помогнете ако можете

  • 51 840
  • 389
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 185
 Hug, прекрасни сте

# 361
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Всички сте страхотни. И баткото и малкият Божидар и каките. Бъдете живи и здрави.

Даниела, кога е датата на обжалването ?

# 362
  • Мнения: 149
Чакаме съда да назначи дата.На това дело не присъстваме,защото се гледа в София.Адвокатката ми каза че се гледа въз основа на цялата документация по делото+приложените други дела.Допълнително сме приложили само моите договори че работя.Срока да назначат дата е 1 месец.

# 363
здравейте ,пиша анонимно сега ще се регистрирам защото темата която е отворена за Даниела е доста интересна- Имам един въпрос към нея- Даниела не те ли е срам,цял живот ли мислиш да лъжеш и да се възползваш от съжалението на хората,защо не обясниш тук колко хора измами включително и мен ,на колко хора взе предварителни такси за кредити и как ги уреди ,за какво лошо състояние говориш трябва ли да копирам имеила в които ми пишеш какъв хубав и подреден дом имаш и как всичко ти е наред - Засрами се и спри

# 364
  • Мнения: 185
Такси се взимат, защото повече от половината търсещи кредити крият колко е зле положението им, хора с по 2-3 съдебни кредита питат за още Joy, следователно като не искат или не могат да мъцнат право в очите "ми имам 1 съдебен към....." вместо да шикалкавят по 1 седмица ".....амиии някъде другаде може ли да пробваме, имате ли ваш човек еди къде си..." ще се взимат такси, защото  се влага труд и време, особено време, което може да прекараме с децата си smile3537,а не с неориентирани хора, които на моменти мислят, че знаят тънкостите на кредитирането повече от нас, дома й гарантирам, че е подреден, все пак има и снимки и в нейния и в моя фейсбук от там Naughty
и накрая:
ДАНИЕЛА НА НИКОГО НЕ Е ОПРЯЛА  #2gunfire В ГЛАВАТА И НИКОГО НЕ Е НАКАРАЛА НАСИЛА ДА Й ПОМАГА, ВСИЧКИ ТУК СМЕ ПОМОГНАЛИ ДОБРОВОЛНО И КОГАТО ИМАМЕ ВЪЗМОЖНОСТ!!!!!!!!!!!!
сега ако обичате си вземете злобичката от тази тема и си я занесете на този, който снощи е решил да не ви люшне вместо земетресението

# 365
Г-жо моите уважения към Вас,в случая не говоря само за кредитите- Даниела много добре знае за какво и кой е излъгала,също и това че няма компютър,след всичките и лъжи я открих тук в този форум да пише ,грозното е една многодетна майка която гледа децата си и те са в дома и /деца сираци/ да подаде ръка на друга за помощ и да я излъжат и плюят на добрината.А относно кредитите ,зная как ,,Помага ,, на клиентите - всеки които е малко по в час може да си ги пусне сам онлаин и да чака -това не е уреждане май а- Така че не сте наясно с случаят и моля не взимаите отношение - въпросът е между мен и нея,ако не го реши ще приложа всичките неща който имам тук,а и не само тук защото трябва да се спазват правила и закони.

# 366
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Госпожо kati_il_86 , ако имате да кажете нещо смислено и истински по темата, регистрирайте се, както останалите. Такива гости, които ръсят злоба, без да казват нещо съществено сме срещали доста. Ако имате лични сметки за уреждане с Даниела, уреждайте си ги, без да ни занимавате с глупостите помежду ви. ОСтавете на нас да преценим до колко и с какво сме наясно. Избрала съм да помагам на някой, айде да не ми давате акъл за кого и как да го правя, щото сте имали сметки за уреждане. Сама казвате, че въпроса е между вас и Даниела, ами айде тогава не го правете достаяние на целия подфорум.  Ако искате за косите се хващайте, но не си търсете публика и поддръжници тук.

# 367
  • Мнения: 185
Само ще чета, без да коментирам нищо, все пак днес е Задушница

# 368
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Здравей Даниела,

Надявам се всички да сте добре. Имате ли вече дата от съда ?

# 369
  • Мнения: 149
Аз долу горе бивам.Децата също.Нямаме дата още.Много е дълга процедурата-тоест отнема много време.След като подадохме жалбата -трябва да намерят ответника-тоест бившия ми съпруг-срока е един месец.После се дава дата.Адвокатката ми трябва да отговори и на неговата жалба до Върховен съд.Адвокатката ми каза че в предвид летните отпуски на повечето съдии най рано към края на август можем да очакваме дата.Чакам социалната ми работничка да се върне на 24.07 -не е на работа в момента за да подам молба да взема децата за 15 дни лятната ваканция от 1.08.Тогава съм се уговорила да отсъствам от работа.Търсим за големия сега работа

# 370
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Даниела, здравей.

Пиши ни какво се случва с вас. Има ли някакъв напредък с делата.
Ти как си ? Децата добре ли са?

# 371
Здравейте!Аз съм дъщерята на Даниела.Отговарям аз защото мама е повечето време на село при баба и дядо-идва си от време на време заради децата и избягва да остава вечер.Долу горе децата са добре.Мама ни приготви за училище-до колкото можа сама.В момента не е на работа.Двете ми сестрички са в ново училище.И двете са приети в паралелки по изкуствата.Голямата Ралица е приета с изобразително изкуство а малката Александра -с хореография.Това е скъпо училище-но е по близко до приюта където са а и така отпада ангажимента да ги водим всеки ден и да ги прибираме.Остана само да плати помагалата на децата и учебните им тетрадки-но...не знам как ще стане.И мама и аз и големия ми брат работихме лятото и със спестените пари ни приготви за училище.Но не съм само аз ученичка и все пак парите заминаха.А и аз нали също трябва да се храня трябват и дрехи и куп неща освен училищните Относно делата.На 17.09 ВКС  е разгледало жалбата-но няма нищо по нея още.Адвокатката каза че има вероятност да бъде отхвърлена.Вкс решава дали ще я разгледа или не,защото дела от този характер рядко се разглеждат от такава инстанция.Щом няма още нищо това значи че не е отхвърлена.Сега в срок от 1 месец ВКС трябва да насрочи дата за дело и в срок от още един месец да се произнесе с решение.Мама след куп ходене по мъките уреди малкия ми брат Божидар да посещава ресурсен център-и с него се занимава логопед.Това е за момента.

# 372
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Здравей Геви Иванова и благодаря за информацията.  Hug
Пожелавам на всички ученици да натрупате много знания и добри оценки тази година.

Предай и на Даниела много поздрави и да ни напише 2-3 думи, когато има възможност.

# 373
  • Мнения: 149
Здравейте!Преди малко си дойдох и довечера се прибирам.Викат ме в училището на малките а големия има дело срещу баща си-за издръжките.Беше прекратено и сега след ваканцията на съда го възобновяват..За съжаление на село нямам възможност да ползвам компютър-а повечето време сме там с големия.Ние долу горе сме добре.Децата също.Малките се опитват да свикнат с новото училище-трудно им е.Повечето деца там са с мама или тати  са този или онзи...Относно делото пред ВКС дъщеря ми е писала.Общо взето това е в момента.

# 374
  • Мнения: 8
Имате ли нужда от тетрадки имам малко тетрадки с 40 листа ,ако ви вършат работа ще ви ги прата.Какво още ви трябва за училище?

Общи условия

Активация на акаунт