Боя за коса - blond 20! Неотразими за празниците!

  • 122 810
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 95
здравейте момичета.Да ви разкажа за моят път към русото.Реших за Н.Г. да се променя отидох на фризьор да се правя шоколадово(от черно)изсветли ме момичето и реших че трябва да стана руса Laughing процедурата трябваше да се повтори два пъти.Както се сещате излезнах като лисица от салона след 2 дни пак повторихме и все още си бях лисица,боядиса ме и корените станаха супер,но надолу пълен ужас....след 2 дни реших че вече джоба ме боли и взех гарниер 111 намазах се стана сносно горе-долу,но пак шарена си останах и кои ме би да си правя маска не знам,но почти цялата боя падна до тук това удоволствие ми струва 140 лв. поне да не бях като идиот в главата  #2gunfire И тук идва вашата мисия да ми кажете как да се оправя   bouquet ааа забравих да кажа че толкова ми изгоря косата,че се наложи да я пострижа с 5-6см а я чаках 5 год. newsm45 newsm45

# 46
  • Мнения: 6 618
stela_chagovec корените стават ,защото върху тях не е имало тъмна боя.

# 47
  • София
  • Мнения: 980
stela_chagovec можеш ли да направиш снимка на косата
за да може момичетата да преценят какво да те посъветват

# 48
  • Мнения: 314
stela_chagovec, моята история е почти същата, само че аз исках КЕСТЕНЯВО  Crazy
Май фризьорките не я знаят тази дума.  Laughing
Даже си мисля, че ако исках русо, щяха да ме направят, но не и кестеняво.

Скоро съм на "поправителен" - моля, стискайте палци и дано после се похваля с хубав и нормален цвят.  Praynig

П.П. Според вас като ми сложат пепелива боя /или е тъмнорусо, или светлокестеняво/, какъв цвят ще стана?!?!?!  Rolling Eyes Ще се убие ли жълто-оранжевото?

# 49
  • Мнения: 95
Няма как да ви кача снимки не си помня рег.за снимка.бг ако може да ги пратя на някои да ги качи  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 314
Момичета, моля да ме посъветвате дали да настоявам за по-нисък % на окислителя???

Стела, аз никъде не виждам снимки!!!!!!!!  Rolling Eyes

# 51
# 52
  • Мнения: 1 336
mayayo на мен твоя цвят не ми се вижда крайно лош - на снимките ми изглежда по-скоро меден отколкото оранжев, но казваш че е на петна?
Аз съм блондинка в "почивка", но следя ... Бях на много руси кичури, след това цялата бях много руса около 2 години, но се изтощи косицата и сега не я изрусявам, слагам безамонячна пепеливо тъмно руса боя и до пролетта няма да я пипам.
Между другото в моя опит с изрусяването досега (макар че мен фризьорката ме изрусява) по-лесно сме постигали светлорус неоранжевеещ цвят отколкото по-тъмно русо/светлокестеняво, което да не оранжевее. Аз и такова исках в началото, но като се поизмиеше боята все ми блъскаше на оранжево и накрая стана толкова руса, почти бяла.

# 53
  • Мнения: 95
Moмичета, благодаря за отговорите, сега ще пусна снимки, извинявам се за лошото качество - http://mayayo.snimka.bg/other/kosa.469557.21856426. - парола - kosa

Понеже не ми остава много свободно време, не успях подробно да се запозная с темите, прочетох последните ви две отгоре.  Blush Blush Blush И затова не съм наясно с въпроса за "нивото на косата ми"  Rolling Eyes

Иначе съм сигурна за номерата на боите, седяха сиви.  Sad

И моля да ми обясните това как да добавя синьо или виолетово - към боята ли или отделно?!? А самостоятелно ли се купува син коректор? Ох, много съм "боса" в това, ама сега се налага да го схвана.  ooooh!
И се надявам преди НГ да се боядисам и да придобия някакъв хубав, нормален цвят поне за празника, пък после ще го мисля и ще чакам да мине време.  Praynig

И според вас и според снимките какво да направя и какво да купя?

Благодаря.  Hug
 Даже сега на снимките виждам, че отзад съм с някакви тъмни петна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
mayayo наистина сме на един хал с теб,но поне твоята коса изглежда по здрава,момичета аз се чудя дали да не пробвам с ххл 00А мисля,че беше какво ще стане?Може без коса да остана ама немога да ходя така ужас е

# 54
  • Мнения: 0
stela_chagovec явно фризьора при който си отишла не е бил наясно с процедурата, когато се изрусява косата за пръв път първо се мажат краищата като се оставят 2-3 см от корена небоядисани. След това се мажат и корените за да стане еднакво.  Peace Резултата не е чак толкова лош, за сравнение аз бях по-зле  Simple Smile, сега те съветвам недей да се опитваш да постигнеш желаният цвят, щом казваш, че е много изгоряла, изчакай известно време, в интернет ще намериш много маски и продукти, съживи я и чак тогава отиди отново на фризьор и се поинтересувай до колко е наясно с това което прави  Peace и не експериментирай, русото е много капризно Simple Smile Успех

# 55
  • Мнения: 95
stela_chagovec явно фризьора при който си отишла не е бил наясно с процедурата, когато се изрусява косата за пръв път първо се мажат краищата като се оставят 2-3 см от корена небоядисани. След това се мажат и корените за да стане еднакво.  Peace Резултата не е чак толкова лош, за сравнение аз бях по-зле  Simple Smile, сега те съветвам недей да се опитваш да постигнеш желаният цвят, щом казваш, че е много изгоряла, изчакай известно време, в интернет ще намериш много маски и продукти, съживи я и чак тогава отиди отново на фризьор и се поинтересувай до колко е наясно с това което прави  Peace и не експериментирай, русото е много капризно Simple Smile Успех
Мерси за отговоря уж беше добра и цената ми се видя висока,но явно цената не определя качеството,моето изгоряло е малко относително косъма ми е много дебел,и има мегдан за още тормоз  Rolling Eyes немога да се оставя така, а и с фризьори не ми се рискува,мисля да се боядисвам сама постепенно ще се намести цвета,но ако сега сложа xxl 00A на моя цвят какво ще стане?Или кажете някоя покривна боя,да се махне този оранжев оттенък след фризьора се пооправих...

# 56
  • Мнения: 71
Момиче, косата ти изглежда като паяжина, знаеш ли какво ще стане ако и сложиш Палете и то 00А  Shocked Shocked

# 57
  • Мнения: 314
mayayo на мен твоя цвят не ми се вижда крайно лош - на снимките ми изглежда по-скоро меден отколкото оранжев, но казваш че е на петна?
Аз съм блондинка в "почивка", но следя ... Бях на много руси кичури, след това цялата бях много руса около 2 години, но се изтощи косицата и сега не я изрусявам, слагам безамонячна пепеливо тъмно руса боя и до пролетта няма да я пипам.
Между другото в моя опит с изрусяването досега (макар че мен фризьорката ме изрусява) по-лесно сме постигали светлорус неоранжевеещ цвят отколкото по-тъмно русо/светлокестеняво, което да не оранжевее. Аз и такова исках в началото, но като се поизмиеше боята все ми блъскаше на оранжево и накрая стана толкова руса, почти бяла.

И майка ми така вика: "не е толкова зле"  Shocked значи е зле, ама не чак толкова.... хич не ме устройва такъв резултат. Crazy

Най- ме е яд, защото отидох при "професионалист" и попитах - това и това ще стане ли? Все пак аз не разбирам и е редно тя да ми обясни кое, как и защо... нали така. Убеди ме, че това е едва ли не най-лесното нещо. Да, ама не....

# 58
  • Мнения: 1 336
stela chagovec аз предлагам това:http://www.garnier-bg.com/_bg/_ww/herbashine/index.aspx#/shades/ или това: http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-crem … pearl-blonde.aspx Безамонячната боя ще охрани косата, а перленорусия нюанс ще премахне оранжевеещето.
Естествено е по-добре да се изкажат момичетата, които се изрусяват от по-дълго време.

# 59
  • Мнения: 95
stela chagovec аз предлагам това:http://www.garnier-bg.com/_bg/_ww/herbashine/index.aspx#/shades/ или това: http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-crem … pearl-blonde.aspx Безамонячната боя ще охрани косата, а перленорусия нюанс ще премахне оранжевеещето.
Естествено е по-добре да се изкажат момичетата, които се изрусяват от по-дълго време.
много ти благодаря всяко мнение е от полза Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт