Тема: Тема Незабравима (Unutulmaz) 141

  • 27 340
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Според мен Ямур отива с Еда. Харун е разбит, защото се сбогува и с двете.
Няма начин Харун да остави Яамур! Не биха го убедили по никакъв начин! Naughty

# 736
  • Мнения: 33
Ами да няма логика.

# 737
  • Мнения: 186
Честита Коледа, скъпи Незаблавими !
Желая на всички ви много здраве, любов и късмет !
 Hug Hug Hug

И за теб само най-добри пожелания!


Благодаря ти, Каламитси ! 


Ох, замая ми се главата от тези два фрагмента.
Не искам пак да се разделят.
Може би греша, но ми се струва, че по някаква причина Харун дава Ямур на Еда.

# 738
  • Мнения: 570
Розичке, поздравления за новото гивче! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 739
  • Русе
  • Мнения: 2 303
А стига бе! Пепел от рози, да не си 7-мак?! newsm09 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 740
  • София
  • Мнения: 832
.Харунски как я мята на леглото,хванал е и двете ръце,явно я разпитва за какво се сърди,но незнам дали е получил отговор,а дори и да му е казала,вече му няма доверие и си тръгва
Абе,според мен не е искал да я разпитва...
hahaha hahaha hahaha hahahaДобре де,ама и той ми изглежда сърдит,сложил е страшния поглед  Joy Joy

# 741
  • Мнения: 11
Честита Коледа, скъпи Незаблавими !
Желая на всички ви много здраве, любов и късмет !
 Hug Hug Hug

И за теб само най-добри пожелания!


Благодаря ти, Каламитси ! 


Ох, замая ми се главата от тези два фрагмента.
Не искам пак да се разделят.
Може би греша, но ми се струва, че по някаква причина Харун дава Ямур на Еда.



Ако я дава защо Еда прегръща Ямур сякаш се разделят

# 742
  • Мнения: 3 203
Наде, Милене благодаря ви  за фрагмента .  bouquet но направо съм ужасена от това което ни чака  ooooh!още снощи споделих ,че това ще е раздяла между Еда и Харун и това си го доказвам с новия фрагмент. Сигурно се повтарям с някой пост но Бату си остава най -големият психопат .жалко ,че сценаристите са решили отново и отново да ни тормозят но както се казва филм да става аз си оставам оптимист за щастлив финал  Peace

# 743
  • Мнения: 186
Според мен Ямур отива с Еда. Харун е разбит, защото се сбогува и с двете.
Няма начин Харун да остави Яамур! Не биха го убедили по никакъв начин! Naughty

Може би греша , но това беше първото , което почувствах като гледах фрагмента, а обикновено първите ми впечатления са най-точни.В случая обаче едва ли, наистина той не би могъл да се раздели с Ямур. Но ако някой го застрашава, а чрез него и детето, дали няма да го предаде в по-сигурни ръце, в случая на майка му !  Embarassed

# 744
  • Мнения: 19
Според мен Ямур отива с Еда. Харун е разбит, защото се сбогува и с двете.

Ямур обаче сигурно няма да иска да отиде с Еда и ще плаче за баща си. Така ще измъчат детето още повече. А и при Еда детето не е в безопастност, нали и тя е на мушката на Бату

# 745
  • Русе
  • Мнения: 2 303
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=552041.msg17322201#msg17322201

Пускам линк на Нова тема отново, че нещо не се справям с адресирането! doh doh doh

Само я местя ,да ни е под ръка!

# 746
  • Мнения: 0
.Харунски как я мята на леглото,хванал е и двете ръце,явно я разпитва за какво се сърди,но незнам дали е получил отговор,а дори и да му е казала,вече му няма доверие и си тръгва
Абе,според мен не е искал да я разпитва...
hahaha hahaha hahaha hahahaДобре де,ама и той ми изглежда сърдит,сложил е страшния поглед  Joy Joy

Именно! Жалко,че Еда не го е отразила...

# 747
  • Мнения: 33
Дано Мария дано.

# 748
  • Мнения: 0
Пепелче, страхотно е newsm10 Това може би ще е най-хубавия момент от епизода ooooh!

# 749
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Според мен Ямур отива с Еда. Харун е разбит, защото се сбогува и с двете.

Ямур обаче сигурно няма да иска да отиде с Еда и ще плаче за баща си. Така ще измъчат детето още повече

Със сигурност! Тези сценаристи почнаха да измъчват и детето! #Sniper #Sniper #Sniper #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт