Отговори
# 60
  • Мнения: 192
И аз я чакам тая парола ама никой не ми я изпраща Cry

# 61
  • Мнения: 1
Запис само,нямам време да чета и пиша.В четвъртък съм при доки,стискаите палчета,че много се притеснявам.Надявам се да сте добре .

# 62
  • Мнения: 73
Добър следобед и от нас Simple Smile
Честито ново бебче, да е живо и здраво, бързо да стигне 2600 гр. и да се прибира при мама и тати вкъщи. А другите стискайте още малко, че много ни е рано още, а настигнахме януарките (а те поне вече влизат в 9-тия) Confused
Пускам ви снимки от коледния банкет на мъжото, да ме видите с корем, че досега само аз май не съм пускала такава снимка Mr. Green http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150108367574515&set … 307624.790229514#!/album.php?aid=307624&id=790229514
Много много ви целувам всички и се връщам назад да ви чета  Hug.

# 63
  • Мнения: 17
Прекрасна нова тема - поздравления за авторките!   bouquet

За дрешките - смятам да се заема с прането и гладенето веднага след празниците, за да съм в бойна готовност, когато настъпи моментът  Laughing
Някой беше питал за боядисването - откакто съм бременна се боядисвам с безамонячната боя на Лореал и ме хваща идеално.

Огнена стихия, ДМ е верига магазини за козметика, санитарни материали, перилни препарати и всякакви подобни дреболийки. Има доста изгодни и хубави неща, аз оттам си купих превръзките за родилки например.

Мацки, да ви се похваля, че най-сетне избрахме количката и тия дни ще я капарираме - моделчето е X-lander XV  Party

Хубава вечер на всички!  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 1 105
Здравейте! Сега се връщам от лекар. Слушахме тоновете и гледахме плацентата и не само. Нещо съм притеснена обаче, въпреки, че според док всичко е ок.
По едно време тоновете слезнаха до 111 и чертичката, която излиза на хартията изчезна. Док каза, че бебто се е разместило, но след това пак една такава липсваща черта (незнам дали ме разбрахте). Действително много тихо се чуваха тоновете, но си отчиташе добри стойности, позицията на бебето може да е била кофти. После ме гледа на видеозона. Уф, незнам дано всичко е само в моята глава, защото ще се побъркам. Много се притеснявам!

# 65
  • Мнения: 17
Hey_ya, нормално е тоновете да варират - по-притеснително е, ако стойността им не се променя през цялото време на записа. А и щом док е казал, че всичко е наред, значи е така  Peace Не се психясвай излишно  Hug

# 66
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 791
Фентъзи, нищо се не види
kapmeh, всичко е много хубаво.  Heart Eyes

# 67
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Фентъзи ще ме привмеш ли във Facebook че не мога да видя снимките Blush Peace

# 68
  • Мнения: 17
 Hug Heart Eyes

по-късно ще пиша, че нещо времето ми е кът днес

# 69
  • Мнения: 10
Здравейте! Сега се връщам от лекар. Слушахме тоновете и гледахме плацентата и не само. Нещо съм притеснена обаче, въпреки, че според док всичко е ок.
По едно време тоновете слезнаха до 111 и чертичката, която излиза на хартията изчезна. Док каза, че бебто се е разместило, но след това пак една такава липсваща черта (незнам дали ме разбрахте). Действително много тихо се чуваха тоновете, но си отчиташе добри стойности, позицията на бебето може да е била кофти. После ме гледа на видеозона. Уф, незнам дано всичко е само в моята глава, защото ще се побъркам. Много се притеснявам!

Не се притеснявай мила.Това е напълно нормално.На мен ми мерят тоновете с един малък апарат и тъкмо ги хващат бебето се мести и тоновете спират...или затихват... това е нормално.То шава постоянно.Не се притеснявай изобщо.Всичко е наред, най-важното е да го усещаш да мърда и да няма кървене.Друго сичко е ок.

# 70
  • Мнения: 26


Януарките имат още едно момиченце родено вчера!!!





# 71
  • София
  • Мнения: 406
Тръгнах да пиша преди малко, но нещо стана и целият пост ми замина, сега просто не мога да го повторя  Rolling Eyes.
Аз бях малко в движение, вчера купих комплект за изписване на бебето - най-после нещо да ми хареса. Едно патешко жълто, ама да си призная в момента хич не ми се занимава да го снимам - за фотограф не ме бива.
Иначе бебка е добре, нещо не може да си намери място тези дни и не знам с какво е (дали с пръстчета или с краче), така ме подпира в хълбока, че си боли силно.
За памперсите - решила съм да взема от по-малките, все ми се струва, че на първо време ще стават за бебето, а и те нали бързо се ползват и свършват.
За подаръците - предишни години винаги съм правила за всички от родата, сега съм предупредила, че няма. Е, на баща ми и брат ми обещах вече течност за ел. цигара, че и двамата са запалени електронни пушачи, пък аз съм много доволна, че отказаха цигарите и никой вече не дими вкъщи. У нас по принцип майка ми има една традиция, на всеки подарява по една торбичка с бонбони, сладкиши и разни други неща за похапване или по нещо съвсем дребничко и символично. Ще го прави и тази година, като цяло не й коства много, но радва всички, не само децата.
И да ви питам накрая тези, които се оплаквахте от сърцебиене - колко е зле положението? Аз последните дни не мога да извървя и 50 метра без да спра да почивам, а стълбите до втория етаж при нашите ми се виждат като огромно изпитание.

# 72
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Е честито ново бебе на януарките newsm51
Фентази мн си сладка, че и хорото не си пропуснала Crazy

# 73
  • София
  • Мнения: 1 105
Мерси за успокоението, момичета Rolling Eyes, но наистина нещо съм се спекла. Усещам бебето, мърда си. Само напоследък ме боли корема, но не смятам, че са контракции.
Честито на януарската мама. Живо и здраво бебенце  Grinning  bouquet

П. С. Абе да ви попитам за тези кошарки (разглобяемите) нужно ли е да се купува отделно матраче или те си имат някакво или пък си нямат никакво?
Все забравям да ви питам.

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 17:28 от hey_ya

# 74
  • Мнения: 186
hey_ya , я без излишни тревоги, ако имаше нещо доки щеше да ти каже, айде стига сме се вкарвали сами във филми/включително и аз/  Hug От тука натам всичко ще е наред и единствените бебета ще са в януарската темичка Praynig /да са им живички и здравички бонбоните сладки  Heart EyesHug

Ние се поразходихме с мъжо, ама как ситних да ме бяхте видели... Joy Едвам вървя вече, много ми натеждава слончето в мен като се движа  Crazy

След малко отивам на детски рожден ден на една малка кукла, малко за разнообразие... Party А на всички пожелаваме лека и спокойна вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт