Кухните - 35 тема

  • 76 803
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 411
Весела Коледа Close-mas:!

# 32
  • София
  • Мнения: 4 397
Весела Коледа !

Силно се надявам след Нова Година да поръчам кухнята и до края на февруари да е готова.
Последните  фирми на който се спрях са Класик , Диалог и Чучулайн, тази седмица ще пусна запитване за оферта и ще поръчвам  Praynig
Горният ред последно реших да е лак и само се чудя дали да е с обикновени панти или с този механизъм на Блум където се чупи врата на две и се сгъва нагоре / дали ме разбрахте  Embarassed

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 17:15 от kimbolina

# 33
  • Мнения: 0
BENITTA, има телескопични водачи без успокоител които мисля че са създадени точно за твоите нужди  Wink
Здрави са и сработват мигновенно в желаната от тебе поскока.

KIMBOLINA.
Ако държиш двете врати да се отварят на горе едновременно, вземи механизмът на БЛУМ, той е окомплектован със панти.
Ако искаш нещо по ефтино, то тогава ти вършат работа обикновенни панти с амортисьори.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 397

Не държа да ми се отварят едновременно, но ми се струва, че по добре седи. Ето тази кухня е подобна като разположение и мисля да е в същите цветове, само се чудя за плота дали е целият по цветъл или така да го направя като на снимката. Долната ми част ще е тъмно кафява горе мисля лака да е крем, този не го зиждам добре какъв цвят е.

http://www.facebook.com/acherno.ltd#!/photo.php?fbid=42501898947 … p;id=136680429478

Ако долната част не е масив каква плоскот ще ми препоръчате. Гледах на Егер един подобен тъмно кавяф цвят ама  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 714
Весела Коледа !

Силно се надявам след Нова Година да поръчам кухнята и до края на февруари да е готова.
Последните  фирми на който се спрях са Класик , Диалог и Чучулайн, тази седмица ще пусна запитване за оферта и ще поръчвам  Praynig
Горният ред последно реших да е лак и само се чудя дали да е с обикновени панти или с този механизъм на Блум където се чупи врата на две и се сгъва нагоре / дали ме разбрахте  Embarassed
Искаш да кажеш Авентос предполагам. newsm78
Аз съм с такива и нито за миг не съжалявам. Супер удобни са, че се затварят сами.
Всички механизними в кухнята са ми Блум и съм наистина доволна, вече 4 месеца.
Като знам цените на фирмите, които си посочила, предполагам, че цената едва ли те спира.
Така че, си ги поръчвай  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 4 397
Да Авентос е сега погледнах, а другият вариант ако са обикновени вратички да са със тип- он.
От Класик преди една година когато мислих да поръчвам ми дадоха доста прилична цена за масив, но сега искам както писах по нагоре горните да са ми лак и се надявам цената пак да е прилична. Получих от една друга фирма доста евтина оферта ама нещо май ме смотаха за механизмите. Можеш ли да ми пуснеш снимки на отворени долу чекмеджета да видя как излеждат с механизми на Блум / може и на лични/.

Цената също играе роля, защото финансите свършиха   Tired
Силно се надявам Класик и Диалог да са със разумни предложения, а Чучулайн отпада чух една цифра стряскаща  Shocked

# 37
  • София
  • Мнения: 3 159
Да попитам, защото не съм на 100% сигурна. Харесах съдомиялна, ето тази: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/% … p;detailScenario=
но се чудя добър вариант ли е? Вие бихте ли я купили?

# 38
  • София
  • Мнения: 12 228
Да попитам, защото не съм на 100% сигурна. Харесах съдомиялна, ето тази: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/% … p;detailScenario=
но се чудя добър вариант ли е? Вие бихте ли я купили?


  Нямам преки впечатления от тази съдомиялна, но от Технополис от същият ценови клас сме вече година с тази  и съм много доволна. Аз лично предпочетох най-големият размер и определено съм доволна, но ние сме и повече хора вкъщи Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 3 159
Да попитам, защото не съм на 100% сигурна. Харесах съдомиялна, ето тази: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/% … p;detailScenario=
но се чудя добър вариант ли е? Вие бихте ли я купили?


  Нямам преки впечатления от тази съдомиялна, но от Технополис от същият ценови клас сме вече година с тази  и съм много доволна. Аз лично предпочетох най-големият размер и определено съм доволна, но ние сме и повече хора вкъщи Simple Smile
Нямам място, всичко е до сантиметър изчислено и оползотворено.
В тази връзка, за самата кухня се колебая между модел на АИКО и Зарима комфорт. Имате ли впечатления от втората фирма? По-скоро натам клоня, но не знам доколко са сериозни, а АИКО е все пак голяма, наложена фирма... Такива чуденки ме мъчат.

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честита Коледа!    santa2 Nature Snowman baloni
Здраве и хармония в домовете и сърцата ни!  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 3 841
Да попитам, защото не съм на 100% сигурна. Харесах съдомиялна, ето тази: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/% … p;detailScenario=
но се чудя добър вариант ли е? Вие бихте ли я купили?

Нямам впечатление от Веко, но в офиса си взехме Мидея, китайска от-до. Е, няма такава машина, страхотна е. Струваше около 600 лв, за 12 комплекта, чак ме е яд, че за моя Бош в къщи дадох 1000 лв и той е за 9 комплпекта.
Та, аз ти препоръчвам Мидея-та. Пушка е!

# 42
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Да попитам, защото не съм на 100% сигурна. Харесах съдомиялна, ето тази: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/% … p;detailScenario=
но се чудя добър вариант ли е? Вие бихте ли я купили?

Аз съм с такава вече мисля 4 г. Всекидневна безотказна работа  newsm10.

# 43
  • Мнения: 56
Незнам дали темата е за тук, но все  пак ще попитам.
 В едно семейство видях покривка , която не само не засържа петна но и разлятата вода не попива в тъкънта. Ако знаете сайт от където мога да си поръчам такава,че в нашия град като попитах  продавачките даваха заето.
 весели празници на всички!

# 44
  • Мнения: 6 441
И аз тук   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт