Лидл 3та тема

  • 104 921
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 358
Lidl се разраства в Гърция, след като сключи договор за закупуване на част от магазините на Алди.
Lidl е проявила интерес и към закупуване на логистичния център на Алди в Солун с цел разрастване в съседните балкански страни. Логистичният център е с размер 55000 кв.м. и струва 85 млн. евро.

Lidl Αποκτά ακί_ … ης Aldi

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 10:00 от Lana26

# 61
  • София
  • Мнения: 4 145
И аз тук при вас, извинявам се за спама.  bouquet

# 62
# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Момичета, все още ли е валидна цената на котешката тоалетна?

# 64
  • Мнения: 133
и аз за нея да попитам? и друго питане имам - като на Бенто ли е (една такава беличка) или е кафява - питам защото дивачето капризно ...

# 65
  • Мнения: 14
извинямав се за отколението ,    adoration_    тоята котка да не е Френски Шартрьоз  Thinking Thinking 

# 66
  • София
  • Мнения: 3 249
и аз за нея да попитам? и друго питане имам - като на Бенто ли е (една такава беличка) или е кафява - питам защото дивачето капризно ...
тежко ти  Wink

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 387
И аз се извинявам за спама - всички котки са капризни и традиционалисти /независимо от породата/, не понасят новостите, дори и за тяхно добро /според нас/ Simple Smile

# 68
  • Мнения: 678
Днес ходихме до Лидл във Варна,беше почти обяд.Имаше хора,но сравнително спокойно.От хранителните стоки на промоция не липсваше нищо,но от нехранителните беше пообрано.Купихме си мариновани крилц,които ще пъдат на промоция от утре,но мъжо не може да чака иска го за довечера.Много му ги похвалили.Забравих да кажа и течният им шоколад от 1 ,70 е страхотен с вкус на лешници.

# 69
  • Мнения: 69
Искам да попитам някой ползвал ли е таблетките за съдомиялна и доволни ли сте?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
извинямав се за отколението ,    adoration_    тоята котка да не е Френски Шартрьоз  Thinking Thinking 
Руска синя Simple Smile

И за да съм все пак в темата, в ЛИДЛ само охладено месо ли се продава?

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Лидл на "Пещерско шосе" до ШЕЛ в Пловдив е зареден със стока, но все още не работи. Явно скоро ще го отварят  Thinking

# 72
  • Мнения: 0
Лидл на "Пещерско шосе" до ШЕЛ в Пловдив е зареден със стока, но все още не работи. Явно скоро ще го отварят  Thinking


Около 14 януари трябва да отвори магазина в Плевен, предполагам тогава ще отвори и този на Пещерско, както и още няколко в страната.

# 73
  • Мнения: 2 784
извинямав се за отколението ,    adoration_    тоята котка да не е Френски Шартрьоз  Thinking Thinking 
Руска синя Simple Smile

И за да съм все пак в темата, в ЛИДЛ само охладено месо ли се продава?
Не, има и замразено.

# 74
  • Мнения: 4 233
Вчера вечерта минахме през магазина на Сливница. Иаше само част от промоциите. Всичко друго беше празно. От купените неща ми хареса кучешката храна - по-добра е от тази на Билла, както и млекцата с плодчета. Тези с извара не се харесаха в къщи. Бананите бяха зелени. Другите плодове също не ми харесаха. Исках да пробвам сиренцата, но ще е след промоцията.

Общи условия

Активация на акаунт