Fatmagül'ün Suçu Ne ?(Каква е вината на Фатмагюл ?) ~ 3

  • 41 329
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=M0hpQLD95nQ
Към фрагмента за 15 серия - има текстове.
Ако може някой да погледне?...

Това е резюмето на серията. В резюметата както обикновено не се казва нищо конкретно, за да може да гледаш серията Simple Smile.
Аз не съм изгледала още предишната. Ще се включа по-късно.

# 16
  • Мнения: 0
http://www.fatmagulun-sucu-ne-izle.com/fatmagulun-sucu-ne-15-bolum-fragmani/
Да сложим в началото на темата фрагмента към 15 серия.
Кого мислите, че видя Керим?

Мисля, че вижда Фатмагюл да плаче, нищо особено, защото трейлърите винаги са подвеждащи.

# 17
  • Мнения: 0

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/mukaddes_in_sucu_ne_.htm
Наистина много добра като актриса, но много грозничка.

Точно както я нарекоха във филма "джин гиби", тоест като дявол  Simple Smile.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047

Време за кафе и повдигане на темата.

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
 wavey

Току-що изгледах новия фрагман.
Предстоят интересни неща.
Мустафа колко е важен. Шофьор на шефа.............
Чак се чудя как прие. Така и не съм разбрала дали до сега не знае, че Ердоан е от изнасилвачите.
А Мукадес какво ли размахва в ръка?

# 20
  • Мнения: 0

Към кафето, още малко от последния епизод, някои неща, които мен лично ме впечатлиха, но мисля и че са важни, за да може човек да си състави правилно мнение за героите. Може би сте разбрали сцените, но и аз да кажа нещичко.

Монологът на Аху пред Вурал – интересно описание прави на Мустафа и Фатмагюл, интересно мнение има за връзката им, набито в главата й от Мустафа, ярък пример за това как може едно нещо да бъде така изопачено, че да придобие напълно противоположен характер. Един мъж влезе в живота ми, но в неговия живот няма място за мен, дори не мога да и мечтая за любовта му, непорочен, наивен и заради това така далечен... срамува се дори да ме гледа в очите, което още повече ми напоня за моя срам... чувствителен, влюбен, наранен... не знам защо го направих, но потърсих момичето, което той обича, намерих я, срещнах се с нея, говорих... много е красива, бих казала невинна, ако не знаех, че го е предала, бих повярвала на черните й очи, ако не знаех, че е лъжкиня, бих казала, че заслужава да бъде обичана много... може ли някой да крие толкова добре същността си, потресена съм... съжалявам за това, което направих, ако не бях я видяла, ако не бях я срещнала, нямаше да се измъчвам сега, това е ревност предполагам, чувство, с което за пръв път се сблъсквам, за първи път ревнувам някого, толкова ревнувам от това момиче... може да звучи глупаво, но съм разбита (кърълдъм), никой няма да ме обича така, както тя е обичана, а това толкова боли...

Като навсякъде, когато фамилия и фирма се преплетат става пълен фарс:
Хилмие прехвърля дяловете си на сина си, Ердоан, защото така би искал и баща му, но това обърква плановете на Решат. Перихан толкова мрази мъжа си, че е на страната на етърва си и Ердоан, което според мен не е далновидна позиция, защото човек не бива да застава срещу семейството си, колкото и лошо да е то. Може би много от вас няма да се съгласят с това, но аз така смятам. Мюнир естествено е на странта на Решат, защото някои хора са винаги на страната на по-силния и защото са роднини, а Ердоанови не са му никакви, силата на родовите взаимоотношения е много голяма. Понеже Решат мисли само за доброто и равновесието във фирмата, иска бълдъзата му да прехвърли дяловете си на него (представете си!), не защото не иска Ердоан да няма думата, а защото единствената цел на Ердоан е да нанесе удар на чичо си.
Едва ли има някой с положително отношение към образа на Ердоан, но и такива хора трябва да има, за да може пък такива като Решат да си намират майстора.
Дори когато в края на събранието се отваря дума за женитбата на Селим фронтовете отново са разделени. За Ердоан сродяването с Туранер е в интерес на фирмата, а Перихан отсича, че това не е сродяване на компании, но не може да му затвори устата „Да, вие му викате природосъобразният проект, нали така, чинке.”
Мюнир е бесен, че Решат не го е послушал и е позволил да се даде власт в ръцете на Ердоан. Ще си я взема обратно, смята Решат, но кой кого ще надкаца, държейки в ръцете си коза, наречен Мустафа, не се знае.

А какво конско чете Мюнир на Ердоан, наречено съвети като от по-голям брат. Е, пак добре, в първите серии му биеше шамари. Кара го да се осъзнае, че не е противник, а партньор в тази фирма. Баща му никога не е бил неуважителен спрямо брат си и така си е спечелил място във фирмата, компанията е просперирала, защото никой от двамата братя никога не е слагал своето аз пред общите интереси. Предупреждава го да не застава срещу Решат, защото са всъщност в един отбор и ако заеме друга позиция, ще се отдалечи от тях, а Мустафа обикаля около тях като вълк. И типично по източен тертип му напомня поговорката, че който се отдалечи от стадото, вълкът го изяжда (сюрюден айръланъ курт капар).

След една от поредните кавги с Мукадес, Рахми е трогателно мъдър с Фатмагюл и голям актьор е това момче: Ако се разведеш, ще си още по-самотна. Мукадес ще ни изостави, а аз мога ли да те закрилям, не мога, не съм толкова силен. Ако нямаш мъж, хората няма да гледат добре на теб (една от големите истини на онова общество). Омъжена жена никой не закача, но като разведена всеки ще ти досажда. Освен това Керим се държи добре с теб. Нищо лошо не ти прави. Имам предвид сега. Хайде, не упорствай...

# 21
  • Мнения: 0
wavey

Току-що изгледах новия фрагман.
Предстоят интересни неща.
Мустафа колко е важен. Шофьор на шефа.............
Чак се чудя как прие. Така и не съм разбрала дали до сега не знае, че Ердоан е от изнасилвачите.
А Мукадес какво ли размахва в ръка?

Размахва прощално, но този път от Фатмагюл. Не знам, ще видим...  Simple Smile

# 22
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
sara bri, благодаря!

Монологът на Аху пред Вурал – интересно описание прави на Мустафа и Фатмагюл, интересно мнение има за връзката им, набито в главата й от Мустафа, ярък пример за това как може едно нещо да бъде така изопачено, че да придобие напълно противоположен характер. Един мъж влезе в живота ми, но в неговия живот няма място за мен, дори не мога да и мечтая за любовта му, непорочен, наивен и заради това така далечен... срамува се дори да ме гледа в очите, което още повече ми напоня за моя срам... чувствителен, влюбен, наранен... не знам защо го направих, но потърсих момичето, което той обича, намерих я, срещнах се с нея, говорих... много е красива, бих казала невинна, ако не знаех, че го е предала, бих повярвала на черните й очи, ако не знаех, че е лъжкиня, бих казала, че заслужава да бъде обичана много... може ли някой да крие толкова добре същността си, потресена съм... съжалявам за това, което направих, ако не бях я видяла, ако не бях я срещнала, нямаше да се измъчвам сега, това е ревност предполагам, чувство, с което за пръв път се сблъсквам, за първи път ревнувам някого, толкова ревнувам от това момиче... може да звучи глупаво, но съм разбита (кърълдъм), никой няма да ме обича така, както тя е обичана, а това толкова боли...



Ако си беше направил труда да поговори с нея нямаше да е така. Ама пуста мъжка гордост. А пък в тяхното общество съвсем....

И така всеки си остана със своята истина.  А Мустафа се изживява като най големия страдалец
..

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
Страшни сте. Прави сте. И аз така мисля. Нямам търпение да дойде утре...

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
sara bri, да го гледаш утре и да помагаш.
Shef се изгуби някъде.

# 25
  • Мнения: 0
След този тежък финал на любимия ми Листопад тази вечер не ми е на очите друго. Старият си отиде, събраха се като листа под дървото, само със сина си не успя да се сбогува. Къщата празна и зловещо тъжна. Завърши с влака като в началото, само че пътуващ в обратна посока, от Истанбул към Трабзон. Върнаха се откъдето дойдоха.
Ех, така се правят филми!

Ще гледам Фатма и ще говорим, дано и това да стане вълнуваща и незабравима история.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047

Добро утро. Днес е четвъртък.....

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3507131
Пише за нашето момиче.

# 28
  • Хасково
  • Мнения: 990
Добър и хубав ден пожелавам на всички.Днес е четвъртък и с  нетърпение чакам да дойде време за филма макар,че след снощния финал на Листопад загубих надежда за хубав финал на фимчето/макар,че има сигурно доста време до тогава/.Тия сценаристи явно не са съвсем наред почти всичките им филми са с лош  край.Едно поздравче с двамата ми любимци.
http://www.youtube.com/watch?v=zAjObfDsA3k

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
Листопад и Забравевият плод са сериали по романи. И на двата романа кроя е лош. В Листопад не умира Али Ръза - марко е променено - остава в старчески до. - сам.
А този сериал е по сценария - с добър край. Ако го спазят - трябва да е хепи енд. Фатмагюл свиква с Керим и го приема.
Но сегашните сценаристи - същите като на Листопад - явно обичат трагедиите. Нищо - всеки си получава заслуженото. Един хепи енд не прави качествен даден филм. Довечера с нетърпение - но след плода.

Общи условия

Активация на акаунт