Отговори
# 690
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на Хилендара! Да расте здрава и щастлива!

Честито и на рожденниците от вчера- Венци, Бела и Алекс!

При нас е пълна лудница - в сряда с триста зора й дадохме Хидратин алфа, и като резултат сега нищо не иска да пие - дори Панадол и сиропа за кашлица. Така се е наплашила, че си стиска устата с двете ръце. След това започна малко да пие вода и се успокоихме. На фона на ръзстройството и повръщането - цял ден без вода. Пълен ужас.
И вчера сутринта се събуждам и аз болна - жестоко повръщане, няма вода, Жоро с температура, Ралица и тя...И тя и Жоро отидоха при свеки, а аз в нас. За 10 часа съм повръщала 12 пъти, абсолютно всяка капка вода, дори и Деган-а. Спомних се първите месеци на бременността, дори и майка ми три пъти ме пита да не съм. Днес засега съм по-добре, да видим. Раличка вчера е живнала при свеки, дори е хапнала малко. Незнам как щяхме да се справим тримата в нас и то отново без вода #Cussing out

Наде,  Hug Hug Hug

Силве, успех с квартирата!

Гея, слава богу,че всичко е наред с Мила!

Желая бързо оздравяване и на останалите болнички душички!

Еми, добре завърнала се в сектата!

# 691
  • Мнения: 140
ДОБРО УТРО!!!

Честито на днешните пораснали госпожици и на техните майки! Безгрижно и щастливо, детство  bouquet



Аз съм меко казано бясна. Едни интриги се оформят в работата на моя мъж, които рефлекрират и в/у нас. Вчера е имал разправия със счетоводителя, който явно се мисли за Господ, докато баш шефа е в отпуска и сега го сюпризирал да сме си търсили апартамент, защото този те ни го дадоха #Crazy
Мъжа ми пък вика да ми казват, ако не ме искат там. Нямало да търпи такова отношение и сега  не знаеш да търсиш ли, да не търсиш ли ап. и къде ще сме. Миналата година по същото време баш  преди РД дни пак същите дилеми с тези квартири, ей направо ми писна  Sick

# 692
  • Мнения: 945
Леле, Гея, какво си изживяла, не е истина.

Ще ви помоля за стиснати палчета. Днес чакам резултати за рубеола на сина ми и съм меко казано полудяла.

Болничките имат стиснати палци от мен!

Рождениците да са живи и здрави още 100 години.

# 693
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Марте, Туту, да са ви живи и здрави прекрасниците! Да ви слушат, да ви радват, да са здрави и щастливи деца!

А на мамите - здрави нерви, късмет и прекрасни моменти

Игличе, стискам палци всичко да е наред и да няма проблеми и за малчо и за бебето! Praynig
Дорабела, дано вече всичко се оправя и да нямате повече такива дни! Hug
Ками, дано не се налага да се местите и да се наредят нещата с работата на мъжа ти! Praynig
Еми, злато Heart Eyes Hug Радвам се, че се появи!
Наде, дано всичко се нареди при вас Praynig
Благодаря на всички Hug От Коледа не съм спала като хората и вече съм като парцал, едва снощи успях да се отпусна Confused

# 694
  • Мнения: 24
Добро утро   bouquet

Тази нова година май само проблеми ни носи за сега  Confused В темичката ни само болести и неприятности. Дано от февруари да започнат по-хубави неща да ни се случват  Praynig

Честит рожден ден на Хилендара и Габи ! Да са много щастливи и усмихнати и от здраве да не се отърват   bouquet


Марте , какво да ти кажа толкова е тъпо ......... Искаше да променя решение на Павел , което той е взел сам и се е подписал за него и след като аз и казах , че няма направя такова нещо тя скочи и взе да вика , че аз не се интересувам от него , че си гледам само своите интереси и му харча парите  #2gunfire Трябвало още преди година да съм дадяла детето на ясла и да почна работа и т.н. А това , че аз освен че гледам детето се занимавам и със всички негови начинания тук, не се смята за работа ......... А проблема всъщност е , че тя не може да се примири с това , че не праща на нея пари, не им стига , че докато е тук го скубят за какво ли не  #Cussing out И накрая като си взех детето и си тръгнах , тя започна да вика по мен : "Махай се , не те искам тук ........" Направо си ме изгони дет се вика  Rolling Eyes  После майка и ми се обажда с цялата си наглост да ми я оправдава , че била много притеснена за сина си моля ти се и за това се държала така  #2gunfire
А за извинението - колкото по-късно , толкова по-добре  Laughing така ще ме оставят на мира

Това е пак ви занимах малко с моята тъпа свекърва , извинете за което  newsm51

# 695
  • Мнения: 71
ЧЕСТИТ ДЕН-ДЕН НА ХИЛЕНДАРА И НА ГАБИ!!!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА ИМАТ МНОГО КЪСМЕТ, ВЕСЕЛИ ИГРИ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!!!
Марти, туту, честит празник и на вас и на семействата ви - много радост да ви носят децата!!!
Чакаме сега снимки чудесни ...

Теди, наистина е тъпо, явно че няма да се разберете с твоята свеки, така по-далече ще ти е по-спокойно, детето ще е лишено от баба си, но явно това е нейния избор...

Геа, радвам се, че притеснението за диагноза епилепсия се оказва безпочвено и дано вече не се повтарят пристъпите на Мила, представям си каква уплаха и стрес е за вас ... Hug

Иглика, и аз стискам палци за вас!!!!
Маринка, оправяте ли се вече? Дано нямате повече такива дни!
Ками, Силве, Наде, това с местенето посред зима е супер неприятно ..., може пък да се размине !!!
Силве, може пък това да е "вашето" жилище, нищо че си се пренавила, стават и хубави работи  Peace
Наде, дано всичко се подреди при вас по най-добрия начин!!!
Вержи, успокой се значи, има време, не го мисли сега и недей да трепериш, все пак "звяра не е толкова страшен", а и лекарите щом са добри, а и компания на терасата ще имаш  Wink

Остава сега и болничките да оздравеят!!!

# 696
  • Мнения: 89
Честит рожден ден на Дара и Габи! Слънчево и незабравимо детство им желая!

Весело изкарване на празника!Очакваме снимки на още блеснали очички!  Hug

И ние с Ралица сме с "блеснали" очички,но ,за жалост,по друг повод...Тя още е болна,от вчера вече е на АБ,а аз от днес си го назначих сама.

Марте,потръгват нещата с кабинета.Е,чак до месец май не съм запълнила графика... Laughing Днес си взех и последната регистрация и с това се надявам формалностите да са приключили! Сега,болна не болна,отивам пак на кормуване.Бисерче,ти шофираш ли вече?

Теди,твоята свекърва май не може да се примири още,че синът й си има вече друго семейство.Ти не се ядосвай.За нея ще си все "чуждата"....

Игличе,много неприятно...Дано е фалшива тревога!  Praynig

# 697
  • Мнения: 71
Силве, уви, още нямам докИмент, иначе добре се справям, но не смея да джиткам, че да не ме хванат "куките"  Laughing Чакам да ме включат сега за изпит, та ще кажа после ...
Леле, а ти къде се подреди с "блеснали очи"? Вирус ли е и при вас? Аз още се държа, ама май кашлям и ще трябва да ида на доктор, страхувам се да не прехвърля пак вируса на Михел и да го повтори, че тамън се пооправи. А ти как посмяваш да си самоназначаваш АБ, аз не смея, то верно че си с медицинско образование, ама ...
Оздравявайте бързо с Раличка!!!

# 698
  • Мнения: 89
На мен пък днес ми взеха 8 точки за преминаване на "червено" на Орлов мост....Мъжът ми са го заснели през юли месец и чак сега пристигна актът....Та изгорях аз,че на него повече му трябвала книжката.... Laughing Много ме доядя.Тъкмо ще започвам да карам,а вече" имам" и нарушение....

Мен ме боли гърлото от 2-3 дни и се видя,че няма да ми мине просто така....Е,попитах и джипито...т.е. майка ми по телефона какъв АБ да си взема... Laughing Препоръча ми Зинат от 500 мг,че е подходящ точно за такива инфекции на дихателните пътища.Просто се влошавам прогресивно.Няма друг начин.

# 699
  • Мнения: 56
Привет, момичета!
Силве, аз от два дни съм с твоите симптоми имай, май няма смисъл да се тъпча с разни прахчета, ами да си взема направо антибиотик, щото и до доктора няма да стигна Rolling Eyes Не можах да устискам, само да не заразя Рая, че ще се гръмна #Cussing out Харесахте ли апартамента?
Гане, много се радвам, че всичко с Мила е наред и ще се успокоиш и ти най-накрая, целувки от нас Heart Eyes
Теди, не се ядосвай на свеки, игнорирай я просто Wink
Отивам да лягам, че едвам гледам Sick

# 700
  • Мнения: 143
Еми, Силве Hug Бързо оздравяване и дано няма повече заразяване по веригата.

# 701
  • Мнения: 139
Здравейте мъжки момичета!

Направо ми се накъдри косата (че ми е като клечка) докато ви четях!
Гея, да сте живи и здрави, не предполагах през какво минаваш! Да са ти живи и здрави дечицата, мъжа, и всички близки!!!!!

Фокси, горе главата бе пиле, железна мацка си от всякъде, няма значение по-какъв повод. Нали знаеш, човека горе, гледа и праща, на всеки според каквото може да носи, ти явно можеш да носиш  Heart Eyes, след дъжда иде слънцето!!!!

На Толо, Ками и Карбо, успех с жилищните проблеми! И аз мисля, че посред зима няма как да ви изгонят, но пък постоянният стрес е неприятен. Пожелавам ви най-хубавият дом!

И на болните, мами и дечица, бързо оздравяване и силен дух!

И сега честит рожден ден на всички дребосъци: Белка, Алекс, Венци, Габи и Дара!
Пожелавам им крепко здраве и много весели игри!

Ние сме добре, вече е ясно, края на април се прибираме, а на 7ми май ни поканиха за кумове Simple Smile От сега умувам за подаръци на младото семейство, което скоро след сватбата и бебе ще има. Много ни зарадваха.
Сватбата, май ще бъде в тесен кръг, само родители, братя/сестри и ние Simple Smile. Чудя се какво да подарим, скоро някой кумувал ли е? Нещо интересно, весело покрай задълженията на кумовете? Малко помощ - идеи всякакви приемам. Че няма да имам много време в БГ, само 2 седмици за подготовка, а ще имаме и да се настаняваме с багажите и кола да си търсим за купуване...

# 702
  • Мнения: 649
Едно бързо въпросче към счетоводните мами. Една приятелка иска да напусне фирмата си, но от другата фирма искат да започне на 28 февруари. По договор има едномесечно предизвестие, но се оказва, че тъй като шефът й не е на работа и не може да го разпише няма как да напусне до 27 другия месец.
Това, че е написала предизвестие и е уведомила хр-ите не е ли достатъчно основание за пускане в сила на предизвестието. И трябва ли да й дадат входящ номер на предизвестието и молбата за напускане?

# 703
  • Мнения: 89
 Ще се местим.Още тази седмица,но не където бяхме днес на оглед.Имахме и друг вариант,който сега ще използваме.Апартаментът е просто страхотен,но...не е в този квартал.Е,наблизо е,срещу "Била"-та на бул."Черни връх",но за мен си е на майната си... Sad  Ще трябва да шофирам,а не ми е ясно изобщо кога ще се престраша сама...Много ми е кофти.Тук си го чувствам като собствен дом....Можехме поне още месец да отложим,но мъжа ми е яхнал метлата и иска още този уикенд да се преместим..

# 704
  • Мнения: 238
Деси, достатъчно е да й дадат входящ номер и вече си тече срока на предизвестието. Той шефът й може един месец да го няма ........

Честит рожден ден на болярките Габриела и Хилендара! Бъдете здрави, живете щастливо детство и уважавайте семейството си!


На щастливите мами Марта и Ели:

Силве, напълно те разбирам как се чувстваш. И на нас ни предстои смяна на квартирата и хем ми се иска, защото тук ни е тясно вече, хем тук си го чувствам като свой дом и ми е криво.  Hug

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 17:27 от Mia66

Общи условия

Активация на акаунт