Отговори
# 675
  • Мнения: 75
Честит рожден на малките сладури Белослава,Алекс и Венци.Бъдете много здрави,щастливи и ви пожелавам детство изпълнено с безгрижие и весели игри.На майчетата наздраве.

Наде,а не искате ли да им предложите да ви прехвърлят апартамента и вие да продържите да го изплащате?Така или иначе ще плащате наем. newsm78Само идея давам.
Мариянка,Маринка,Фокси,Мимето,Бисерче,стискам ви палци малките бързо да оздравеят,че предстоят още фиести Mr. Green(тези които още не са пораснали с една годинка).
Мен ме нападна едно полуспящо маймуне.....после още. Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 46
Вержи,я дай да си уговорим заедно да заведем пишльовците.Хем ще си играят,а ние ще си пием кафенце на терасата  Laughing(Като че ли на почивка ще ходим  Crazy)

МРМ,ние по време на баня я забелвахме докато е във водата и се почистваше стигмата,но не ни се размина леката намеса на док.преди половин година.Може да пробвате .

Гея,добре,че не са се потвърдили страховете ви  Hug

п.п. Аз си пиша,а Валето чупи солетки по паркета и ги разнася с кофичка,макар,че преди 1 час чистихме  Whistling

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Вержи,я дай да си уговорим заедно да заведем пишльовците.Хем ще си играят,а ние ще си пием кафенце на терасата  Laughing(Като че ли на почивка ще ходим  Crazy)

брей,и на коя терасата ще пиете тайно кафе  smile3515

# 678
  • Мнения: 46
Елфи,болничната тераса.Споко-среща без теб не е никаква среща,ще те поканим и на свиждане Wink

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
разбрах аз,че за болницата говорите
ако трябва и до там ще се дотътрим  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 1 134
Честит рожден ден на тримката сладури! Да са много здрави, щастливи, безгрижни и да имат прекрасно детство!   bigdance2

Гане, много се радвам! Макар, че като една бъдеща свекърва не се сдържам да издудна - нали ти казаааах! Laughing Hug

# 681
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Заринко, знам Hug Ама пусто майчино сърце Embarassed

# 682
  • Мнения: 89
Честит празник на Алекс,Бела и Венци! Щастливо и безгрижно детство им желая !

Гея и аз,някакси,съм пропуснала тези ви притеснения...Слава Богу,че са се оказали безпочвени!  Hug

При нас изведнъж въпроса с преместването изскочи на дневен ред! Днес се разбра,че до 10 март трябва да освободим.Аз,обаче,днес харесах почти първата ми попаднала обява! Утре сме на оглед.В квартала е,ново строителство отново и най-хубавото-с една стая в повече,та децата ще се родят.... Laughing А и ние покрай тях... Wink Голям късмет.А е и необзаведен.Хич не ми харесва идеята с чуждите мебели.Май много съм се пренавила.Да видим утре.

# 683
  • Мнения: 242
Раде,гледам какво си писала Laughing Ама на драго сърце!!! Ако случайно пък стане така ще е супер! Егати срещата-в болница с две оперирани деца...Лелее,на майтап го избихме ooooh! Вече съвсем съвсем сме за лудницата,да знаеш Mr. Green
Искрено ме развесели Simple Smile
Гея Hug радвам се,че поне това ви се размина Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 46
Фокси,това беше идеята  Wink,няма смисъл от сега да се тормозиш.Пък и нали знаеш,че съм си малко шут  newsm53

Толо,успех с новото жилеще  fingerscrossed

# 685
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Толо, аз не съм разказвала с подробности. Мила ми направи едни припадъци със загуба на съзнание. Наричат се афект крампи. При силен стрес се свиват гласните струни и спира дишането и припада. Нашия лекар, след като говорихме с него и му обяснихме какво се е случило, каза, че симптомите ни много се покриват със симптомите на епилепсията и ни прати на ЕЕГ. Общо взето много стрес ми беше това нещо, тя за последно го направи преди Коледа - от рев се захласна, спря да диша, посиняха й устните, ръцете й изстинаха и ми припадна в ръцете. Буквално забели очи и спря да мърда. След днешното изследване ми се отпусна душата, защото казаха, че й няма нищо. Препоръчват да изследваме желязото и в крайна сметка ни увериха, че това нещо се израства към третата година на детето.
Фокси, надявам се всичко да мине успешно и безпроблемно за детенце и след години да си една щастлива баба Wink

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Geia ,много сте се успокоили след изследването.радвам се за резултата

дете на приятелка прави така-казали са й,че е прекалено емоционален и че се израства,да.
той понякго и езика си гълта.

# 687
  • Мнения: 5
Честит втори рожден ден на порасналите Бела, Венци и Алекс! Пожелавам им да са здрави, много щастливи и усмихнати! Честит празник и на прекрасните им майки!

Гея, много се радвам че диагнозата не се е потвърдила Hug
Фокси стискам палци всичко да мине леко и да не стигате до операция Hug
Толо дано да имате късмет на огледа  Heart Eyes
Наде дано нещата при вас да тръгнат на добре вече, да се уредят нещата и с работата и с жилището Hug
Всички болни дечица бързо да се оправят и повече никакво разболяване! И Криско беше пак болен - Т, кашлица и сополи, и пак АБ, сега е по-добре, само от време на време сополки има. И зъбки му избиват, а и Дари май я почнаха, подути са и венците, и са малко киселячковци и двамата, ама ще мине и това, важното е да са здравички Heart Eyes

Спокойна нош и много Hug

# 688
  • Мнения: 24
Здравейте мили мои   bouquet
и мен нещо ме примързява напоследък да пиша , само ви чета да не пропусна нещо Simple Smile

Честита втора годинка на Бела, Алекс и Венци   bouquet Пожелавам им най-красивото и щастливо детство и най-послушните родители на света  Mr. Green

Честито и на всички малки рожденници от предните дни , които съм пропуснала   bouquet Да са живи и здрави и много щастливи


За щастливите мами и татковци


Гея, Фокси много гуш за вас  Hug Фокси не се притеснявай , всичко ще е наред нали знаеш че нашите палци са много силни  Hug

Стискам палци всички болнички да се оправят бързо и да се спират вече тия болести  Naughty
Ние също бяхме болни , но се разминахме този път само със сополи и кашлица. Пихме мукосолван и едно домашно сиропче с бира , лимон и захар. Естествено и АБ не ни се размина , защото нашата лекарка я нямаше и отидохме при заместничката и и тя вика: "Ще ви изпиша едно сиропче и капки за нос" и ни изписа , ама като ги купих се оказа , че "сиропчето" е антибиотиче  Whistling Ама май по-добре стана така , че нашата после като отидохме на контролен каза , че доста упорит бил този вирус......

Аз вече официално съм скарана с оня звяр СВЕК.РВАТА Сега чакам да дойде да ми се извинява ,щото доста ме обиди (естествено аз не и останах длъжна  Mr. Green Дет се вика студената война си стана официален сблъсък очи в очи  Laughing) , но се надявам да не е скоро , че така ми е много добре без да ме тормозят през ден по телефона  Whistling

За квартирите и аз знам , че през зимата и с топ не могат да ви изгонят, ама то при нас законите са едни закони , всеки намира как да ги заобиколи  Rolling Eyes
Силве дано да си харесате от първия път  Peace
Еми, Наде дано се решат и при вас квартирните проблеми по най-добрия начин  Praynig
Това със заплатите много гадно  Confused Като знам колко тревоги бяха покрай шефката ти и това дали да оставаш или не и за какво ? да работите безплатно  #2gunfire

Айде ще свършвам за днес , че от 1 час го пиша това  Crazy Трябва и фермите да си прекопая  Laughing
 newsm51

# 689
  • Мнения: 263
Добро утро, мами!

Бързам да ви почерпя за вторият рожден ден на моето чудо! Честит рожден ден и на Гъбката на Тутубуту!Честит рожден ден и на вчерашните ни звездички - Бела, Венцо и Алекс!  Пожелавам на всички здраве, късмет и много вкусно и шарено детство!




Наде, Силве, Еми, дано квартирните ви проблеми се решат най-бързо и лесно, а скоро да се радвате и на собствени жилища!  Hug

Толо, ти нищо не казваш за кабинета. Как вървят нещата там? Успя ли да запълниш графика до май месец Simple Smile

Теди, какво направи твоята любимка, че така те разгневи? Сигурна съм, че съвсем основателно си подпалила, но това с извинението малко ме съмнява да се случи, поне доколкото имам представа за нея  Thinking

Гея, това са чудесни новини! Стискам палци вече да сте ги израстнали тези пристъпи и повече да не ви стряска така Мила!  Hug



Общи условия

Активация на акаунт