Пулсиране ниско в корема ?

  • 26 999
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
По описанието ти това си е чисто хълцане. Моята госпожица непрестанно го прави - поне по 3-4 пъти в денонощието за по 10-ина минути. Аз гледам от положителната страна - казват че бебето като се роди нямало да бъде злоядо  hahaha

# 16
  • Мнения: 74

Така е. И аз се бях изплашила, но след преглед се оказа, че бебка си хълцука в корема.
Всяка вечер от около 5-тия месец, веднага след като легнех поне по 20 минутки.  Crazy

Това е,хълцащо бебче.

# 17
  • Мнения: 1 310
И аз това обяснение получих, забавно ми беше когато го правят и двете по едно и също време  Grinning
Стана ми интересно. Да са ти живи и здрави!   bouquet
По темата - и моето бебе така хълцаше. Аз също се бях разтревожила, но гинекологът ми обясни, че няма страшно и всичко е в реда на нормалното.  Peace

# 18
  • Мнения: 3 459
Оказаха се движения на бебето, е може и да е хълцало някой път, но док ми обясни че е невъзможно да хълца всеки ден, още повече по толкова пъти на ден.

# 19
  • Мнения: 655
Може да хълца бебето, но може и да се притиска твоя артерия и за това да пулсира. Не знам как точно го усещаш, но при мен при първата ми бременност се беше получило това и трябваше да се въртя в леглото за да се преместят малко бебките. В кой месец си? Иначе мога много да разказвам за вътреколемните занимания на бебетата. Mr. Green Аз имам снимка от 3Д ехограф на сина ми, в 39 г.с. как си смуче палеца. Също така веднъж успя да ме "изрита" с 4те си крайника един по един, в рамкита на 15 минути. 

# 20
  • Мнения: 64
. или танцува, или хълца бебчо Simple Smile . аз бих заложила на второто - моето детенце беше така, по няколко пъти на ден. и сега продължава да хълцука често - поне през 3-4 дни се случва, пак така продължително, отривисто и ... досадно.

# 21
  • Мнения: 9
Да,наистина това е хълцането на бебчето.И аз не знаех,че е хълцане и доста се бях стреснала,но като обясних на доки,той каза,че просто бебо си хълца.
Понякога е много изнервящо,особено,когато се опитвам да заспя,а той си хълца,милия.

# 22
  • Мнения: 146
Имоят мъник хълцаше много често Joy

# 23
  • Мнения: 36
И при мен е така, но снощи ми се случи нещо, което ме уплаши - имах много силни и режещи болки под пъпа, продължиха към 30-40 мин. Ще изчакам да видя днес какво ще се случи и ще звънна на лекар. На някоя от вас случвало ли й се е нещо такова?
Предварително ви благодаря за отговорите!

# 24
  • Мнения: 2 271
Както го описваш си е точно хълцане.Не се притеснявай.През първата ми бременност вероника много хълцаше.

# 25
  • Мнения: 146
И при мен е така, но снощи ми се случи нещо, което ме уплаши - имах много силни и режещи болки под пъпа, продължиха към 30-40 мин. Ще изчакам да видя днес какво ще се случи и ще звънна на лекар. На някоя от вас случвало ли й се е нещо такова?
Предварително ви благодаря за отговорите!
по време на бременността постоянно може да се усещат различни болки, все пак всичко се размества...обаче по добре да попиташ аг...защото в началото на бременността режещите болки могат да са застрашаващи.

# 26
  • Мнения: 36
Благодаря ви за успокоението! Пожелавам на всички бъдещи майки, а и настоящи много здраве и сили да се справят с различните емоции!

# 27
  • Мнения: 1 629
Това е хълцане и е много досадно Mr. Green При мен траеше часове.

Общи условия

Активация на акаунт