Новата година идва, Юлчето на градина пак ще тръгва!

  • 19 466
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 329
охх как ми се хапва боб ако знаете, но не смея  Rolling Eyes
М/у другото и аз имам висока сметка за телефон този месец, ще ходяи аз до Мтел за справка

# 721
  • Мнения: 98
Сори, Ками, не исках да те дразня  Blush

# 722
  • Мнения: 384
Мими откак го нямаше мъжът ти дълго време взе да ревнува ми се струва.Много хора се напатиха от мтел и то от няколко месеца насам е така.
Бързо оздравяване на сладък Тедо!
Криси как е?
Мила Ува и аз се питам какво е направил толкова Гого че такива реакции и отношение.Сигурна съм,че за много други случеи си траят,а тук такава крайност.Трябва поколение да се смени в бранша на педагози и учители,те не са пригодени за новите условия,за децата ни.
Бях на преглед,махнаха ми шевовете,доктора е доволен от развитието.Каза да ида на 2 ри и ако снимката е добра ще се уча да стъпвам,а отсега ми даде упражнение.Много ме окоражи.След 6месеца трябва да вляза на операция да ми извадят пирона и пластината пак с упойка,няма начин но важното да проходя и зарасне добре.

# 723
  • USA
  • Мнения: 559
Криси е добре вече (да чукам на дърво). Много странно беше това нещо. Вчера все едно нищо не е било, днес е на градина. Мисля си, че сигурно е бил някакъв грип, за който е ваксиниран и затова толкова бързо го изкара. Не смея да се зарадвам още. Неприятно стана, че вчера изпусна в детската градина им бяха докарали сняг, но пък много хубаво си играхме заедно в парка. Липсва ми понякога да сме си само двамата навън. Вече е голям и все пита за приятелите си.

Янче, дано бързо да се възстановиш! Много страшно ми звучат тези пирони и пластини, но съм виждала много хора с такива травми да се възстановяват добре. Стискам палци!  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 254
И моята сметка е много голяма този месец Rolling Eyes

Ками, май няма полза от тези капки за колики, а?

Кая днес си дойде от градина и заяви, че я боли дупето и веднага трябва да я измием. Стана ясно, че е ходила сама по голяма нужда преди обяд и сама се е избърсала. Като я събух, побеснях - коричка изцапано чак имаше на гащичките...Не ми се мисли как точно се е избърала и дали си е измила ръцете след това. Пак подхващам тази тема, но много ме е яд. Или да кажат, че очакват да са научени да се оправят сами с това, или да го правят вместо децата! А не като ги питам да ми казват "не се притеснявайте, ние ги бършем, мием им ръцете, те са малки още" и тя после да ми обяснява, че се бърше сама. Разбирам, че 25 деца са много, но ако трябва, да кажат да ги учим (то явно ще трябва). Не ми се мисли, ако дойде насам хепатит...В това отношение в яслата бяха железни, много чисти ги държаха...

# 725
  • USA
  • Мнения: 559
Айка, разбирам те, не се ядосвай. Може Кая да не е казала и сама да си е свършила работата. Моя приятелка беше научила нейния син да вика учителките за бърсането след акане и той много упорито си ги вика.
Кристиан тази нощ ходи да пишка в 3 часа през нощта и после отиде да си мие ръцете, аз му викам "Айде, утре ще си ги измиеш сутринта". Не, та не. Много хубаво впечатление ми направи. Simple Smile

# 726
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Чух , че хепатита тръгнал от автоматите за кафе.Не знам колко е достоверно , колежка ми го каза , но има логика , няма никакъв контрол при зареждането им.
Иве , сигурно е късно , но бих избрала Пино Ноар , Сира вече опита , нали?
Ува , директорката все пак е на ваша страна , дано натисне малко учителката.Много пъти съм споменавала , че сестрата на Гошо е начална учителка и често си говорим за ежедневието в училище и ми е болна тема.Много ми е болно , че вместо да помагат на Гого , те му пречат.
Яна , племеника ми си счупи крака така август и скъса сухожилие , този месец , ще му махат шините , той е футболист , счупи го по време на мач и дори смята да тренира отново , така че ще носиш токчета , няма страшно  Hug.
Тедо цял ден е с температура , точно на 4 часа като мине действието на лекарството и удря термометъра в горната граница.Дано утре е по-добре , иначе знам , че ще мине.Всъщност като се замисля, сериозно не се е разболявал от много време , така че и това е постижение.

# 727
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт