Занимавки, моделиране, апликации за малки и големи 3

  • 260 174
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 324
Тауматроп:
http://www.whatdowedoallday.com/2015/06/thaumatrope.htmlВ този сайт има много други интересни проекти.

https://www.youtube.com/watch?v=gLNJ_FQTRMQ&index=3&list … 6k8gHgZixuDKzwUzF

# 721
  • Мнения: 581
Моля, дайте идеи за  детски костюм на елф с за момченца на 7 с пелерина и някаква пръчка за магии. Намирам само костюми за джуджета - елфчета за дядо Коледа, но сега не мисля, че са подходящи за сезона.

# 722
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Моля, дайте идеи за  детски костюм на елф с за момченца на 7 с пелерина и някаква пръчка за магии. Намирам само костюми за джуджета - елфчета за дядо Коледа, но сега не мисля, че са подходящи за сезона.
Дано ти свърши работа като идея
Скрит текст:

# 723
# 724
  • Мнения: 1 602
Здравейте. Темичката ви е страхотна и нахлувам с въпрос.
Предстои ни дълъг път около 18,20 часа и се чудя с какво мога да занимавам 5г си дъщеря за да убия малко от времето в което ще седи на едно място.
Сещам се за книжка за оцветяване и таблета , но определено ще е по забавно ако и аз се включа в някоя игра или занимание и много ще съм ви благодарна за някое предложение с което да убием скуката.

# 725
  • Мнения: 555
Здравейте. Темичката ви е страхотна и нахлувам с въпрос.
Предстои ни дълъг път около 18,20 часа и се чудя с какво мога да занимавам 5г си дъщеря за да убия малко от времето в което ще седи на едно място.
Сещам се за книжка за оцветяване и таблета , но определено ще е по забавно ако и аз се включа в някоя игра или занимание и много ще съм ви благодарна за някое предложение с което да убием скуката.
Играехме на познай коя буква липсва като бяхме по- мънички ... и така доста бързо се научи да чете и пише. започвах с една липсваща буква от прости познати думички, елементарни сметки събиране и изваждане, гледахме колите и ги разпознавахме по марка (така и аз ги понаучих тогава да ги различавам не само по цвят Wink ). пеехме "В дядовия Петков двор" и се изреждаха доста животни, ...  Играли сме и на "Онче - бонче, счупено пиронче", имаше една игра с въженце в която играят двама души поне, с двете ръце се оформят "стан", "килимче", "риба", "пачи крак" (не знам как се казва, но я знам от баба и е много занимателна). Това се сещам в момента

# 726
  • Мнения: 6 887
Като бях малка винаги когато пътувахме, майка ми ме забавляваше с една игра "лети, лети"  Laughing Всеки си слага показалеца на някаква повърхност и се редувате кой да казва "лети, лети", след което ако се каже напр. врабче, муха..(нещо летящо), трябва да се вдигне показалеца възможно най-бързо. Ако този, който е на ход каже "лети, лети стол" и някой вдигне пръст-губи и трябва да постави вече два пръста на повърхността. Всеки, който стане с 5 пръста, губи.

# 727
  • Мнения: 1 602
Ние още не познаваме буквите и цифрите , но примерно може да ги учим по пътя. Играта лети ,лети ми хареса ще я изпробваме. Благодаря за предложенията  Hug

# 728
  • Мнения: 9
аз не мога да намеря американския блог , от който чепрех инт. идеи, но тук има някакви малки неща за детски игри http://www.tochici.bg/kak-da-podobrite-koordinaciyata-na-deteto  , още не съм чела висчко, мао ми я препратиха

# 729
  • Мнения: 14
Страхотна и много полезна тема

# 730
  • UK
  • Мнения: 5 999
Много хубава тема.  Имам близначки на 3 годинки. Едната, почти не мога,  да и задържа вниманието, върху нещо за повечи от 5 минути (даже 5 е много!!!)

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. За да не отварям нова тема, тук ми се струва подходящо да попитам. Някой може ли да ме посъветва от къде (в София)  мога да купя "тиха книжка"?  newsm78 Предпочитам физически магазин, но ако няма може и онлайн.

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Не съм виждала по магазините,но по базарите,които правят за ръчно творчество продават...също и в фейсбук има много творци на тихи книжки,правят уникални неща

# 733
  • Мнения: 2 714
Здравейте, купихме от Джъмбо едни многоцветни дълги лентички, детето много ги хареса, но идея си нямам какво да направим с тях. Дано да се сетите за какво става въпрос и дадете идея

# 734
  • Мнения: 7 831
Здравейте, купихме от Джъмбо едни многоцветни дълги лентички, детето много ги хареса, но идея си нямам какво да направим с тях. Дано да се сетите за какво става въпрос и дадете идея

Квилинг, Квилинг-пеперуда, стъпка по стъпка

Общи условия

Активация на акаунт