  Close мамицата им. Зълва ми имаше едно към едно същия проблем, даже мисля и сумата беше същата, година-две след операцията и бяха пратили сметката и много скоро след това я пуснаха на колекшън ейджънси... С месеци се разправя с тях и със застрховката, накрая си плати, защото и излизаше по-евтино да им плати от колкото да ги съди. Гадна история, дано ги пребориш  Peace .

ние със застраховката няма какво да се разправяме - обадихме им се, те ни обясниха какво и защо са платили, определено са си покрили задълженията, няма как да им искаме нищо повече. тези профани от офиса на ортодонтиста не са успели да сметнат правилно колко пари трябва да им поискат и сега айде изпратили ми на мен за коледен подарък сметчица! съпругът и той се пени, че ще заведе смол клейм дело, ама се сети, че доктор бъкстон сигурно може да плати на адвокат, който по-добре ще се справи от нас със съдиит, за разлика от нас и се отказа. най-вероятно ще си платим накрая, ама поне да се покараме с тях преди това за разтоварване. неприятното е, че и аз го харесвах доктора и добре си свърши работата, ама няма да е лошо да вземе да си наеме счетоводителка, която може да смята...

# 71
  • Мнения: 2 563
Миз, мисля, че има общо между нашите два случая. И при теб, и при мен има доктор, който не е доволен от това, което е получил по застраховка и се обръща към пациента да си доплати. Това се нарича balance billing и в повечето случаи не е законно и застрахователите не го обичат.

Мисля си, че един лекар не би се хвърлил да ходи на съд за $300, нищо няма да спечели. Кой знае колко други сметки има. Но да ти прати дълга на колекшън ейдженси може, затова аз бих го заплашила със съд и с оплакване да съответната инстанция, още не знам коя е тя. И му разкажи подробно как смяташ да му скапеш репутацията пред родителите на всичките приятели на децата ти и където намериш в интернет. И че ще подадеш оплакване и при застрахователите, да знаят как се държи ин-нетуърк доктор с пациентите си.

Странно ми е защо го правят това, след като знаят, че не е законно да си търсят допълнително пари от пациента така. Ако наистина смятат да ни накарат да си платим, за да ни се махнат от главата, трябва да има някакъв начин да бъдат спрени. Пусни си един гугъл на баланс билинг и чети, аз още не съм се зачела подробно. Надявам се сериозното отношение на моите застрах. да помогне.

# 72
  • Мнения: 2 185
Надявам се сериозното отношение на моите застрах. да помогне.

Дано Peace В случая на зълва ми застраховката уж също се бяха заели сериозно със случая, правиха конферентни разговори с нея и докторката. Докторката пък отказваше да говори с нея, защото вече не била пациентка, абе спомням си, че беше голяма олелия  ooooh! . Накрая май се оказа, че застрховката са били объркали нещо, но нали ви казах накрая пак кой го отнесе  Rolling Eyes .

Преди малко пропуснах да честитя на Дара и Диди  Embarassed , живи и здрави да са   bouquet !

# 73
  • Мнения: 3 988
Мдам, и аз имах такъв проблем с един доктор. Оплаках се официално за застраховката. Не знам какво са се разбирали, но си завърших лечението при въпросния доктор и се държа подчертано мило, за мое учудване.
Правят го защото могат и защото, очевидно, някои пациенти им плащат и не се занимават.

Лени, питах ли е вече какво столче за кола препоръчваш след макси-козито? Джут отвори дума в чужбинските деца, та ме подсети.

# 74
  • Мнения: 2 185
някои пациенти им плащат и не се занимават.

Абе, не е баш като да не се занимават  Rolling Eyes ...

Общи условия

Активация на акаунт