Анти ейдж кремове- реалните ефекти?

  • 7 781
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
Моля споделете впечатленията си от анти ейдж кремовете, които сте използвали. Кои действат наистина, заличават фини линии, стягат, изравняват тена и при кои няма ефект?

# 1
  • Мнения: 6
аз ползвам есте лаудер от 2 години- ревитализращия комплекс чудо и дневния.
Честно казано не съм забелязала някакви невероятни резултати, но кожата ми става като коприна (реално) мека и нежна, Така че продължавам Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 11 704
Някой ползвал ли е ето този продукт?

http://www.galenic.bg/2012/%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8A%D1%80-%D0%B7 … 1%8F%D0%BD%D0%B5/

Дали има реален ефект?

Също търся отзиви и за козметиката на Academie?

# 3
  • Мнения: 29
Лифтактив антиейдж крема на ВИШИ е доста добър. Заличава фините бръчици, изравнява тена. Ползвам го вече година и половина и съм много доволна. В момента ми е свършил, но идва Дядо Коледа и съм си поръчала лимитираната колекционерска кутия, в която да го открия newsm53 .

# 4
  • Мнения: 502
Точно това ми е интересно, заличават ли се реално фини линии. Аз съм много скептична, в крайна сметка, това е на ДНК ниво, може да се поправи само с чичо доктор:) Но се надявам да има поне една, две верни рекламки:)

# 5
  • Мнения: 4 300
Точно това ми е интересно, заличават ли се реално фини линии. Аз съм много скептична, в крайна сметка, това е на ДНК ниво, може да се поправи само с чичо доктор:) Но се надявам да има поне една, две верни рекламки:)
Не знам какво имаш предвид под ДНК ниво, а и честно казано тази атерия ( ДНК) не ми е сред силните страни, но категорично по отношение на фините линии има осезателна разлика. Лошото е че първо състоянието на кожата зависи от много неща, второ, че изисква постоянство, и трето, че по отношение на козметиката до голяма степен успехът е въпрос на проба и грешка ( освен това на знания, информиране за достъпните продукти и пари).


Аз лично не харесвам механичните корекции. Не изключвам възможността да има толкова прекрасни, които никой не различава, но доста често ефектът не е добър.

# 6
  • Мнения: 48
Подкрепям мнението на Рокси!  Peace Преди 2 години (тогава бях на 24) една близка ми подари прозрачната пудра на Есенс. Тази пудра как зверски ми изсуши кожата и ми се появиха назолабиалните бръчки. Ако тогава бях използвала крем за лице, нямаше да имам назолабиални бръчки.. Нещо друго, в момента ползвам Victoria Beauty (който е точно 5 лв.) крем за лице с хиалуронова киселина и забелязвам, че тези бръчки не са така дразнещи, както преди, не са така видими. Цялата ми процедура в момента за лице представлява почистване с пилинга срещу акне на Христина, след това тоалетно мляко Христина, Крем Христина и накрая Victoria Beаuty крем с хиалурон. Е кожата ми е просто страхотна  Heart Eyes -мека, гладка, еластична, тена е изравнен, лицето е с хубав цвят. Е много съм доволна. Бях си вземала тоалетно мляко пак на Христина, но с повечко съставки и забелязах, че тотално изглади околоочния ми контур.
За съжаление признак на стареенето не са само бръчките и мисля, че всяка жена трябва редовно да се поддържа, защото козметиката има ефект повече като превенция отколкото премахване на съществуващи бръчки. Мисля че 1 крем не е достатъчен, трябва да са поне няколко продукта, включително и масла  Peace и ДА козметиката заличава фините линии  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 499
Темата е супер. Да споделя:
В момента използвам бомбичките на Йосерин серум и съм много доволна. Ето ги:



Преди тях ползвах Лореал 3D серума, но не съм доволна.



Аз обичам да сменям често продуктите и съм маниак на тема серуми - по-леки и интензивни са, вярно е, че са по-скъпи, но ги намирам за по-ефективни. Сменям ги често. Ползвала съм серум със змийска отрова на Дайът Естетикс, от който лицето ми изсъхна и започна да се бели, затова го спрях:



Често обаче, като нямам друг избор, ползвам този продукт, от който съм си доволна:



Не съм доволна от Лореал Ютх Код, прави ми филм на лицето, без никакъв ефект:



Сега съм решила да изпрабвам:



Дами, ако имате добри отзиви от някой серум, давайте го насам. Благодаря!    bouquet

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 16:51 от Popule

# 8
  • Мнения: 502
Страхотно! Благодаря за отговорите! Аз имам още няколко годинки до 40 и търся нещо наистина силно. Ще опитвам различни неща. Наистина серумите са сякаш по-концентрирани и има някои с моментален оптичен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт