Как изглежда дядо ни Коледа!?

  • 6 042
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 949
Първо, да си кажа, "Мраз" повече ме кефи, от Свети Клаус , Свети Никола и сие.
Кока-Коленият , колкото и да принадлежи на фирмена политика която ми е противна, носи традициите на времето когато детайлността и финеса бяха поднесени с вкус, а не кич.
В уикипедия има и японски , дето бие някой дъвкани като трета употреба.
Срещам, обаче, все повече понесли се на вълната "традициите не са това което бяха", дето сигурно носят сини мартенички и други модерни работи.
И все пак, как си представяте белобрадия старец? Аз, примерно, не мога да ги гледам такива кльощави по тържества. Това е все едно да колиш по Коледа прасе без сланина?? Скоро ще го изкарат млад и ще го принудят да идва лятоска
Без вълшебство тея претупани дядо Мразовци пет пари не струват.


ПП: И както четох наскоро из бисерите в Замундата, тука особен смисъл не търсете. Смисъла на живота не е във филмите, не се вкарвайте в тях

ППП: Ако може нагледно, че ровейки в нета наистина не срещам това което си представям. Света бил шарен, пък нищо прилично не срещам  Cry Ето нещо на което попаднах:

Весели празници!

Последна редакция: сб, 25 дек 2010, 22:52 от vоrfax

# 1
  • Мнения: 2 448
Аз очаквах, че в тон с любимите маймунски емотикони, ще предложиш нещо такова.  Laughing



п.п. Аз си падам по дядо Мраз, той ми е давал подаръците като малка.   Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 949
Тц, твойто е зяпнало като питон, а Мраз трябва да е дружелюбен, който вид най-лесно се постига с нарамена торба с подаръци

# 3
  • Мнения: 2 448
А, дружелюбен, за това само на послушните деца дава подаръци, той ако беше душа човек, щеше да дава на всички.  Laughing 

# 4
  • Мнения: 2 457
Аз пък се чудя какво пиеш... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 949
А, дружелюбен, за това само на послушните деца дава подаръци, той ако беше душа човек, щеше да дава на всички.  Laughing  

Ти май не си чела онази другата тема Дядо ни Мраз ряпа да яде, той може и да пусне на Коледа, а от родителите - нъцки

Аз пък се чудя какво пиеш... Rolling Eyes
Кола. Не оригинална. Защо

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Навремето подаръци ми носеше този:


това само 4 години, после разконспирирах заговора родителски. Но си останах с този образ.
Ония дебелак кокаколен така и не го харесах.
А от няколко години съм фен на този :



п.п. Весели празници и подаръци да има, пък който ще да ги носи.

# 7
  • Мнения: 7 009
От де са маймунките? Много са яки  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 949
Тайна
Само на мен ли не ми се зареждат някой изображения, като в по-предния коментар? Даже редактирах своя два пъти...

# 9
  • Мнения: 7 009
И на мен някои не се зареждат.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 784
И на мен дядо Мраз ми носеше подаръците.

Имам руски Дед Мороз и Снегурочка от детските ми години, гумени, но много красиви- единственото нещо, което се решавам да сложа под елхата и да знам, че няма да бъде смачкано, разкъсано или попиляно някъде от малките хуни. Та моят дядо Мраз е облечен в розово, а не в червено.  Simple Smile Както казва Евгени Минчев: "Само истинските мъже се осмеляваме да носим розово."  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 593
Ами при мен идва лятоска, ама не идва по шорти.

Pesheck, много ми харесва твоята картинка.

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт