РУСЕнска зима

  • 30 966
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Оооо, мамче  newsm51

И аз обожавам снежния студ.....А много ми е готино, когато тихо се сипе сняг "на парцали"......

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 11:06 от Чочиии

# 16
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Чочии благодарско за темата.Нас тук пак ни изненада снега.Такива задръствания,че.......
Ставах в 7 сутринта и времето си беше добре,после като се събудих в 8 леле,какъв сняг вали.Но и аз предпочитам сняг,пред сухия студ.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз се включвам да благодаря за координатите за видозаснемането  Mr. Green
Поздрави на Чочиии за хубавата тема   bouquet

# 18
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Други години, вали ли някъде сняг, задължително се изсипва и в Русе. Тази година чак не ми се мисли, ако не завали поне мъничко снежец. Макар, че си спомням една Нова Година, как декември беше сух и студен и точно на 1-ви януари заваля брутален сняг, та 6 часа се прибирахме от Щръклево  Joy Ехх, луди млади, години, сега изобщо не ми се рискува с подобни изпълнения  Mr. Green
И ние с малката бяхме много дейни. Пуснахме 2 перални, сготвихме, подредихме и вече може да се отдадем на игри  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 429
Палмирка, никога не съм давала АМ, но съм чувала само хубави работи за Милупа, но пък съм чувала също и че е много скъпа.

# 20
  • Мнения: 1
Палмирка, никога не съм давала АМ, но съм чувала само хубави работи за Милупа, но пък съм чувала също и че е много скъпа.
Благодаря Шанелче   bouquet то е ясно ще взема по скъпичко , ще е по вкусно мисля си да размразя кърма да дам  дано не се получи отново със сълзичките.
Сякаш и аз искам малко снежец стоим вътре все дърпам щорите, а навън не е побеляло  newsm78

# 21
  • Русе
  • Мнения: 633
‎4-ят Благотворителен Коледен Базар,на ДБМ-Русе ще се проведе от 17до19 декември от 10.30 до 19ч.в Сити Център Роял (партера) На базара ще се предлагат ръчно изработени сувенири и украси,рисувано стъкло,плетива,изделия от мъниста,картички,мини кът за оцветяване на гипсови фигурки от деца. Заповядайте,дарете усмивка и надежда за децата лишени от родителска грижа,подкрепете доброволците от Движение на Българските Майки

 

Чакам ви с нетърпение откакто сме влезли в м.Декември - задължително ще ви посетя  Wink , а като знам колко красоти съм си набелязала вече от снимките, които сте пуснали и колко още има Blush

# 22
  • Мнения: 7
Чоччи,  newsm51, страхотна тема. Благодаря! Kissing Heart
Ние след малко сме на консултация да ни бият двете ваксини  Crazy Crazy, дано ги понесе леко Praynig Praynig
Много  Hug Hug Hug от нас и до после.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Здравейте! Аз да не ви изпусна. Много ми хареса първата страничка.   bouquet

# 24
  • Мнения: 758
Чочии, поздрави за новата тема!

Плами, единствената причина, поради която може да усеща дискомфорт е по-голямата дупка на шишето и по-бързото излапване на млякото. Пробвай отново, може да е случайност.
А аз съм от майките, които нямаха късмет да кърмят дълго и на 3-тия месец Гого беше на АМ. Ползвах Милумил на Милупа. По-скъпичко е, но пък не сме имали проблем с акането и с колики. Фризолака например го спече много. Но мисля, че е добре да имаш АМ под ръка, никога не се знае какво може да се наложи. Само имай предвид, че повечето АМ имат срок след отваряне.

# 25
  • Мнения: 1
  bouquet И аз като 7/8 ми да БЛАГОДАРЯ на Маргаритка, също дойде до вкъщи да ми донесе подплънки  за кърмачки   bouquet  bouquet  bouquet.Май само при нас има толкова добри хора, които въпреки скъпотията са готови да дадат, без да получат нищо насреща.Чудесни сте Девичка и Маргаритка
П.П РЕНИ успех с ваксините и спокойно ако има нещо знаеш званни(мериш температурата, даваш панадолче след ваксината, на крачетата компрес с риванол при смяна на памперс...... ако случайно дигне температура сапунени чорапчета и в краен случай свещички ефералган)

# 26
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
  ...... ако случайно дигне температура сапунени чорапчета )



То вярно,че човек се учи докато е жив/ за оцетени чорапчета съм чувала и са изключително ефикасни/,но сапунени чорапчета не бях чувала.Моля за разяснение.

# 27
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Навън валиииииии Party
Мамчета,само да ви кажа:има детски,от снощи,току що проверих и аз,ха,бат Бойко ни изненада предколедно  Mr. Green
Мария заспа в количката,докато се върна от ДК,на мама шушулката,тъй я опаковах,че не мръдна  Laughing
7/8,Палмирка,няма за какво,то не само добрината е важна в тоя живот,а сърцето,щом има човещинка  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1
Ураааа  newsm44 дойдоха ми дрешките от Англия и кенгурото сега що се радвам почва едно пране и гладене  wash hang 1ironing после ще се дигне прахоляк  от  дрешките и ще чистя  newsm79 ихихиихих аама какво да се прави
П.П да некажа нещо и веднага заваляяяя  снежец супер  Joy

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 13:27 от Palmirka

# 29
  • Русе
  • Мнения: 633
Навън валиииииии Party

Мамчета,само да ви кажа:има детски.........


Страхотно е наистина и много ми се иска да се позадържи повече от онзи ден  Praynig Дано синоптиците, както винаги непознаят  Mr. Green
Аз детските не ги диря, но имам болнични които чакам и май ще увисна по празниците  Crazy

Ураааа  newsm44 дойдоха ми дрешките от Англия и кенгурото

Ще споделиш ли после, какво си получила, ако не е нахално от моя страна да любопитствам разбира се  Wink

Общи условия

Активация на акаунт