Кой кой е,ама по професия???

  • 41 537
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 274
   Завърших право, но работя като спедитор от 2 години  Mr. Green! Извозвам всичко към Европата  Crazy  Mr. Green!

# 676
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
и аз Grinning - от както се помня..

# 677
  • Мнения: 1 251
И аз съм банкер, на вас продължава ли да ви е интересно, аз нещо загубих желание, работя с много хора на ден и понякога ми идва да крещя и аз, както редовно се случва на сърдити клиенти, които даже не искат да те изслушат понякога... #Crazy

# 678
  • Мнения: 80
Филолог- унгарска филология.
4 години - предпечат.
КАША Simple Smile))

# 679
В момента  силно безработна Tired до  преди два месеца ( до Юни )  бях  обикновена продавачка , преди  това  за  малко и сладкарка ...
иначе  по  докюмент ... съвсем  различно  smile3506  една  специализация  маркетинг  върху  гимназия  с  педагогика  newsm30

# 680
  • София
  • Мнения: 377
Ей, ама много сме банкерките нещо Laughing

Писнало ми е определено и на мен. Сега мисля да се връщам на работа, ама ще пробвам първо на някое друго място и ако не се получи, банката пак си ме зове Laughing

# 681
  • Мнения: 126
Още една певица!!!
И по две образования при това!
Ще има кой да ви пее тук!!! Heart Eyes

# 682
Работя като финансов мениджър в момента.
и аз се водя финансов мениджър,да не би да правиш животозастраховки? newsm78

# 683
Аз работя като счетоводител в застрахователна компания
в коя компания работиш?има ли хляб при вас?забравих да се представя Winkаз съм завършила богословие в су,в момента работя в една застрахователна компания Grinning

# 684
  • Мнения: 1 313
Инспектор в държавна агенция

# 685
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Работя в рекламна къща  newsm03

# 686
  • Мнения: 388
графичен дизайнер  redecoration hit

# 687
  • Мнения: 48
По образование съм юрист и работя като юрисконсулт в болница.

# 688
  • Мнения: 91
Поредния банкер atwork, непрактикуващ в момента Grinning

# 689
  • Мнения: 597
По образование съм инженер-икономист,но за съжаление работя в скапаната сфера на здравеопазването-НЦЗИ_МЗ.В икономическия отдел съм,занимавам се с финансирането на лечебните заведения-ужасно скучна,напрегната и безсмислена работа,като цялото ни здравеопазване...Само чакам още малко да порастне Влади и паля мотора от тук.

Общи условия

Активация на акаунт