ФДТ и база за грим и Перфектен тен - 11

  • 73 333
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 675
Честита Нова Година!  Tada

Моята кожа е смесена. Мазна Т-зона, а останалата част е нормална към суха  ooooh!
Ползвам Pro Lumiere и не ползвам база, а само крем.  Simple Smile ФДТ не е много покривен и е подходящ за суха до нормална кожа. В интерент намерих сравнение на Pro Lumiere с Mat Lumiere и ако се интересувате може да ги видите.
http://www.youtube.com/watch?v=rtdnuf7ZA3Y
http://www.youtube.com/watch?v=bwUWYK_vSkY&NR=1&feature=fvwp

Освен пудрата на Chanel, от която съм много доволна и не бих я сменила с нито една друга пудра, използвам за Т-зоната pore minimizer t-zone shine control на Clinique.

Това кремче не ми свива порите, но контролира омазняването и с него и пудрата кожата не ми лъсва и не се налага да си оправям гримът през денят.  Grinning
В момента съм доволна от продуктите, които имам и не изпитвам нужда да търся други. Гримът ми стои много естествено и незабележимо  Grinning Ако застана на един метър от огледалото не бих могла да кажа, че съм с ФДТ. ФДТ и пудрата се сливат с кожата ми, изравняват тена, но не стоят като маска на лицето. С този ФДТ се чувствам добре както през деня, така и вечерта на изкуствено осветление. Единственият недостатък е, че не ми се вижда много подходящ за снимки. Ако ще се снимам, то ми трябват други продукти, но аз не се снимам всеки ден  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! За много години! Можете ли да ми препоръчате хубав скъп фон дьо тен за мазна кожа, който хем да матира хем да не си личи, че си с фон дьо тен?

# 32
  • Мнения: 660
Герлен-Екстийма май е хубав,но още не съм го ползвала и ще чакам и аз отзиви за добър ФНДТ Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1
А някой има ли отзиви за Diorskin Iconе? Препоръчаха ми го, но не знам дали е подходящ за мазна кожа...?

# 34
  • Мнения: 5
Според мен подходящ за мазна кожа е Toleriane на La Roche Posay.

Моята кожа е смесена и ми е леко сух, слагам го върху по-мазен крем и е супер. Издържа цял ден и струва малко под 40 лв.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 547
Герлен-Екстийма май е хубав,но още не съм го ползвала и ще чакам и аз отзиви за добър ФНДТ Rolling Eyes
Хубав е,да,но мисля че пудрата ще е по-подходяща за мазна кожа

# 36
  • Мнения: 241
B & C  , mari6a    bouquet
Ще я видя тази пудра и сигурно ще си я взема.

# 37
  • Мнения: 5 892
Да попитам пак някой дали е ползвал тези коректори? Отзиви?

# 38
  • Мнения: 2 768
Имам излишна кутия на пудрата на Герлен Парюр (събраха ми се няколко)
Ако някой желае - пращам я подарък  Simple Smile Един пълнител от тук и имате пудра на незнам каква част от цената й в БЗ  Peace

п.п. Подарена  Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 яну 2011, 22:35 от eta

# 39
  • Мнения: 3 675
newsm47  Chanel Lift Lumiere Foundation Review newsm47



Обърнете внимание и на пудрата  Wink


# 40
  • на една крачка от Дунав Мост
  • Мнения: 109
Някой има ли отзиви за този ФДТ
http://goldlips.net/infinite-matte-oilfree-foundation-p-77.html

# 41
  • Мнения: 92
Здравейте. Записвам се с молба да ми препоръчате ФДТ за смесена кожа (на 22 години съм). Последният ми беше на Isadora, но сега искам да пробвам някой от по-скъпите продукти. Понякога ми излизат пъпки и ще е добре да ФДТ-на да ги покрива, но все пак да не стои като маска. Иска ми се да се слива с кожата и да постига фотошопски резултат (май много искам  Laughing, но се надявам да знаете такъв продукт). Благодаря предварително

П.С. Имат ли единични мостри на ФДТ-ните, които да мога да изпробвам вкъщи, защото в магазина все не си уцелвам цвета?

# 42
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Моля Ви препоръчайте ми база за грим, която я има на пазара. Аз съм с нормална към суха кожа. До сега съм ползвала една на орифлейм ( бях доволна от нея, но я промениха като съставки и  се отказах от нея) и на Гош - силиконовата ( определено не ми хареса и не задържаше ф.д.т.-ена  дълго). Мислех си за тази на АртДеко, но не намерих много отзиви за нея.

Предварително благодаря!
  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз да кажа, че тотално се разочаровах от базата на The Body Shop, днес реших да я пропусна и без нея лицето ми, в края на работния ден, изглеждаше в пъти по-добре!  Stop

# 44
  • Мнения: 2 768
Аз май ще повторя Смашбокс, класическата база. Много добър продукт, от всичко което съм ползвала май най-доброто.

Общи условия

Активация на акаунт