Суперхраните на Аквасорс - 4!

  • 199 158
  • 938
  •   1
Отговори
# 930
  • варна
  • Мнения: 1 228
От декември давам на децата ЗЕ и коластра  ,от тогава каката е за трети път с зачервено гърло ,а малкия започна с Т и хрема и стигна до отит,въпреки че увеличих дозата до 5-6 капсули на ден.Дали не им  действат?

# 931
  • София
  • Мнения: 1 101
От декември давам на децата ЗЕ и коластра  ,от тогава каката е за трети път с зачервено гърло ,а малкия започна с Т и хрема и стигна до отит,въпреки че увеличих дозата до 5-6 капсули на ден.Дали не им  действат?

Укрепване и стабилизиране на имунитета не се получава като с магическа пръчица. Необходимо е малко повече време. Концентрирай се и прецени за колко време е бил проблема с гърлото? Не е ли за по-кратко от преди?  Simple Smile И правилно си увеличила дозата. Не знам колко са големи децата и дали не може още малко да увеличиш - до 10 дневно от двете.
Възможно е да имат нужда и от ЕМК и от пробиотиците.

Не се отказвай на средата на пътя. Рано е още да спрат да боледуват. Да повторя: ТРЯБВА ИМ ВРЕМЕ.  Hug

# 932
  • Мнения: 2 677
По мои наблюдения - от 3 до 6 месеца са необходими, за да има коренна промяна в начина, по който децата боледуват и по-лекото и безпроблемно минаване на болестите. Ако децата са боледували често преди и са изпили много лекарства - тогава за около 6 месеца, но при повечето още на втори-трети месец се усеща ефекта.

# 933
  • варна
  • Мнения: 1 228
Едното е на 5 другото на 2 ,3м.Най големи я ни проблем е хремата и при двамата, малкия от скоро е на ясла, сега направи отит и има още остатъчна хрема след АБ, каката от началото на годината за трети път е с зачервено гърло и също и дадохме Аб, а не беше пила отдавна.Надявам се за напред да даде добър ефект, не съм се отказала още. Simple Smile

# 934
  • гр.София
  • Мнения: 243
Здравейте, интересува ме мога ли да давам Ацедуфилус и Бифидус на 4 год.дете за възстановяване след лечение с антибиотик? В един от сайтовете преди имаше информация, но сега нещо не откривам  newsm78

# 935
  • Мнения: 2 677
Да, подходящи са.

# 936
  • Мнения: 60
Здравейте! Не съм ползвала продуктите досега и се лутам кое е подходящо за мен.
На 36г. съм с 20 излишни кила, които не мога да сваля от двете бременности - оказа се, че имам метаболитен синдром и половите ми хормони са в хаос. Имам висок тестостерон и хормонален дисбаланс. Четох че препоръчват за мен афа водораслите, ЕМК, Мака, морска енергия, крем муун райз...
Ще съм ви благодарна, ако имате опит и ме посъветвате откъде да започна, понеже не искам да пия синтетични хормони.
поздрави  bouquet

# 937
  • Мнения: 36 005
Моля някой да пусне нова тема.

# 938

Общи условия

Активация на акаунт