Отговори
# 720
  • Мнения: 1 121
Честит втори рожден ден на нашите малки, сладки февруарчета, които празнуват днес и последните дни  bouquet да са ни живи и здрави Heart Eyes

Ако случайно се чудите аз къде се изгубих ще кажа, че мъжо е в отпуска, за капак майка и татко са ни на гости и по цял ден скитосваме насам-натам без да се задържаме вкъщи Grinning да не говорим, че не мога да се докопам до компютъра като съм си вкъщи всички сядат и не стават Simple Smile но не се оплаквам Simple Smile даже с мъжо успяхме да мръднем на мини ваканцийка за няколко дни при семейството му, много хубаво си изкарахме ходихме на кино, на ресторанти, даже и на дискотека и като си пийнахме и танцувахме до 4 сутринта Crazy много съм доволна, друго си е да разпуснеш малко Wink накрая чак малките зверчета ми залипсваха и исках да се прибера вкъщи и да си ги нагушкам Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 72


Да Ви почерпя за рождения ден на Краси!

# 722
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте Simple Smile

Честит Рожден Ден на:
най-хубавата адашка: Бела - да расте умно и добро дете!
сладура Алекс - все така чаровно да се усмихва и да радва мама и тати!
душицата Венци - да стане голям мъж и цял живот да носи мама на ръце
красавицата Габи - да бъде лъчезарна и все така прекрасна
слънцето Дара - да грее и да носи отличия на мама и тати
хубавец Ицо - да слуша много и да намери много нови приятелчета
юнак Краси - да бъде пръв в игрите и последен в белите
И за всички най-важното: МНОГО ЗДРАВЕ!!!


Ние обикаляме квартала на огледи... има хубави апартаментчета - ново строителство, но ни се ще по-евтино да намерим... Гледахме един стар - оказа се врата до врата с брат ми /буквално/ и почти за без пари - 250лв/мес, но в лошо състояние... ако само банята беше по-добре още тогава щях да си остана там Simple Smile
Продължаваме да гледаме, но след инфото от Видето, а сега и от Миа, вече не сме притеснени..
Нашите предлагат да купим гарсониера и те да отидат там, а ние - в техния ап., което би било перфектно, но не ми се вярва да се случи, пък и не ми се иска да  ги тормозя с местене на стари години... Ще видим

За работата съм в голяма дилема:
-ако напусна, ще взема пари от БТ около 15 март и ще ги съдим всички колеги общо
-ако остана, ще си дочакам ваучера по "Аз мога" и пак ще изляза на борсата, но не знам колко време ще го чакам тоя ваучер.. ако 3 месеца сме без пари, не знам...
-ако напусна и фиктивно започна някъде за да не си загубя правта за "Аз мога", не се знае с колко ще ми падне базата за помощите за безработица...
Сякаш за сега клоня към оставане... Но ако остана и фирмата фалира дали няма да съм в по-неизгодна позиция, защото не ги знам ония мошеници каква далавера ще правят...
Говори се, че искат да изкупят фирмата на безценица, но дали самата фирма или само оборудването...
Посъветвайте ме  ooooh!
Сега чета за ликвидации, и несъстоятелности, и фалити... скоро няма да имам нужда от ваучера за икономика Simple Smile

И понеже цялата мара втасала... смятам в края на март да си направим екскурзия до Ница  Joy Илия щеше да полудее като разбра Simple Smile но в крайна сметка се нави  Whistling
Имам една приятелка студентка там и април завършва.. ако не отидем сега, друг шанс няма да имаме...

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 10:45 от carbo

# 723
  • sofia
  • Мнения: 73
http://www.facebook.com/album.php?aid=48790&id=1810442117&l=a009b4afed
Момичета помогнете да им намерим дом на тези сладури.
Честито на всички рожденници от днес и миналите дни ,в тези дни на болести мога да пожелая само много,ама много здраве и късмет.

# 724
  • Мнения: 263
Честит рожден ден на Краси - здраве, късмет, весели игри и чудни подаръци му желая!  Party

Ето и няколко снимки от роднинското парти снощи:




Наде, твоята е много заплетена с тези работодатели... Обаче, много ме радва авантюристичния ти дух. Благородно ти завиждам за екскурзията до Ница, сигурна съм,че ще си изкарате незабравимо!  Peace


П.С. Фотоапарата нещо бъгна и показва някаква шантава дата, ама здраве да е Wink

# 725
  • Мнения: 143
Привет, аз днес си взех детенце-толкова ми липсваше,че цял следобед се гушкаме и си шушукаме насаме от татко й. Разстройстовто и температурата ги няма вече, но за сметка на това като заспи започва да кашля като магаре и повръща всичко. Досега се дави милото, а като ми разказваха по телефона не си го преставях толкова зле. Утре пак трябва да търсим лекар. Незнам в неделя къде да я водя. Ноември месец в педиатрията ме посрещнаха с "Вие нямате ли си личен лекар?" #2gunfire
Иначе аз вече съм с болно гърло, хрема и обичайните гадости - а си мислех,че е минало #Crazy

# 726
  • Мнения: 360
Малко на патерички,но от сърце...
честит рожден ден на венцо,алекс и белка!!!бъдете здрави и много щастливи деца!

честит 2 рожден ден на дара,ицето и габка,здраве и много весело детство ви желая мили сладки пораснали дечица!!!

честит рожден ден на красен,бъди здрав,палав и много щастлив!!!



честит празник на многобройната чета днес,анди,ясмина,елена,ванеса-принцеса,борко,никчо,емчо,красунчо и йойо.бъдете здрави за радост на мама и тати!!!

Ганич,ужасни емоции сте имали(и аз не знаех за проблема ви),дано Алекс да се е пооправил и да имате весел празник Hug

Желая на всички болни скорошно оправяне!

Ние сме добре,аз снощи малко поизлизах,че имах нужда от глътка въздух.Виддях се със стари приятели и си изкарах много добре.Е сега малко главата ми я няма,но ще си я намеря Mr. Green

Адашче,аз не пипах до скоро пишока и да ти кажа не съм забелязала да му се събира нещо.Сега подръпвам,но по много малко,мисля ,че няма за къде да бързам. Peace

До скоро Hug

# 727
  • Мнения: 46
честит втори рожден ден на днешната тайфа сладурчета


Ние с Пешо се правим на коминочистачи  hahaha.Доста ни се закъдява хола и седим все на отворен прозорец и вече 1 месец се занимава с преустройство на комина и все е едно и също,сега е разглобена и на ново ще пренареждаме кюнците,луда работа  ooooh!

# 728
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Честит рожден ден на малките сладури! Да растат здрави и послушни деца!  bouquet

# 729
  • Мнения: 0
Добре дошли в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560422.0

Общи условия

Активация на акаунт