Фенове на Тери Пратчет- да се преброим - 2

  • 39 108
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Е как какво - банананово дайкиро beer2. В халба естествено

# 46
  • Мнения: 2 052
Ето къде ще ми бъде уютно  Blush

# 47
  • София
  • Мнения: 1 508
Да се присъединя и аз, да не ви изпусна и този път.

# 48
  • Мнения: 0
Аз отскоро съм му фен Simple Smile Прочетох Стражите!Стражите! и искам да попитам коя е следващата книга от тази поредица?

# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Аз отскоро съм му фен Simple Smile Прочетох Стражите!Стражите! и искам да попитам коя е следващата книга от тази поредица?

въоръжени мъже  Wink но можеш да се запознаеш с вещиците, Смърт, Ринсуинд ...


# 50
  • Мнения: 9
"Ненамесата в събитията е като обещание да не плуваш. Абсолютно никога не го нарушаваш, освен ако не се озовеш във водата"
"Посестрими в занаята"
Тери Пратчет

"Израстваш с книги за пирати, каубои, космонавти и тъй нататък и тъкмо като си решил, че светът е пълен с невероятни неща, ти казват, че всъщност е гъчкан с умрели китове, изсечени гори и радиоактивни отпадъци, дето после се моткат с милиони години.. Мене ако питате, човек хич не си струва да пораства голям..." -
"Добри поличби", Тери Пратчет

"Светът се състои от четири елемента - Земя, Въздух, Огън и Вода. Този факт е известен дори на ефрейтор Нобс. Освен това не е съвсем верен. Има и пети елемент, обикновено го наричат Изненада."
"Истината", Тери Пратчет


"Хората на страната на Народа неизменно оставаха разочаровани, каквото и да се случи. Откриваха, че Народът не е склонен да бъде благодарен, признателен, прозорлив или послушен. Народът по-скоро беше дребнав, тесногръд, не особено умен и дори подозрително настроен към умните. Затова децата на революцията винаги се натъ...кваха на твърде стар проблем - не само управниците са неподходящи (това си е очевидно), ами и Народът не е какъвто трябва."
"Нощна стража", Тери Пратчет
                                                            Вместо запис  Wink

# 51
  • Мнения: 191
Препрочитам Дядо Прас за хиляден път и много се забавлявам!  Mr. Green Тери Пратчет ми е много, много любим автор!

# 52
  • София
  • Мнения: 17 322
Номите са си много хубави и изобщо не са бебешка работа, ако четеш между редовете  Peace

Ние у дома вече станахме двама фенове, дребният дочита Ерик Simple Smile Номите са му следващите, да видим как ще се пребори с първата. Аз прогнозирах, че няма да я дочете, защото на мен ми беше доста скучна тя, ама с него явно не е така.

# 53
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз си чета "Шапката" - много ми харесват малките сини човечета Joy.

# 54
  • София
  • Мнения: 787
Аз си чета "Шапката" - много ми харесват малките сини човечета Joy.

Мога ли да помоля за линк.

Много се радвам, че ви открих. Мислех, че лудостта ми по книгите на Пратчет е освен тиха и самотна. Радвам се да разбера, че съм грешала.

# 55
# 56
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 Lindt , дано се включи Ilita♥♥♥ - тя ми даде линка за Шапката, ето този мисля , че беше :

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=terry_pratchett&N … ollapsed&sb=5

# 57
  • Мнения: 1 862
Тука е завършена http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=terry_pratchett&N … ollapsed&sb=5

Още веднъж, благодарности на Пешек  Hug  beer

# 58
  • София
  • Мнения: 787
Много благодаря   bouquet

# 59
  • Мнения: 6 164
Здравейте и от мен! Simple Smile Аз също съм голяяяяма фенка на Тери Пратчет! Любим персонаж - Смърт Heart Eyes и съответно съм изчела всички книги, в които е основен персонаж - като "Морт", "Жътварят", "Дядо Прас"... Също и вещиците са уникални - "Маскарад", "Вещици в чужбина", "Посестрими в занаята" и разбира се - магьосниците!!! ме спукват от смях всеки път: "Магизточник", "Цветът на магията"... забравила съм вече, преди доста години ги четох, трябва да си препрочета Simple Smile ... чела съм и някои други като "Стражите! Стражите", "Шовинист", "Петият слон"... мисля, че половината вече трябва да съм ги изчела, но вече съм ги забравила, а имам и много още да наваксвам... В момента дочитам "Захапи за врата". Grinning

Общи условия

Активация на акаунт