Кюретаж и забременяване след това - 15

  • 23 593
  • 719
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 453
Магнетче, представям си как те боли - аз си имах много сериозни болки в гърба, докато бях бременна, но предполагам са били нищо в сравнение с твоите, няма как обаче - ще трябва да стискаш зъби, ние сме с теб  Hug
Съжалявам за новите попълнения и за тези с неприятни новини, дано за последно да ви се случва лошото  Hug
Аз нали на вас не мога да не се похваля, че толкова сте ми го мислили мойто гардже, като си бременеех и сте се молили с мен всичко да му е наред  Blush Та си ви обичам и да дам отчет, че Камен проходи  Heart Eyes Толкова съм щастлива, много силен момент е това - пожелавам скоро скоро всички да се чувствате като мен сега  Hug  Heart Eyes

# 676
  • София
  • Мнения: 1 368
edna ot nas, браво на юнака. Сега мама да му мисли  Hug.

# 677
  • Мнения: 328
Аз влизам да съобщя една новина  Flutter
"Мама Jessika от днес в 2:15 се радва на бебе Борислава! 3200 гр., 49 см, секцио в Свети Лазар!"
Източник: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564206.255

Да е жива и здрава малката Борислава! Да слушка много, а на мама бързо възстановяване!  Hug


edna ot nas, браво на вас! Когато моя племенник проходи говорех със сестра ми по телефона... леле каква радост беше...  Simple Smile Ще има да тичаш лятото из градинките...  Grinning  Hug

 Hug Hug Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 13 218
Ехаа, честито на мама Jessika  Hug Hug Hug
Жива и здрава да й е Борислава!

edna ot nas, честито ти проходило момче!  Hug

Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 23:51 от Vache

# 679
  • Мнения: 722
Честито на мама Джесика!!!   bouquet  bouquet  bouquet

 Една от нас, честито проходило синче!!! Сега следва голямото преследване  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 442
Честита бебка Борислава на мама Джесика - да расте щастливо и усмихнато дете!  bouquet На мама бързо възстановяване!!!

Лелеее, Една от нас...не мога да повярвам - струва ме се че беше вчера, когато честитяхме на теб появата му, а той - вече станал голям мъж и ходи Grinning Hug

Магнетче, Hug мила сигурно е ужасно - аз като знам мен как ме боли кръста и таза, даже не мога да си представя какво чувстваш след тази травма. Аз като стане зле ситуацията само си повтарям, че целта си заслужава Mr. Green

Мечтание, много силно се надявах новината да е друга Hug - прове ри го това закъснение и дано следващият път да е от каквото трябва Hug

Бейби, напредваме смело, ама ако можеше и по-бързо нямаше да е зле Mr. Green

СтелиHug.

Вчера зълва ми минаха през Пловдив и ни оставиха ваничката от племенника, а той милия/на 3.5 години е/ непрекъснато обясняваше как с вуйчо му щели сме да му донесем едно бебе и той щял да го къпе в коритото Mr. Green и че и той преди бил бебе, но сега вече е пораснал и щял да му бъде батко hahaha...спуках се от смях направо.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 814
Честито бебче на мама Джесика! Да расте живо, здраво и много послушно!
Честито Една от нас за чудесния малък мъж - сега ще почне голямото тичане Simple Smile

# 682
  • Мнения: 1 274
Да е жива, здрава и много щастлива малката Борислава!
Честито на щастливите родители, бързо възтановяване на Джес!

# 683
  • Мнения: 1 884
Джеси-честита прекрасна дъщеря!
Да е жива и здрава и много да ви радва!

# 684
  • София
  • Мнения: 1 368
Честита дъщеричка на мама Джесика!
inka, стискам палци за прегледа утре, да минеш на отчет после. Praynig Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 10 704

Честитo момиченце на  мама Джесика и от мен!  Heart Eyes
Да е жива,здрава,умна и красива и с много късмет в живота  Heart Eyes  bouquet

# 686
  • Варна
  • Мнения: 441
Честита дъщеричка и от мен на мама Джесика   bouquet! Да е жива и здрава и много да ги радва. Много хубаво име са и избрали  Simple Smile.
Една от нас, честити ходещи крачета на Камен  newsm68!
Деси, много ти благодаря  Hug. Ще пиша веднага като се върна, дано всичко е наред  Praynig. Ти как си?
Мечтание,  Hug.
Пеми, голям сладур е племенника ти  Laughing.

# 687
# 688
  • Мнения: 2 617
Я блудната дъщеря да каже "дзяк" и тук. Laughing

Загубих се по трасето, следях си ви, но нямах нито време, нито настроение да пиша. С времето съм все така закъсала, но настроението като че ли леко взе да се подобрява, та ще се пробвам да съм по-редовна.

Прегръщам ви всички! Hug Hug Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 1 368
КарриHug. Аватара ти е страхотен.

Общи условия

Активация на акаунт