Пазаруване от eChemist.co.uk

  • 51 358
  • 641
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 5 193
Може ли да ми кажете как стоят нещата с доставките и плащанията,виждам че има някакви изменения.
последно поръчвах преди две седмици. Изпратиха нещата на следващия ден а дойдоха за 3-4 дни. Предните ми две поръчки също. За мен са по добри в момента от ФЮ.  Peace
А има ли доставка?Нещо допълнително начислява ли се?
 Благодаря     bouquet
*Bubble*, няма никаква допълнителна таска. Може би теб те обърква това, че преди от обявената цена ни махаха ДДС-то, но това вече не е така.  Peace

# 586
  • Мнения: 18
Поръчката ми е диспачната на 23.03.2012, но още нищо не съм получила, а обикновено пристигаше за 5-6 дни  Sad

И аз още чакам диспачната на тази дата. Предната ми дойде за седмица. Дано не са ги затрили в някой бг склад или още по-зле...

Да, на мен също предните ми поръчки пристигаха за седмица, а сега я няма, дали да пишем на eChemist, въпреки че се съмнявам в тях да е проблема  Thinking, но днес стават 10 работни дни. Ох, тези Бг пощи - от друг сайт ми затриха една поръчка, дано и с тази не се получи така Praynig

# 587
  • София
  • Мнения: 5 549
*Bubble*, няма никаква допълнителна таска. Може би теб те обърква това, че преди от обявената цена ни махаха ДДС-то, но това вече не е така.  Peace
A крайната сметка къде да си я гледам?
VAT Included ли е ддс-то?Много тъп въпрос,ама хич не съм наясно  Blush
Накрая тотал ли да си гледам?

# 588
  • In transit
  • Мнения: 12 047
*Bubble*, няма никаква допълнителна таска. Може би теб те обърква това, че преди от обявената цена ни махаха ДДС-то, но това вече не е така.  Peace
A крайната сметка къде да си я гледам?
VAT Included ли е ддс-то?Много тъп въпрос,ама хич не съм наясно  Blush
Накрая тотал ли да си гледам?

да

# 589
  • София
  • Мнения: 224
Момичета, видях, че и тук има неполучили пратки от приблизително 20 -23. 03.
Аз пиша  в темата за Fragrance Direct co. uk., защото оттам чакам пратка от 23.03. Освен мен има и други, неполучили пратките си.
Изказвам си предположенията:
или има някакъв проблем с курса от Англия;
или от Бг пощи са ги запратили неправилно или не са обработени;
или / не дай Боже/ сме направили подарък на някой недобронамерен служител или  превозвач.

Писах на Fragrance Direct co. uk., и от там ми дадоха 16 цифрен номер, но не разбрах точно за какво се отнася. Молбата ми е пишете и вие до eChemist.co.uk, за да се задействат и те и да проверят дали проблема не е в курса. Разсъждавам по този начин, защото проблемът не е в една поръчка, а в няколко.

Ако някой има друго предложение - нека пише.

# 590
  • Мнения: 18
seemly днес задължително ще пиша на eChemist, започнах да се съмнявам, че ще си получа поръчката  Cry, която е диспачната на 23.03

# 591
  • В реалността
  • Мнения: 214
Аз днес им писах и сравнително бързо ми отговориха:

Good day,

Your order was dispatched on 23.03.2012 with Royal Mail, please allow 10-15 working days for delivery.

Regards

Gabby


Нали имаха някакви БАНКИНГ ДЕЙС - цяла седмица ли бяха, защото днес точно минават 15 р.д. от 23.03. Трябва да приспаднем и тези неработни дни при тях все пак. А номер няма как да ми дадат щом е с РОЯЛ МЕЙЛ. Самата поръчка я направих на 19-ти но е дисппачната на 23-ти!



       РЕДАКТИРАМ:

Техните почивни дни са били от 06.04 до 09.04, но едва ли си представят, че пратката ми ще се лута нейде в Кралството от 23.03 до 10.04 например и после за 2-3 дни ще дойде до Бг и ще чакаме да минат и нашите празници. Аман от клиширани отговори. На 16-ти пак ще им пиша - тогава стават 15 р.д. от "техните", да видим дали ще ми кажат да сметна и нашите почивни дни Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 12:40 от Jáne ღ

# 592
  • Мнения: 18
Явно отговарят по един и същи начин, защото и на мен ми отговориха така:

Good day,

Your order was dispatched on 23.03.2012 with Royal Mail, please allow 10-15 working days for delivery.

Regards

Gabby


Поръчката си я направих на 18.03, но ми я изпратиха на 23.03.2012
 
Момичета Весели празници!  bouquet

# 593
  • Мнения: 18
Момичета, има ли някакви хубави новини около вас - получени поръчки от 23.03.2012, при мен не  Cry Днес пак ще пиша, да видим дали ще има резултат.

# 594
  • В реалността
  • Мнения: 214
Вчера най-накрая си взех поръчката от 19.03  Crazy - малко преди да изтече срока  Peace

# 595
  • Мнения: 116
Ако мога да ви успокоя, звънях в София централен склад за един пакет от 20 март и ми казаха,че имало проблеми с пратките от Англия на Хитроу.Колко е вчрно незнам.....аз обувки чакам в Роял маил пише,че са влезли в Бг,ама в сайта на Бг пощи нищо.

# 596
  • София
  • Мнения: 224
И на мен днес това ми казаха по телефона. Не че това ме успокоява особено. Попаднала съм в някакъв курс с проблем при превоза. От Роял Мейл потвърждавали, че пратките са доставени, но всъщност следите им се губели. Даже на пратки с тракинг номер, от съответните дати, не можели да им хванат дирите.
И тук да поясня, че чакам пратка от друг сайт, но така или иначе идва от Англия.

# 597
  • В реалността
  • Мнения: 214
Със сигурност беше коментирано в друга тема, но сега не се сещам. когато пратката е без тракинг, изпратена с Роял Мейл и не си я получим, от сайта могат ли да разследват и разберат какво всъщност се е случило с нея. Например всички знаем, че някой услужлив служител на БГ пощи /и не само/ може да ни направи подобна услуга. Дали се слагат подписи все едно сме ги получили?

# 598
  • Мнения: 685
Жане, освен подпис трябва да има и ЕГН на получателят (поне нашите това пишат+трите имена) newsm78
(макар да не пречи същото да се препиши от предходните 10на стр, че едва ли някои вземаме по 1 нещо от пощата на 2-3 месеца  Mr. Green т.е. данните си ги има някъде)...и  до колкото знам ти (който и да е) като получател нямаш право да издирваш пратката си, да я търси трябва подателят (тъпо звучи, но така разбрах от питане в пощите преди време).

# 599
  • В реалността
  • Мнения: 214
Да, Ани, точно това се сещам и аз, че бяхме коментирали. Но ми е интересно ако продавача проведе разследване, до къде всъщност може да стигне. Може ли да получи инф., че ние сме получили стоката срещу подпис /а реално не сме/. Защото си права, че повечето получаваме по доста пратки месечно и това ми беше мисълта. Все някого ще го запомнят и ще му препишат данните.

Общи условия

Активация на акаунт