И през Новата Година канадски бебета ще има! - 45

  • 27 454
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 294
Toчно тоя полет проверявам .От кой сайт или агенция  видя  по евтини билети ?  

# 31
  • Мнения: 110
Здравейте на всички мами! Честита Нова Година! С пожелание за здраве и щастие и много нови бебета!
Аз съм една от новите бременни,  не съм нова във форума, но доста време не съм влизала, а за писане да не говорим ( не съм много по писането), но отсега нататък ще ви чета редовно, тъй като съм си в къщи и ще почивам през бременността. Надявам се и на вашата помощ, тъй като със сигурност  ще има доста неща  с които не съм се сблъсквала.
Благодаря и поздрави!  

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 21:41 от teta beta

# 32
  • Мнения: 417
teta beta, Честита бременност! Леко и много неусетно да мине!

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте!
За много години, здраве и късмет на всички, и поздрави на всички, които празнуват Йордановден днес!   bouquet
Имам един въпрос, преди време мисля, че съм чела нещо по тази тема, но беше отдавна..та някой ходил ли е с малки деца в Куба и ако е, ако може да ми даде някакви съвети, препоръки, коментари..впечатления. Моите са на 13 мес. и почти 3 год. и ще ходим във Варадеро. Ще се радвам да ми пишете Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 932
Toчно тоя полет проверявам .От кой сайт или агенция  видя  по евтини билети ?  

Аз купих от lufthansa.com, не е голяmа разликата, но за средата на януари разликата е 50$ на билет.

# 35
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
teta beta честито и да е леко и безпроблемно.
Вчера мернах инфо, че си имаме още една бременна мама ама нека тя да си каже  Blush
Дензълче при теб вече малко останало - как се чувстваш?

В Куба ние ходихме с дребния - всичко което ви трябва за децата си го носете - памперси кърпички препарати кремове лекарства мазила храна - каквото ви остане ще са щастливи да ви отърват от него Simple Smile Пригответе си бакшишче или подаръче за камериерката всеки ден и си искайте допълнително бутилирана вода.

# 36
  • Мнения: 294
Toчно тоя полет проверявам .От кой сайт или агенция  видя  по евтини билети ?  

Аз купих от lufthansa.com, не е голяmа разликата, но за средата на януари разликата е 50$ на билет.

има няма  +300$ и отгоре е билета в lufthansa.com за началото на юни
Определено тук ми излиза най-скъпата оферта

# 37
  • Мнения: 417
Шемет,
Да, малко остана. Имам още 1 седмица работа и излизам в отпуска до раждането.
Много съм благодарна на факта, че имах възможност да работя толкова, че и седене у дома не е хубаво, пък и честно казано си почивам повече като съм на работа, отколкото като съм в къщи.

Иначе докторицата пак ме праща на ултрасаунд.... коремчето ми било по-малко отколкото трябвало (т.е. по статистики). То и аз много малко наддавам... засега само около 5-6кг. А ям...бебка си мърдоли, кръвно добре, кръвни изследвания добре. Та такива ми ти неща по моя бременелски фронт.

davidorentol, Началото на Юни е Висок/Летен Сезон.

 

# 38
  • Мнения: 753
А аз да се похваля,че си намерих доктор. В понеделник имам час и ще го видя.

# 39
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
А аз да се похваля,че си намерих доктор. В понеделник имам час и ще го видя.

Кой той?

# 40
  • Мнения: 3 932
Toчно тоя полет проверявам .От кой сайт или агенция  видя  по евтини билети ?  

Аз купих от lufthansa.com, не е голяmа разликата, но за средата на януари разликата е 50$ на билет.

има няма  +300$ и отгоре е билета в lufthansa.com за началото на юни
Определено тук ми излиза най-скъпата оферта

Mай някой не е догледал, атрактивните цени са без такси. В крайна сmетка, за полет на 15-06 ето какво излиза-
https://reservation.airticketsdirect.com/web/air/results.aspx 970$
http://www.lufthansa.com 928$

# 41
  • Мнения: 753
Д-р Бенамур (ако правилно съм разбрала) в Джуиш хоспитъл.

Маневрата, много ти благодаря за тази идея! Никога не ми е хрумвало да търся билет от сайта на самата компания, все си мислех,че ще е по-скъпо. А се оказва наистина много изгодно за датите, които мен ме интересуват. Hug  

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 02:34 от kambanka 2304

# 42
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Добре дошли на новите момичета в темата!
Честито на именниците от вчера /с малко закъснение/ и от днес! Да сте здрави и усмихнати!   bouquet

denzul, аз също бях с малко коремче първата бременност, не му мисли много, дано накрая си гушкаш едно здраво бебче! Hug

Аз пак съм на вълна училища, т.е. избиране на киндергарден. Почнах обиколки по у-щата и до края на януари ще се занимавам с това, а по всяка вероятност и част от февруари. Имат информационни дни и трябва да се съобразя с тях, ако искам обиколка на у-щето, тъй че това ми е на дневен ред.

# 43
  • Мнения: 919
teta beta, честито:) Лека и безпроблемна бременост!

Честито на именниците от вчера и днес:)

Цяла вечер правя феички от фондан сега съм ги сложила на оризова хартия в хладилника и съм ги покрила леко с пластик рап.. Шемет помагай, как да изсъхнат без да се напукат?
някой да има идея как да направя крилцата?  chef

# 44
  • Мнения: 449
Гаргамелчо, извади ги от хладилника. Фигурките от фондан се сушат на стайна температура.  Peace За крилцата например можеш да използваш форма на сърце. Разрязваш го на две, изчакваш да изсъхнат половинките 1 ден и ги залепваш с вода.

teta beta, лека и безпроблемна бременост! Кога ти е термина?

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 04:44 от Каролина

Общи условия

Активация на акаунт