Миньончета

  • 37 942
  • 614
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 2 840
...тяхният организъм е по-функционален.

Това какво ще рече???




      Мммм newsm78, сигурно, че миньончетата "функционират", а пък макрьончетата "фотосинтезират", аааммм....сложна работа за обяснение, е с една дума. Grinning

А, не!
Има сравнителна степен - "ПО-функционален", което ще рече, че на всички организмът е функционален, но на миньонките е по.
Мен ме вълнува к'во е "функционален" организъм по принцип.

Повече функции ще да има. Трето око, два черни дроба - ясновидство и носене на алкохол до безсъзнание... Thinking

# 571
  • Мнения: 2 070
...тяхният организъм е по-функционален.

Това какво ще рече???




      Мммм newsm78, сигурно, че миньончетата "функционират", а пък макрьончетата "фотосинтезират", аааммм....сложна работа за обяснение, е с една дума. Grinning
чак сега разбрах що съм зелена, от височината било Laughing
аз го отдавах на крехката ми възраст Mr. Green

# 572
  • Мнения: 2 510
...тяхният организъм е по-функционален.

Това какво ще рече???
Функционален, може да не е точната дума, но техният организъм изхранва по-малък брой клетки, кръвообращението в повечето случаи е по- добро/не случайно при кръводаряване високите ги карат да полежат малко повече/, организмът им се стабилизира по-бързо при боледуване, дори и при дрехите, пак е по-малко материала.

# 573
  • София
  • Мнения: 10 332
 Joy Снеже, КПД-то...

# 574
  • Мнения: 0
дори и при дрехите, пак е по-малко материала.

Също и по-малки шапки носят  Peace

# 575
  • Мнения: 4 585

Немо, шапката не е ли и тя дреха? newsm78

# 576
  • Мнения: 2 510
дори и при дрехите, пак е по-малко материала.

Също и по-малки шапки носят  Peace
Другото зависи от гънките, не от големината, пък и мисля,че се оформя в доста ранен период на развитие.
Да добавя и повече движения извършват/например да стигне на растояние 100 метра, то поне 1/3 крачки повече ще направи/.

# 577
  • Мнения: 0
Вълк - мислех че поне ти ми разбираш сарказма  Peace

И за да не е спам - харесвам ниски жени ... живея с такава - 165 см ... но не ръста е причина да съм с нея  Peace а че годините не им личат много се уверявам с всеки изминал ден ... и не заради ръста  Sunglasses

# 578
  • Мнения: 2 510
Да, Немо. Има период от години в който годините не им личат или по-точно им личат по-малко.
След това се изравняват, ако това те успокоява.
Но на мъжете по-малко им личат годините от жените или по-точно изглеждат по-добре и не съм забелязала зависимостта нисък-висок ръст.
Може би има и нещо друго.

# 579
  • Мнения: 0
Може би има и нещо друго.

Другото е че не се мъчат насила да изглеждат млади  Peace

# 580
  • Мнения: 4 585
И изобщо не ти ебе къде имат бръчици, или колко са

Вълк - мислех че поне ти ми разбираш сарказма  Peace

Разбрах го, но с малко закъснение, а мразя да редактирам

# 581
  • Мнения: 2 510
И изобщо не ти ебе къде имат бръчици, или колко са

Вълк - мислех че поне ти ми разбираш сарказма  Peace

Разбрах го, но с малко закъснение, а мразя да редактирам
Да, но са си признак на остаряване.

# 582
  • Мнения: 348
Пълни ми се сърцето като видя малка жена с висок ,строен мъж.Невероятна сила излъчва до нея и няма как да изпиташ умиление като при целувка тя се протегне а той се навежда за да я целуне.Тя - малката жена се гушва като коте и дори и се повдига на пръсти за да е близо до него.Високите жени са като големи плакати -представителни ,интересни фрапиращи ,но малката длан може да побере в себе и  най -голямото мъжко сърце , а то да се сгуши и да заспи като мишле в нея.
Много сладко и романтично звучи, но имам перманентна болка във врата от това протягане да се извия нагоре и ходилата вечно ме болят  Laughing 1,60 си е миньон, нал` тъй ? Може и тема за жените, които изглеждат по-млади, не защото не са сбръчкани, а заради чертите на лицето.

# 583
  • Мнения: 0
Много сладко и романтично звучи, но имам перманентна болка във врата от това протягане да се извия нагоре и ходилата вечно ме болят  Laughing




Има и още  Peace

# 584
  • Мнения: 4 585

Да, но са си признак на остаряване.
Е и? Дреме ми. Нямам познат, който да се е притеснил от бръчици, или да се е цапал с нещо преди лягане.
Вълчицата ми е 165, но не е възприемам за миньонче. Имал съм и 150. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт