ФДТ и база за грим и Перфектен тен - 11

  • 73 318
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 241
Запис в новата тема   bouquet
Аз съм в търсене на прахообразна пудра. Нещо да ми предложите? /за смесена кожа/   Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 5 193
Frig, четох хубави отзиви за прахообразната на Алверде и мисля да я пробвам, иначе и на Лумене не е лоша.  Peace

# 17
  • Мнения: 3 675
Запис в новата тема   bouquet
Аз съм в търсене на прахообразна пудра. Нещо да ми предложите? /за смесена кожа/   Rolling Eyes
Chanel  Mr. Green  Heart Eyes  Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 842
И аз съм доволна, много, от Шанел. Моята е прозрачната и откакто я имам и плозвам не съм лъсвала никога.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
mari6a, коя на Шанел...говорете в картинки момичета  Crazy

# 20
  • Мнения: 3 675


http://us.strawberrynet.com/makeup/chanel/poudre-universelle-lib … rc_affiliate=4489

Това е моята и съм супер доволна от нея.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Точно тази  Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Благодаря   bouquet...за смесена кожа е подходяща така ли?

# 23
  • Мнения: 3 675
Благодаря   bouquet...за смесена кожа е подходяща така ли?

Моята кожа е смесена.  Simple Smile
По-хубава пудра от тази не съм имала. Това е най-хубавата  newsm47

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
B & C, благодаря много...опеделено ще си я взема щом е толкова добра  Mr. Green ...а какъв фдт ползваш?

# 25
  • Мнения: 3 675
B & C, благодаря много...опеделено ще си я взема щом е толкова добра  Mr. Green ...а какъв фдт ползваш?

На Chanel  newsm47
Pro Lumiere  Grinning
http://us.strawberrynet.com/makeup/chanel/pro-lumiere-makeup-spf-15---no-/49360/

Аз си го харесвам, но него не бих го препоръчала така, както пудрата.
През зимата го ползвам и ми е добре..
През лятото не се чувствам добре с него, но аз лятото май с нито един не се чувствам добре (през деня имам предвид)

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...аз съм с на Clinique- Anti blemish, но като го сложа в 8 и към 14ч. челото ми вече леко лъщи...сега свършва и ми се иска да пробвам нещо друго...много ти благодаря за отговорите   bouquet

# 27
  • Мнения: 3 675
Pro Lumiere е от лъскавите  Mr. Green , но като му сложа пудрата и става супер. Аз гримът не си го оправям през деня. От сутрин до вечер не ми мърда  newsm47
Единствено оправям устата, друго не пипам.  Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Значи да обобщя...и ти си със смесена кожа и ползваш Pro Lumiere, който е лъскав, отгоре слагаш пудричката и не ти лъсва кожата...как го правиш  Crazy  bouquet ... а да ...и издържа през деня без да коригираш  Crazy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Аз съм с нормална кожа склонна към омазняване. В комбинация с тази пудра ползвам Герлен Парюр Аква. Ако съм само с фдт - лъсвам, но с пудрата нещата се променят драстично  Peace

Общи условия

Активация на акаунт