Ясновидци (врачки) - трета тема

  • 404 155
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • Хасково
  • Мнения: 224
Някой ходил ли е при Светлана от Хасково зад бизнес центъра се намирала, ако може да сподели.

# 541
  • Мнения: 437
Здравейте на всички. Някъде по нагоре в темите срещнах мнение за Бонка Антонова от Севлиево. Наистина е много добра ако някой я закъсал здраво да се постарае да намери координатите и защото аз вече нямам никаква връзка с нея. Знам че живее близо до магазин Бокал но това е единственото. Няколко пъти ми е гледала и ми е познавала с изключителна точност. Доколкото съм запозната се занимава и с лечение. Не взема абсолютно никакви пари единствено бонбони, кафе нещо такова. Успех  bouquet

# 542
  • Мнения: 13
Някой ходил ли е при Светлана от Хасково зад бизнес центъра се намирала, ако може да сподели.


Здравей, fizzi. Аз съм от Хасково ,но не съм чувала за тази Светлана. Знам за една туркиня ,която на кафе гледа. Но не знам каква е. А иначе знам за една жена от Кърджали , която гледа на боб и съм ходила при нея и ми направи голямо впечатление. Позна много неща за живота ми, но нещата които каза, че ще се случат не са станали още.

# 543
  • Мнения: 20
Zdraveite, tarsq mneniq  za Sonq Zavarchik i Georgi Bednikov, nqkoi hodil li e pri tqh i da mi dade savet dali da potarsq tqhnata pomosht.Speshno se nujdaq ot savet, moje otgovor i na lichni.Predvaritelno blagodarq na tezi koito shte mi otgovorqt .Badete jivi i zdravi i mnogo shtastlivi.

# 544
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Zdraveite, tarsq mneniq  za Sonq Zavarchik i Georgi Bednikov, nqkoi hodil li e pri tqh i da mi dade savet dali da potarsq tqhnata pomosht.Speshno se nujdaq ot savet, moje otgovor i na lichni.Predvaritelno blagodarq na tezi koito shte mi otgovorqt .Badete jivi i zdravi i mnogo shtastlivi.
Нали Гюкчен ти беше помогнала и ти й беше много благодарна newsm78

# 545
  • Мнения: 20
Da i kakvo nqmam li  pravo da pitam. Mislq che tozi forum e za da si pomagame  da ne si davame parite naprazno ili da namerim tova za koeto pitame.Dokolkoto sledq ima hora koito sa hodili na mnogo mesta i pishat mneniq za koeto nqma losho, taka che i az togava za problema si  poluchih pomosht ot Giukchen.Pitam samo za mneniq za tezi hora zashtoto gi gledah po televiziqta.

# 546
  • Мнения: 972
Da i kakvo nqmam li  pravo da pitam. Mislq che tozi forum e za da si pomagame  da ne si davame parite naprazno ili da namerim tova za koeto pitame.Dokolkoto sledq ima hora koito sa hodili na mnogo mesta i pishat mneniq za koeto nqma losho, taka che i az togava za problema si  poluchih pomosht ot Giukchen.Pitam samo za mneniq za tezi hora zashtoto gi gledah po televiziqta.

Ама ти не ги ли обиколи вече всичките ?! ooooh!
И не стигна ли до извода,че не ти определяш правилата в живота на децата си!
Спри да се тормозиш,че ще си докараш някоя болест! А от това което правиш на дъщеря си,тя едва ли ще дойде да те гледа! Приятелски съвет! Peace

# 547
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Записах си час за Марияна Николаева!
После ще споделя впечатления! Hug

# 548
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Хай,да дам отчет за Цветанка Рангелова.
Аз съм доволна на 100%
Само да кажа ,че отидох от любопитство.
Казваш си името и кога си роден.На 100% позна всичко.
1.Каза ,че имам предписан имот от починал роднина.-ВЯРНО ОТ БАБА МИ
2.Позна,че имам развод зад гърба си/каза ,че ми е бил писан и не е могло да бъде предотвратен.
3.Описа ме с най малките подробности/каква съм по характер/-
4.Че имам писани 2 деца./аз ги имам/
Направих хороскоп и на мъжът ми.И него го описа в детайли.
Каза,че сме родени един за друг и ще останем до края на живота си  bouquet

Приятелката ми влезе преди мен.Тя действително има проблем.И на нея са казали 100% неща.
Препоръчвам я тази жена Grinning

# 549
  • Мнения: 5
Аз съм била при нея  /Цветанка/ преди няколко месеца. Доста е серт. Явно зависи в какво настроение ще я намериш. За петте минути, които ми отдели и не ми позволи дори да й задам въпроси след това, честно казано не мога да кажа, че съм супер впечатлена. За настоящето нищо не каза освен едно потвърждение още с първото изречение. Другите неща са за вбъдеще -  2-3 без да ми даде шанс изобщо да попитам подробности за тях - как, кога във времето и т.н.
Т.е за мен не беше изчерпателна визитата. Явно е индивидуално.

Някой беше писал, че ще сподели отзиви за Ангел от Динабад.

# 550
  • Мнения: 22
Хай,да дам отчет за Цветанка Рангелова.
Аз съм доволна на 100%
Само да кажа ,че отидох от любопитство.
Казваш си името и кога си роден.На 100% позна всичко.
1.Каза ,че имам предписан имот от починал роднина.-ВЯРНО ОТ БАБА МИ
2.Позна,че имам развод зад гърба си/каза ,че ми е бил писан и не е могло да бъде предотвратен.
3.Описа ме с най малките подробности/каква съм по характер/-
4.Че имам писани 2 деца./аз ги имам/
Направих хороскоп и на мъжът ми.И него го описа в детайли.
Каза,че сме родени един за друг и ще останем до края на живота си  bouquet

Приятелката ми влезе преди мен.Тя действително има проблем.И на нея са казали 100% неща.
Препоръчвам я тази жена Grinning

Момичета как си запазихте час newsm78 Пишете телефони,може и на лични  bouquet
Благодарско

# 551
# 552
  • Мнения: 13
В стайта на Цветанка Рангелова пише , че предлага гадателска система, ясновидство и разни други услуги. А точно преди няколко дена в станция нова я гледах и там каза, че не се занимава вече с ясновидство? Thinking
Давам линк от гостуването й , ако някой не го е гледал
http://novatv.bg/news/view/2011/06/05/16885/%D0%9D%D1%83%D0%BC%D … %BA%D1%87%D1%83-/

# 553
  • Мнения: 27
какви са тарифите на  Цветанка Рангелова?

# 554
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
20lv

Общи условия

Активация на акаунт