Лидл 3та тема

  • 104 927
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Някой взе ли рендето?

# 706
  • Мнения: 678
Мюслито в кутии е много хубаво,няма само овесени ядки,а плодове,стафиди,корнфлекс....До сега съм пробвала 2 вида и много ни харесват.Купихме и корнфлекс с мед/едни кръгчета/,детето и мъжо го одобриха.А течния шоколад в буркани е страхотен.До сега не съм купувала нещо,което не ни е харесало......

# 707
  • Мнения: 2 180
Днес отново нямаше от промо стоките/хранителни/,бяха останали възглавници.
Имам от тях и не съм доволна,вярно за тези пари .... ,но трудно се намира удобна.
Не смея да купя от мемори ,защото са над 50лв,а моя съседка тотално ме отказа.
Млякото го купуват на стекчета .Мисля,че ограничението е за определен вид стоки.
Купих от шоколад с цели лешници - няма да се отслабва.

# 708
  • Мнения: 2 784
Хм, ще взема наистина да питам за млякото.  Thinking
Мюслито в кутия, първия път взех едно с фъстъци и фъстъците си бяха стари, едни облъгнали такива.   Close Наложи се да ги махна и да ям мюслито без тях. После си взех с тропически плодове- много вкусно. На децата редовно вземам корнфлейкс- шоколадов и медени кръгчета в пакет. И двете са хубави,  Peace За течния шоколад- невероятен е!

# 709
  • Мнения: 1 889
Почнахме редовно да пазаруваме там, но ако не ми беше наблизо едва ли щях да ходя да се бутам. Оставам с впечатление, че навалицата е понамаляла, за магазина в Дружба става въпрос. Това, което много ме озадачава, е че има хора, които купуват изключително и само промоционални стоки.  newsm78 Много ми е странно!  Whistling Дори и хляб и кисело мляко няма в количката, само примерно риба тон, сок от банан, краставица и шоколади. Нали все пак и основни продукти  трябва да се купуват?!
Чета, че за някои недостатък е липсата на разнообразие. За мен това е плюс. Влизам и за 15 мин. съм напазарувала без да се чудя от кое от 10-те вида прясно мляко да взема или ако съм вече на касите и се сетя, че съм забравила да взема домати да трябва да обикалям 1км!  Crazy

# 710
  • Мнения: 2 180
И за мен е + е ,че има определен вид стоки,
пазарувам точно за 10 мин.,но на мен ми е квартален магазин
и основни неща :хляб,мляко и др. продукти пазарувам почти ежедевно от там,
по простата причина  ,че не се се запасявам,а и нямам излишно място и пари.
И на мен ми направи впечатление,че се пазаруват основно стоки на промо ,но
това са хора живеещи далече от магазина.
Всяка следваща промо на даден вид стока е по-скъпа от преди - маслото беше 1.49,
а сега е 1.99лв и така следващият път ще бъде с около 0.20ст. ,което обезсмисля
безумният четвъртък,в който не пазарувам!

# 711
  • София
  • Мнения: 2 031
Днес бяхме да пазаруваме в Лидл - Надежда.
Имах случка, която ще разкажа, защото си
спомням, че и някой друг в темата беше споделял
подобна и почвам да се чудя на какво се дължат
тези случки.
След като си платихме покупките, спряхме след
касите да ги подредим и аз почнах да преглеждам
касовата бележка. Какво беше изумлението ми,
когато видях, че са ми маркирани два килограма
лук, вместо един и забележете - 6 килограма
червен лук, като такъв аз изобщо не бях купувала.
Та, в резултат на тази грешка, бях платила 13.43лв.
повече - 1.49+6x1.99лв.!
Върнах се веднага при касиерката, която с бодра усмивка
ми каза, че се случвали такива неща и да ида на първа каса,
където ще ми върнат парите. Там, една още по-весела девойка
умря да се смее на шестте ми кг. червен лук и отново ми каза, че
такива неща се случвали.
Съжалявам, но как така ще се случва да ми маркират покупки,
които не съм направила? И то в килограми. Спомням си, че едно
момиче се бше оплакало за начислени килограми моркови.
Гледайте си касовите бележки, момичета!

# 712
  • Мнения: 180
Предполагам грешката е при въвеждането на някакви баркодове на ръка, когато не захапе кода на продукта с машинката. Сигурно има подобни и се получават такива интересни неща. И на мен ми се е случвало да ми маркират нещо 2 пъти. Върнах се и разрешихме проблема без бой  hahaha

А това за хората пазаруващи само промо стоки.... нормално ми се вижда за хора, които примерно са се вдигнали от далеч да стигнат до магазина именно за такива (не че това е много нормално). Все пак трябва да се носят торби към вкъщи, а непромо стоки има и в кварталните магазини Wink

Моят проблем сега е, че не ми приемат там ваучерите за храна  hahaha Иначе ми е близо, харесвам някои от стоките им, ама ето на проблем  Mr. Green

Исках да похваля и едно твърдо сирене по етикет, а на вид като кашкавал, обаче като нямам сега у нас и не помня името...Импирилиско.... нещо такова звучи, пак на гръцки написано, вакуумна опаковка от по около 500-600гр. Аз си го използвам точно като кашкавал Simple Smile

# 713
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Момичета мили да питам
кой е течния шоколад ? как изглежда -снимка -цена- и този прословут шоколад с  лешници .
Аз съм доволна от целувките с шоколад 12 бр, 2 лева отначало при сладките неща
лека ве4ер

# 714
  • Мнения: 2 784
Sophia L., на мен предния път ми се случи нещо подобно. Купихме цял пакет питчици и на касата аз декламирам:" 5 с гауда, 5 чабата, 3 кроасана с масло.". Момичето повтаря след мен, въпреки всичко брои и то, та накрая чак изкара лентата и ми чете:"5 гауда, 5 чабата, 3 масло?" "Да"-казвам аз. Каква беше изненадата ми, когато в къщи си проверих бележката и видях, че е маркирано по 5 от всичко. Съгласна съм, че стават грешки, но тя извади лентата и ми го прочете оттам. Както и да е, вече бяхме у дома, а и разликата беше само около 80 стотинки, защото кроасаните бяха на промоция. Но като пазарувахме вчера се спрях след касата и си проверих бележката, защото следващия път може да е нещо по-голямо и ако го видя като се прибера у дома как ще докажа, че не съм го купила?
Аз живея далеч от магазина, т.е. не ми е квартален, но не го разбирам това да си напълниш количката само с промоции. Пазарувам промоции, ако ми изглеждат интересно, или ако са на цена, която ми е изгодна (ако реалната цена е такава, която по-трудно бих прежалила), или пък ако е стока, която купувам по-принцип даже ако не е на промоция.  Забелязвам, че има хора, които още на входа си вземат брошура и ходят само по промоционалните стоки без изобщо да си направят труда да разгледат останалите.  Twisted Evil Не знам, засега повечето от нещата много ми харесват, а и ми излиза изгодно да напазарувам солидно веднъж в седмицата и после, ако се наложи да добавям само дреболии от кварталните магазини. Но и аз забелязвам растеж в цените. Когато спре да ми бъде изгодно, просто ще сменя магазина и ще се вдигам до ЛИДЛ само за няколко определени неща веднъж месечно.  Peace

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Някой попита за рендето- купих го и го пробвах. Удобно и функционално за работа, но задължително трябва да се ползва шапката, която предпазва. Ножовете са остри и могат да отнесат половин пръст!
Купих и четерите бели купи.Пласмасата е хубава и се надявам да не остава миризма. Не се ползват за микровълнова, а само за съхранение на храната.
Не разбрах произхода на зелето, но е сочно и хрупкаво. На щанда беше поизсъхнало отгоре.

# 716
  • Мнения: 2 180
Относно грешките в бележките ,си спестявам разправиите ,като се научих да не купувам
повече от 5-6 неща и винаги след касите проверявам .
Това се случва в много магазини,в "Пени" най-редовно.
Шоколада с цели лещници за мен е най-доброто 1.25л.,но не винаги го има,дори
вчера го предпочетох пред "милката",който беше на промо 1.22 ,може би защото "милка"
го има навсякъде и го познаваме от години.

# 717
  • Мнения: 3 453
  Аз съм доволна от пушената сьомга, херингата..детските плодови млекца и всички шоколади. С нуга и фъстъци ми станаха любими. Много неприятно това с грешното маркиране. Ще проверявам и аз.

# 718
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз винаги педантично си проверявам бележките. Мъжа ми примерно го е срам да го прави и после се ядосва.
В Лидл досега не ми се е случвало да има грешка, но в Кауфланд и Карфур - да.

# 719
  • София
  • Мнения: 2 031
Аз винаги педантично си проверявам бележките. Мъжа ми примерно го е срам да го прави и после се ядосва.
В Лидл досега не ми се е случвало да има грешка, но в Кауфланд и Карфур - да.

Точно това си говорехме с мъжа ми,
че ако е бил сам, по никакъв начин
нямало да разбере, че плаща повече.
Той никога не си проверява бележките.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт