Как издържате по празниците....

  • 3 357
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 478
.....И въпреки изтеклата забранителна запозед тези...да не казвам думата от Закрила на детето те накараха да изкарате празника заедно?! Shocked Shocked Shocked За комфорта на децата?! Нямам думи просто!
Но макар и станалото да е ужасно - просто издействай си нова ограничителна заповед и натам пътя е един - развод/раздяла и нова страница!
Пожелавам ти новата година да е наистина успешна за теб и твоите дечица! Hug

# 31
  • Мнения: 306
Леле, който от тази велика институция за "закрила" ти е заръчал подобно нещо, явно  нито знае за какво става дума, нито знае какво търси там( на тази служба).Ако пък това е някаква стандартна практика...безмълвна съм.

Мацки, аз за щастие обичам да празнувам Коледа с родителите си.

Но си представям каква хубава вечер бихме си спретнали с вас. Следващата Нова година, да сме живи и здрави, бих поканила у нас всяка която и се идва, с децата, с новата половинка,с баници с късмети, с томбола за дребни подаръчета, на който детето удържи до 12, на кой не....Все ще бъде весело. Tada santa2

То не пречи и по-ранен повод да се намери!
 Hug  bouquet

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  milko i morko, да си кажа честно и аз си го мислех.  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 751

То не пречи и по-ранен повод да се намери!
 Hug  bouquet
ми хайде, де, поводи колкото искаш. както се казваше в една реклама за един шоколад: "какъв е поводът"? "честит вторник!"
та така...всеки ден може да стане повод,ако решим Simple Smile
малко се отнесохме, ама...

# 34
  • последна надежда
  • Мнения: 243
milko i morko Еха, много добра идея  Simple Smile. Може една форумска сбирка да си направим  Peace.

# 35
  • Мнения: 2 751
Иначе семейните празници приключиха НАЙ-СЕТНЕ в петък, когато беше имения ден на сина ми. празниците тая година ми дойдоха свръх отгоре... Rolling Eyes
просто няма как-хората, които каня, са общи семейни приятели, той идва, разбира се, пък и сме в добри отношения, стараем се...но си ми е леко подтискащо....
Сега вече с нов поглед напред  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 75
Иначе семейните празници приключиха НАЙ-СЕТНЕ в петък, когато беше имения ден на сина ми. празниците тая година ми дойдоха свръх отгоре... Rolling Eyes
просто няма как-хората, които каня, са общи семейни приятели, той идва, разбира се, пък и сме в добри отношения, стараем се...но си ми е леко подтискащо....
Сега вече с нов поглед напред  Sunglasses
Аааа, аз не бих го издържала това твойто с БНД на обща маса със семейни приятели. То и ние нямаме такива де  Crazy

# 37
  • Мнения: 306
Обичам гости, добре сте ми дошли!
Само да измисля менюто cook, и да сме здрави Mr. Green(много важно условие), и ще сигнализирам за някое съботно-следобедно-привечерно парти.


# 38
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Tвърдо- за. И аз обичам гости.  Hug
  Ееееее, kalli - предстои един чуден празник, а именно Трифон зарезан.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 751

  Ееееее, kalli - предстои един чуден празник, а именно Трифон зарезан.  Mr. Green
Ооооо, да, ама не е семеен  Mr. Green Sunglasses мисля да го отбележа съвсем подобаващо  cheers perko

Общи условия

Активация на акаунт