Боя за коса - blond 20! Неотразими за празниците!

  • 122 849
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Момиче, косата ти изглежда като паяжина, знаеш ли какво ще стане ако и сложиш Палете и то 00А  Shocked Shocked
Подкрепям  Peace Лично аз не бих рискувала с такава боя, най-малкото защото окислителя е поне деветка, има и пудра в боята, макар че това е по-малкото зло, ако решиш да се обезцветяваш.В момента не е оранжево, било е, с гарниер 111, което е супер пепеляво си го матирала и сега е тютюнево. Другото което е, аз също бях черна когато се изрусявах и след 2 процедури също като теб бях рижа, когато косата е много тъмна няма как с 2 боядисвания да стане руса.За наистина хубаво русо трябва търпение... Минала съм по пътя на гарниер, палете  и т.н и не ти го препоръчвам. Има 1 вариант, който мисля че е подходящ за твоят случай, в който се постига изсветляване с 2 до 3 тона. Избира се боя 1-2 тона по-светла от желания цвят, смесва се с окислител 3% престоява 15тина минути, измива се и се нанася желаният цвят смесен с 6% окисл. Това е процедура която се прави на третирани коси, която щади максимално косата, но в домашни условия не може да се направи. Най-добре се обърни към фризьор..

# 61
  • Мнения: 95
благодаря ти много  bouquet

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Привет, аз утре ще се боядисвам и от днес - деня преди боядисване имам документален материал - трябваше да подаряваме подаръжите на племеницата и се дегизирахме като Дядо Мини Коледа и Мама Снежанка - та имам 3 снимки - от положението с косата, което определям като "почти нетърпимо"

общо взето като минат 2 седмици ми се вижда невъзможна и рядко откарвам до 3 седмици пауза

утре след боядисването - ако не успея да снимам, че ще излизам - ще гледам да го направя поне в сряда и пак ще кача за "след"

има едно жълтеене - от светлината е - и да кажа, че нямаше никакво време за прически и т.н., нахлузих набързо роклята и така - че нямаше време, т.е косата е напълно необработвана  Cry Cry

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 21:26 от a.l.e.n.a

# 63
  • Мнения: 78
Някоя неотразима блондинка може ли да ми сподели има ли нещо специално в боядисването с боите Иноа. Поръчах си от Златната рибка и чакам утре да ми я доставят.

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
има отделна тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=534777.0  Peace Hug

# 65
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Минавам набързо да се запиша и да кажа, че бои, които сме обсъждали липсват в анкетата  Peace

# 66
  • Мнения: 314
Момичета, тук бяхте писали /похвалили  Wink/  за някакви ампули за коса и хидратиращи спрейове. Моля, да ги пишете пак, че нямам време да ровя назад.  Blush Спешно ми е, благодаря.  Grinning Само да уточня, че ми трябват такива, от които да НЕ пада боята.

Направихме "поправителния" - резултатът е по-матиран цвят, но не и това, което исках.... но след празниците и по-скоро след месец-два ще го оправям. Ще кача снимки.

Има ли използвали Стимуланта за коса на Икаров и дали той "сваля" боята?

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 12:17 от mayayo

# 67
  • Мнения: 36 025
сваля тъмната 100%

# 68
  • Мнения: 408
Мацета, не съм чела в темата от доста време.
Ужасно ми е натоварено и едвам смогвам.

Чувствам се точно тези дни много зле с русата коса. Като съм в МЦ и направо пощурява - хвърчаща е, изглежда изтощена, цветът е странен.....

Твърдо реших следващото боядисване на корените да го правя с боя на Селектив. Още обаче не съм избрала цвят. Не знам дали ги продават в Зара-та  newsm78


Предстои ми и едно подстригване веднага след Нова година и нямам търпение, защото сега мн трудно се оправям с нея.

# 69
  • Мнения: 408
Алена, много си хубава!

На тези снимки последните според мен цветът на косата ти жълтее - поне аз го виждам така на моя монитор.

Цветът, с който си на аватарната снимка, повече ми харесва!  Hug

# 70
  • Мнения: 3 675
Ама a.l.e.n.a и аватар ли имала?  #Crazy
При мен a.l.e.n.a няма аватар вече от няколко месеца  Simple Smile

Аз отново се боядисах с Koleston perfect и отново останах доволна.  Grinning
В един магазин, продавачката ме обнадежди, че и при мен светлите цветове можели да покрият побелелите косми, но ми каза да съм си направила борстенмишунг, но сега се чудя с този борстенмишунг дали тъмната ми коса ще изсветлее достатъчно  newsm78
или трябва да забъркам боята в две отделни купички - една за белите косми и една за останалата част от косата?

# 71
  • Мнения: 0
Ама a.l.e.n.a и аватар ли имала?  #Crazy
При мен a.l.e.n.a няма аватар вече от няколко месеца  Simple Smile

Аз отново се боядисах с Koleston perfect и отново останах доволна.  Grinning
В един магазин, продавачката ме обнадежди, че и при мен светлите цветове можели да покрият побелелите косми, но ми каза да съм си направила борстенмишунг, но сега се чудя с този борстенмишунг дали тъмната ми коса ще изсветлее достатъчно  newsm78
или трябва да забъркам боята в две отделни купички - една за белите косми и една за останалата част от косата?
Би ли споделила магазина от който купуваш въпросната боя дали не е случайно този на Алабин? И каква и е цената Simple Smile
 Има ли 3% окисл. ?   Simple Smile

# 72
  • Мнения: 314

Какво означава това?
Аз като съм с тъмно-русо дали ще има нежелани последствия?!!!!????  Rolling Eyes В смисъл да падне по-тъмничкото, матовото и да остане рижотооо  Twisted Evil!!!???????

Момичета, моля ви, споделете все пак кой е този магазин на Алабин - адрес, описание и т.н.   bouquet

Направо ви се възхищавам за упоритостта и търпението да постигате такива хубави руси цветове.  Hug
Аз, за кой ли път ще го кажа  Crazy, но съжалявам за кичурите, толкова лесно и рядко се налагаше тази манипулация, а стоеше супер естествено и с хубав рус нюанс -без жълто.  ooooh!

# 73
  • Мнения: 3 675
Би ли споделила магазина от който купуваш въпросната боя дали не е случайно този на Алабин? И каква и е цената Simple Smile
 Има ли 3% окисл. ?   Simple Smile
Не е от този на Алабин. Купувам я за 11.70 евро. В магазина продават Welloxon Perfect 6,9 и 12%. Аз взимам 9%

# 74
  • Мнения: 0
B & C благодаря за инфото Peace
Магазинът на Алабин се намира до Съдебната палата, точно преди първата пряка и има хубави нещица . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт