Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 140

  • 24 872
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 46
Лека ви вечер дами и господа

Добре че поне с посмях с вас че с филма съвсем щеше да ме филмира и мене
Лека нощ,Дежаву Hug

# 736
  • Мнения: 0
Надеждата ми е,че след всяка гадна серия следва много,много хубава!
Сега,след всичко казано на прима виста,като преосмислих епизода,си спомних пак думите на циганката от миналия сезон:
"всички ще се опитват да ви разделят,но вие имате обща съдба"
Досега тези,които се опитаха да ги разделят,не успяха(или успяха временно)
Тези,които сега опитват са Едже и Арас-дано и те не успеят,или ако успеят "временно",да е за по-кратък период(да не са нови 4год,че Ямур ще тръгне вече на училище)
И ,така,накрая ще стигнем до щастливия финал!
То ясно, че ще е така и за да има филм все нещо щеше да се случва. Ама не можаха ли да разнообразят малко причините?  Все едно и също. Писна ми! Вече е изтъркано и съвсем извън реалноста.  Дано ме опревергаят. Дано! Praynig

# 737
# 738
  • Варна
  • Мнения: 475
Арас бая се е филмирал ама- всичко щял да направи да спечели любовта на Еда! smile3555 В интерес на истината и той ги докара влюбените очи- и то само към едни снимки на Еда! Браво- и той голям актьор! yes
Аз в този епизод признах Мерт Явусджан - страшен образ на лудия Бату направи! Много беше добър!
О,дааааа! Мнооооого е добър! Как не съм го гледала другаде?!Находка е!

Вени той играе в комедийни роли , голяма скица е, има един сладък филм - Романтична комедия , изтегли си го , там участва Мерт Явузджан
С превод ли е?
да Romantik komedi

# 739
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Дружина, лека нощ и от мен! До утре...днес по някое време! smile3524

# 740
  • София
  • Мнения: 1 395
А забелязахте ли Тарък как си е вкарал номера на Еда в телефона си - изписано беше Еда Ханъм, демек госпожа Еда. Някой тук някога да е вкарвал име в телефона си барабар с госпожа, господин или госпожица. Че то тогава, ако си вкараш телефона на някой посланик да речем, трябва отпред да изпишеш Негово превъзходителство ....да не говорим ако случайно пък си вкараш телфона на английската кралица примерно. Уникален е тоя Тарък. А дори не винаги казва на Еда ханъм - проценява според случая.
Аааа, Председателю, не е само Тарък. Те така си ги записват - Мелда Абла, Тюркян Ане, Феяз Баба и така..........Готино, а?  Joy Joy Joy Joy Joy

Не съм обръщал внимание - явно при тях така е прието, та да се подсещат кой какъв е, ако случайно забравят.

# 741
  • Мнения: 0
Лека ви вечер дами и господа

Добре че поне с посмях с вас че с филма съвсем щеше да ме филмира и мене
Лека нощ и на теб и на всички, които се оттеглят да спят!  Hug

# 742
  • Варна
  • Мнения: 475
лека вечер на оттеглящите се

аз също ви пожелавам лека и спокойна и се оттеглям  newsm46 smile3524 smile3524 smile3524

# 743
  • Мнения: 0
Лека нощ и от мен!

# 744
  • Мнения: 46
Не мислите ли,че е време някой да се осети за Бату.Колко ли още гадории ще направи newsm78 Или привърши,нали целта му беше Феаз newsm78

# 745
  • София
  • Мнения: 1 395
Надеждата ми е,че след всяка гадна серия следва много,много хубава!
Сега,след всичко казано на прима виста,като преосмислих епизода,си спомних пак думите на циганката от миналия сезон:
"всички ще се опитват да ви разделят,но вие имате обща съдба"
Досега тези,които се опитаха да ги разделят,не успяха(или успяха временно)
Тези,които сега опитват са Едже и Арас-дано и те не успеят,или ако успеят "временно",да е за по-кратък период(да не са нови 4год,че Ямур ще тръгне вече на училище)
И ,така,накрая ще стигнем до щастливия финал!
То ясно, че ще е така и за да има филм все нещо щеше да се случва. Ама не можаха ли да разнообразят малко причините?  Все едно и също. Писна ми! Вече е изтъркано и съвсем извън реалноста.  Дано ме опревергаят. Дано! Praynig

Ама стига с тая реалност, моля ти се! Ти какво искаш да гледаш - Еда как мие чинии в миялната машина. Ако искаш ела у нас да гледаш аз как го правя, а жена ми се хвали на приятелки "Мъжът ми си купи миялна машина!".

# 746
  • Мнения: 11
Не мислите ли,че е време някой да се осети за Бату.Колко ли още гадории ще направи newsm78 Или привърши,нали целта му беше Феаз newsm78


Филм да става - любов и гадости

# 747
  • Мнения: 33
Ами да време е някой вече да разбере че Кенан е Бату.И е време след няколко серии финал.Дано не развалят хубавия филм.

# 748
  • Мнения: 0
Не мислите ли,че е време някой да се осети за Бату.Колко ли още гадории ще направи newsm78 Или привърши,нали целта му беше Феаз newsm78
Не е приключил гадината. Явно не го разкриват, защото е много силен образ във филма. Имам чувството, че той ще остане до финала.  Пази си последния куршум, само дето не разбрах какво каза! Беше си го нарочил за Харун!  newsm78

# 749
  • Варна
  • Мнения: 329
Ами да време е някой вече да разбере че Кенан е Бату.И е време след няколко серии финал.Дано не развалят хубавия филм.
Ако сме разбрали правилно думите на Йозлем и сме ги разположили добре във времето- "Незабравима" ще продължи още година! #Crazy Така че финал не се очертава- по- скоро се очертава нова раздяла... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт