Отговори
# 705
  • Мнения: 649
Миа, много ти благодаря. Не знам защо от човешки ресурси и отказват преди подпис от шефа. Сега и казах какво си ми писала и тя каза, че отива пак да говори. Дано успее, щото новото й предложение не е за изпускане.

Силве, успех с местенето

Честит рожден ден и на днешните ни рожденици. Да са много здрави, щастливи и обичани/ А на техните горди майки още веднъж честито.

Теди, пълен игнор за свеки!

Гея, много добри новини , дано вече нямате никакви тревоги

# 706
  • София
  • Мнения: 83
Честит рожден ден на Дара и Габи!



Тържеството ни вчера мина доста добре, сега предстои и дечицата в неделя!

МНого новини има тези дни , но нямам време да коментирам всички, дано тези които си търсят жилище бързо да намерят такова подходящо.
 (Силве, а вашия апартамент ъдето ивеете сега колко е голям и за коло го продава този човек, може и на лични)

Има доста болни дечица, дано бързо се оправите, но този грип е доста сериозен и доста бързо прихваща.Пазете се доколкото можете, ние от понеделник сме на ясла пък ще видим.Засега няма болни там, жената всеи ден по няолко пъти пуска тези лампи за вирусите(забравих как ги нарече).

# 707
  • Мнения: 238
Деси, то самото предизвестие си е един вид уведомяване. Тя не ги моли да й разпишат заповед за напускане, а само да входират документа. Явно се страхуват, че може да сбъркат нещо. Ако иска да напуска без предизвестие и подава само молба, тогава трябва шефа да я разпише, защото се води неспазване на предизвестие и има санкции за виновната страна. А тя си подава предизвестието, входират й го, после й изготвят заповед за прекратяване на тр. договор и нея трябва да й разпише шефа, когато му дойде времето.

# 708
  • Мнения: 649
Mia, правят и нови засечки. Казват и че ако даде от днес предизвестието то не се брои от днес, а от следващия ден и затова да чака до понеделник.
Аз сега смятам и един месец считано от днес изтича на 26, което нея е устройва. Но от човешки й обясняват , че не е така.

С други думи, ако си подаде днес предизвестието последния работен ден , кога и се счита (с едномесечно предизвестие)

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 17:44 от ^desika^

# 709
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Оф, ще се гръмна вече Sad Прибрах си баткото от градина с 39.5 Sad А във вторник е рожденник Sad Няма такъв случай като неговия, това се повтаря всяка година.

# 710
  • Мнения: 238
Гея, много каръшки е това с рождения ден на Алекс. Помня и миналата година пак беше така. Стискам палци да се оправи до тогава!  Praynig

Деси, имаш ЛС.

# 711
  • в гората
  • Мнения: 25
Честит празник на Хилендара и Габриела!Да са най-вече здрави!Да имат прекрасно детство, което да им даде уверен старт в живота!

 Уф, много болнички се събраха пак Sad.Бързо да оздравяват всички  Praynig Praynig Praynig .
 Аз пък вече ще изперкам Тодор четвърти ден категорично отказва да излиза и направо ме побърква  ooooh! .Заради него и Борис е наказан вкъщи Sad.
 
 Какъв е този бум от премествания  Shocked, вашите хазяи да не са се наговорили нещо  newsm78 .Успех на всички в това кошмарно (дано за вас не е такова) начинание  Peace .

 Гея, какъв е този ужас, който описваш?Добре, че резултатите от изследването са добри и дано по-бързо го израсте Мила.А баткото да не се е развълнувал повечко за рождения ден?Бързо да оздравява!
 Фокси, мила хич не ти е лесно, сама с двамата пък и болни за капак  Hug.Дано мине леко операцията на Наско и всичко да е наред  Peace .
 Маринка, а вие как сте?Истински кошмар е повръщащо дете, което не приема течности  Sad - как да му помогнеш.
 Алхимикова!Бързо на отчет, дано не сте се разболяли и вие. Praynig

# 712
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
m@m@, при нас това е традиция от първия му рожден ден - до сега май само 1 пропуск има. Останалите рожденни дни ги е карал все с 40 градуса Confused

# 713
  • Мнения: 945
Благодаря за палците. Няма рубеола малкият и бебето  се отърва от аборт, но и той като Алекс е с много висока температура и вкъщи се киха, кашля, ужас! Поне обривчето мина, явно е било алергично.

# 714
  • Мнения: 1 134
Честит рожден ден на Дара и Габи! Да растат здрави, щастливи и все така прекрасни двете дами!     bouquet

iglikalika , представям си какво ти е било... Радвам се, че не се е потвърдила диагнозата. Дано бързо оздравявате.
Както и всички болнички. Hug

# 715
  • Мнения: 9
Влизам само да почерпя  за моето слънчице Ицо и да честитя рожденния ден и на астралните ни близначки Дара и Габи! Нека са винаги усмихнати и весело и безгрижно детство!
Честито и на вчерашните рожденници!
Днес празнувахме в тесен семеен кръг само с дядо, а в неделя ще е тържеството в детския клуб.
Иначе аз от втортик съм с температура, а за капак днес нямам и глас, а утре трябва да съм на работа, направо не знам как ще говоря на клиентите Rolling Eyes
Ето и да не съм голословна една снимка на порасналото ми момченце

# 716
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРА, ГАБИ, ИЦЕТО, ВЕНЦИ, АЛЕКС И БЕЛОСЛАВА! Бъдете живи, здрави и много много щастливи!

БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ НА БОЛНИЧКИТЕ!

# 717
  • Мнения: 649
Честит рожден ден и на Ицето. Пожелавам му здраве, много игри и усмивки!Гея, стискам палци поне температура да няма детето и да бъде жизнено на празника си.

Уф какъв е тоя ужас с тези настинки, температури, антибиотици. Направо косата ми настръхва.
Йоан все още си влачи хремата, която е придружена и от поникването на поредния от последните кътници. Явно затова толкова бавно минава. А правим инхалации, мажа с Пулмекс, слагам физиологичен разтвор и вит. Ц , пие Коризалия и сироп за кашлицата. И всичкото това за една хрема  Rolling Eyes
Горките ни дечица направо се натровиха вече от хапчета и илячи

iglikalika чудесни новини, дано нямате повече такива терзания до финала , а тогава да имаш най-лекото, безболезнено и бързо раждане!

# 718
  • Мнения: 17
 Честит втори рожден ден на малките ни рожденици от вчера и днес - Венци, Алекс, Белослава, Дара, Габи и Ицето. Прекрасно детство мили дечица и само хубави емоции на този важен за вас ден, а на майките им сърдечни поздравления. 
 Леле  Shocked много драматично е станало тия дни около някой от вас. Добре, че нещата са тръгнали на оправяне. iglikalika не мога дори да си представя какво ти е било в сърцето докато са излезли резулртатите. Гея и на твое място не мога да се поставя. Ужасно е било момичета, добре, че се е оказало фалшива тревога. Никой никога дано не попада в такива ситуациии вече  Praynig
 Болничките дано по-скоро се оправят, нали застудя няма ли да пукне проклетия вирус вече толкова ли е устойчив  #Cussing out
 За местенето - ми да неприятно е , но пък може на много по-добро място да попаднете и по-хубаво и по-удобно да е жилището.  Ето на при Вержи как станаха нещата Simple Smile сега си е в по-удобна и конфортна квартира. Дано се наредят по-бързо жилищните неволи.
 Виж обаче при Надето и Еми и това съчетание със работините неволи вече си е мнооого кофти тръпка. Дано и на този фронт изгрее скоро яснота и да се наредят нещата.
 Хаиде и болните майки и татковци да се оправят . Погледнато от друга страна вече след боледуването трябва да има имунитет срещу свинския грип та няма да ни повтаря вече. Ама то пък ще се появи я овчи, я жабешки, я кравешки......нооо ние сме всеядни ще победим всеки вирус няма да му се дадем я  Mr. Green
 Теди тя свекървати що теб е подгонила за решения взети от сина и. Той да не е малоумен, че да му казва какво да прави и как да си гледа семейството. Това са пари изкарани от вашето семейство докато той е в чужбина, далече от хората, който обича да се труди за общото ви добро, а ти си в Бг да гледаш малкото ви детенце и да му помагаш с каквото можеш. Защото това да гледаш сам дете си е работа и то тежка и трудоемка работа. Свекърва ти какво общо има с цялата работа и защо си вре гагата. Ако вие решите ще им помагате със семейните си пари ако не със скандали няма да си ги изпроси. След като парите и благополучието само на сина и ,но не и на неговат кръв - внучката му  са и по-важни нека си дерзае и кукува.
 Йоли за кумуването - то си е цяло изкуство Simple Smile аз преди време ровех много в нета има доста идейки от там. Това за което се сещам е речта на кума. Мъжа ти трябва там да наблегне да ги смае. А  друга идея от нашата свадба е че кумовете ни подариха бутилки с вино ефектно опаковани и със специални пожелания. Едната беше да се отвори по повод първа рожба, другата на първата годишнина, третата не помня за коя  беше - сребърна или златна. Бяха ни напълнили балони с пожелания и ние с мъжа ми един след друг ги пукахме и четяхме пред гостите на кой какво му се пада. Бяха разни майтапчииски от рода - Обещавам да сменям памперсите........обещавам да изхвърлям боклука редовно....да поднасям закуски в леглото.....каквото ти хрумне. Имате време ще се подготвите  важно е да ви е интересно и весело.
 За подаръка не знам, не е ли най-добре да си ги питате самите младоженци от какво имат нужда за да няма конфузни ситуации от рода на 3 микровълнови и 5 ютии като равносметка накрая Simple Smile  Другия вариант е нещо екзотично от Иран, така поне няма да има опасност да се повторите с някой от гостите , но в днешните практични времена не знам как ще се приеме Simple Smile Вие си познавате кумците най-добре Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1
Най- накрая изчетох всичко и като видях колко болни дечица има и колко проблеми имате, направо онемях  Confused . Като почнах да чета за юнаците на Вержи и най-вече като видях снимката, сърцето ми се сви! После четох за проблемите с квартирите и Гея ме довърши с припадъците на Мила!  Cry
Егати ужаса! Дано да минават вече гадните болести и да остави децата здрави! То и аз си имам двама болни вкъщи, вече не помня кога са били здрави!  Sad

Иглика, много се радвам за добрите резултати!

Еми, добре си се завърнала при нас!  Hug

МРМ, ние забелихме пишката още на 40-я ден на Станислав и сега всяка вечер по време на банята я подръпваме и почистваме. Доки каза, че е перфектно  Rolling Eyes !

Теди, изобщо не се занимавай вече с нея  #2gunfire !

Снимките са просто прекрасни! Страхотни дечица! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт