Тема Незабравима (Unutulmaz) 138

  • 30 480
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Ехооооооооо, сама си пиша и питам! Тайм - аут! Simple Smile

# 691
  • Мнения: 0
 Peace

за мен  това е продукт на турската филмова индустрия с цел продажба за външния пазар. голяма доза реклама за увеличаване на туристическия поток . много добра стратегия . може би не е случайно че истанбул е избран за културна столица на европа за годината.[/quote]

Да! То4но така! Аз даже си мисля, 4е този филм е направен то4но по този повод!

# 692
  • Мнения: 315
Ехооооооооо, сама си пиша и питам! Тайм - аут! Simple Smile
Ееее, аз поне те прочетох, но не мога да ти отговоря!!!!

# 693
  • Мнения: 315
Човекът с маската, който върви към Еда, мисля, че е Бату. Нещо в походката му ми прилича
на него.
Какво ще каже Едже на Еда, за да й разкървави сърцето пак?! newsm78
Мисля ,че не е Бату , защото той е със светла дреха.това е същия този наемник , който лиска кофа вода върху Харун.

# 694
  • Мнения: 0
Ехооооооооо, сама си пиша и питам! Тайм - аут! Simple Smile

Не си сама!Сега ще ти драсна един отговор!Да стане диалог!

# 695
  • Мнения: 0
Вени не си самичка.Но какво да ти кажа като и аз гледах само картинки и то с много прекъсвания(забиваше ми).За резюмето същата работа.От чичко Гугъл нищо не се разбира.Може само да се молим някой да се смили над нас и ни даде лъч светлинка.Момичета моля ви помогнете поне за резюмето. Praynig Praynig

# 696
  • Мнения: 0
Благодаря на Ради за резюмето!

...Ece Бату своето неочаквано предложение ще донесе точката на отпътуване на начините, по които двамата братя...
Това не го разбирам! Някакво отпътуване на Едже! Сигурно кадрите с колата!


Ямур пла4е за дядо си, защото това й напомня за смъртта на майка й! т.е. още не са й казали!

# 697
  • Мнения: 33 435

В Истанбул преди 6-7 години имаше портрети на Ататюрк на всяка кра4ка. Сега няма такива.
Ако се опиташ да кажеш,че вече няма преданост към Ататюрк. Трябва да ти се изсмея, жалко,че не мога в лицето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Това е безумно твърдение  ooooh! ooooh!

# 698
  • Мнения: 315
Тази снимка ме озадачава!!!
Кога ли е това?Дали когато го отвличат ,или когато го освобождават!!

# 699
  • Мнения: 0
...Aras и Аарон как да играят играта?
Да не стават партньори срещу Кенан?

# 700
  • Мнения: 315
Вени не си самичка.Но какво да ти кажа като и аз гледах само картинки и то с много прекъсвания(забиваше ми).За резюмето същата работа.От чичко Гугъл нищо не се разбира.Може само да се молим някой да се смили над нас и ни даде лъч светлинка.Момичета моля ви помогнете поне за резюмето. Praynig Praynig

Вече знаем ,че Питър е Мелда , а това "Есе", сигурно ще означава Едже!!! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 701
  • Мнения: 24
Човекът с маската, който върви към Еда, мисля, че е Бату. Нещо в походката му ми прилича
на него.
Какво ще каже Едже на Еда, за да й разкървави сърцето пак?! newsm78

Добър вечер, скъпи момичета!
И на мен ми се струва, че човекът с маската е Бату.
Страшно ме изкефи шамарът, който удря Еда на Едже. Колкото до това какво и е казала, предполагам, че отново Едже е упрекнала Еда,че не е добра майка след като  е изоставила детето си или пък, че сега отвлича вниманието на Харун и той не обръща достатъчно внимание на Ямур. При шамара Едже е облечена с нещо тъмно - черно или тъмно синьо сако или палто, а вечерта когато е с Бату в колата е с по светло сако - турско синьо. Изхождайки от облеклото на Едже ми се струва, че тя се връща в къщата на Харун на другия ден и там заварва Еда.

# 702
# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт