Кюретаж и забременяване след това - 15

  • 23 596
  • 719
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 722
А те под колко искат да ти е резултата, за да не те кюретират отново? Няма ли възможност да се обърнеш за мнение към друг гинеколог?

# 661
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Много нови момичета в нашите редици Sad

Инка, Мечкони, всичко ще е наред с бебко и с изследванията.  Praynig Praynig Hug Hug

Мечтание, защо все пак не посетиш доки да видите, защо толкова се бави тази леля Фло.  newsm78

# 662
  • Мнения: 9 095
чух се с докторката Party каза да изчакаме още щом пада, а така да ме беше наплашила значи Joy  bouquet

dinora, идеалния вариант е да е 0-1 Peace

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 15:21 от tedd

# 663
  • Мнения: 442
Мечтание, много се надявам тази "киста" скоро да започне да те рита Mr. Green!

Инка, Hug - мисли положително - всичко ще бъде наред.

Тедд, не знам нищо за тази мола, но се надявам да не те чистят отново.

Хорозе, преди няколко дни пита как съм, тогава написах един огромен пост и накрая изчезна #Cussing out и от тогава все не смогвам да драсна Embarassed.

Ние сме добре, като изключим че вече започва яко да тежи и че вече нямам търпение. Опитвам се да уча за Държавния изпит в края на месеца, но да си призная не ми се получава много...хич не ги помня тия работи. Иначе бебка последно миналата седмица беше 1500 гр, но е много непослушна и от сега прозира ината, защото упорито отказва да се обърне и си седи седалищно, даже все е на топка и корема ми върви надясно Joy иначе на моменти се блъска яко от вътре - имам чувството, че ще се подаде някакъв крайник през пъпа ми Mr. Green. Вече започнах с приготовленията, нямам намерение да робувам на суеверия. Въпреки че ми се карат не смятам да оставям удоволствието да си избера и напазарувам всичко на някой друг и смело действам по списъците Mr. Green.

Хорозе и другите Нечакащи -  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 - хайде, че аз ви чакам с по един  EFP всичките Mr. Green.


Коконито, аз ходя в Селената при д-р Кръшков и съм невероятно доволна от него, там ще си и раджаме. Стискам палци всичко да се нареди както трябва.

Аз се наоплаках...да минат и другите, че ме хвана срам Embarassed

На всички много гушки и специални целувки на бебешоците!

# 664
  • Мнения: 1 884
Пеми-то не останало,душко Hug Hug-ах как лети бързо времето на чужд гръб... Flutter Flutter Flutterнека,нека да лудее бебка
Аз пък нещо се бях заровила из статии за тромбофилията и така се психясах...ама без такива Naughty Naughty
Тед-дано да падне по-бързо Praynig Peace Peace
Още малко дорабонвам и край за днешния работен ден Whistling Whistling Whistling
Магнет-как си Hug Hug
Стели Hug

# 665
  • София
  • Мнения: 1 816
Пеми, само така, и аз по това време почнах с пазаруването. Друго си е ти лично да си купиш нещичко за бебока. И на мен ми се караха, ама после добре че бях напазарувала това-онова, щото таткото 5 дни не му стигнаха да се освести и да купи всичко - нали тича милия всеки ден до болницата да ни види. Аз купих дрешките, оделца, пеленки, козметиката, шишенца и залъгалки, помпа /всъщност взех си комплект омпа с шишенца/ и разни други дребни нещица, на него оставих едрите - количката и креватчето /но предварително капарирани от мен/, чаршафчетата, ваничката, шезлонга и стерилизатора.
На новите попълнения  Hug и бързо възстановяване - физически и психически - и на вас ще ви дойде реда, аз започнах да пиша в първата тема в началото на януари по-миналата година, а вижте сега подписа ми Simple Smile

# 666
  • София
  • Мнения: 10 704

Как съм  newsm78 Боря се с кръста, ходих днес на кинезитерапевт,който се занимава с бременни  та ме намачка едно хубаво и сега не знам дали от мускулна треска ме боли или от травмата+че съм бременна  Laughing мъкна се и с колан за бременни- и съм в очакване на ефект, днес съм значително по-добре,но предишните няколко дни бяха ад за мен...така не ме е боляло дори след катастрофите и докато бяха счупени прешлените   Confused ама шЪ сЪ оправА

# 667
  • Мнения: 9 095

Как съм  newsm78 Боря се с кръста, ходих днес на кинезитерапевт,който се занимава с бременни  та ме намачка едно хубаво и сега не знам дали от мускулна треска ме боли или от травмата+че съм бременна  Laughing мъкна се и с колан за бременни- и съм в очакване на ефект, днес съм значително по-добре,но предишните няколко дни бяха ад за мен...така не ме е боляло дори след катастрофите и докато бяха счупени прешлените   Confused ама шЪ сЪ оправА

дръж се, че като гледам тепърва предстои най тежкия товар Laughing

Пеми, мечкони- благодаря ви и аз това се надявам, по принцип и лекарката ми не иска да ме чисти, ама ми взе акъла последния път Embarassed Hug Hug Hug Hug

# 668
  • София
  • Мнения: 13 221
Магнетче, колана помага...  Wink

Ейй, Пеми, влизаш ти в последната десятка  Grinning

Айде, момичета, чакам хубави новини..
Мечтание, бягай на лекар.  Hug

# 669
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
 Hug Много ви се радвам, миилички!
На новичките момичета - кураж и бързо да ни напуснат!   bouquet

# 670
  • Мнения: 343
Днеска ми пристигна цикъла с  17 дена закъснение Rolling EyesНезнам сега при такова закъснение и цикъл 48дни как да си сметна овулацията newsm78

# 671
  • Мнения: 802
Хелоу. Hug
Аз минавам да събера инфо за първа страничка, за сега имам Боци, Тодорка Боева, Янчето, ако има още родили и бременни пишете на лични, ако искате розови или сини щъркелчета също пишете. Hug

Пеми, ти си напреднала доста, още мъничко остава. Hug

После ще се връщам назад да ви чета, че мен никаква ме няма. Hug

# 672
  • Мнения: 9 095
Мечтание, съжалявам Rolling Eyes  мериш ли БТ или тестове за овулация...?

# 673
  • София
  • Мнения: 1 368
Мечтание,  Hug.
pemy, още мъничко остана.
vache, magnet, dinora, pepito  Hug.
inka, как си ти?

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 23:32 от desisue

# 674
  • Мнения: 9 095
Момичета как сте Laughing

Аз наминавам да чуя хубавите новини, обаче няма...хубавото е че нямаме нови попълнения Flutter
 Hug Hug Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт