Конкурс по декупаж за месец януари

  • 9 661
  • 171
  •   1
Отговори

Анкета

ИЗБОР НА ПРЕДМЕТ

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 28 яну 2011, 13:05

# 30
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kkaatt интересна идея, но .... благотворителните базари обикновенно са за някой празник - Коледа, Великден.... и това прави идеята ти по реализуема, когато конкурса е посветен на такива празници. Не, че не се взимат и предмети които не са свързани с празника, но по мои наблюдения хората искат да се разбира за кой празник е подаръка. Другия вариант е ангажимента,който ще поеме събиращия предметите да ги разпраща по градове. Всеки, който прави предмет и идка да го изпрати така или иначе го прави и не е нужно - поне според мен, един път да ги пращаме на човека и после той хайде пак по пощите и по градове, знам ли  newsm78 да кажат и другите  Peace

# 31
  • Мнения: 139
Двама участникааааа  Party
На мен също ми харесва предложението на Катето, но съм съгласна с Антомче, че ще стане много тромава тая система. То така или иначе, много момичета участват в тези базари.

Опааа, вече са трима  Wink

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 12:14 от kris70

# 32
  • Мнения: 2 280
Според мен,идеята е интересна, но..не винаги е осъществима (ако предмета, спечелил конкурса е вече подарен, продаден, или просто автора му иска да си го запази..)
Мисля,че за базарите момичетата са толкова всеотдайни,че често предлагат много по-добри произведения от тези с които участват по конкурсите   bouquet

# 33
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kris70 мълчиш си нещо  newsm78 само двама участника ли остават ...
Хайде момичета остават още 3 дни до финала, нали много искахте предизвикателство с еднаква картинка... уплашихте ли се или толкова много техники и изненади сте измислили, че до последния ден ще има довършвате  Mr. Green А може би си помислихте, че се шегувам за наградата - очила .... нееееее, не се шегувам... вече са купени и чакат старта за изпращане  smile3533  /понеже съм си с добро сърце  ще има и бонус, салфетки с малки мотивчета  newsm48 /

# 34
  • Мнения: 376
Искам очила,и малки мотивчета,искам всичко от теб  Hug защото е заредено с много положителна и "луда" енергия и ми става много хубаво!
Айде,ти готова ли си стоята творба?Това,че имаш комплект медали,не ти дава право да не участваш   love001

# 35
  • Мнения: 139
Аааа, нЕма таквоз нЯщо  Naughty ама рекох да се посъберем...9 броя  Party
Аз да питам, каква беше идеята за февруарския, някой да ме подсети, че нямам време да търся какво беше  newsm78
Ще намина да видя някой дали е докладвал  Mr. Green

# 36
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Виждам, че все повече момичета са съгласни. Ето какво ви предлагам - Темата за жената е наистина хубава тема и наистина е по-добре да не я ограничаваме с една картинка. Нека тази тема да остане за февруарския ни конкурс в такъв случай. Така ще си имаме готов февруарски конкурс от сега  Mr. Green Даже който иска може да се подготвя от далеч, струва ми се, че ще има мнооого участнички  Laughing
......

Крисче, след този ти пост започна гласуването и повече не се заговори за февруари , но пък аз си мисля, че темата за жената ще отива за март  newsm78 знам ли
Момичета дайте някое предложение за февруари  Thinking

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 958
На Февруари му подхожда "Вино и любов"  Laughing

# 38
  • Мнения: 7 362
              kemi,взе ми думите от устата! Laughing Тъкмо щях да кажа "Трифон Зарезан и св.Валентин"  Wink И всеки да избира любовта или виното! А за март да си остане темата на Крисчето - за жената.

# 39
  • Мнения: 139
Ами и аз съм съгласна. аз ще пусна анкета за предмет, а вие през това време кажете темата лИбов или вино, а може и двете заедно или поотделно по избор, устройва ли ги всички. Не виждам причина да не е тази тема, след като тя е актуална.

Антомче, мерси за припомнянето  Hug Ха ха и на всичкото отгоре аз съм го предложила Joy ееех...старост  ooooh!

# 40
  • Мнения: 0
,,На Февруари му подхожда "Вино и любов" ,, -браво на Ками....на мен ми хареса много идеята и.
свети Валентин ми е много...изкуствен,кой влюбен .кой не  е влюбен,тогава е момента да се прави на романтик.отбива номера,като купува сърчице за .50 ст.Този празник се превърна в търговски .
Друго е ,,вино и любов,,а хубаво вино с хубав човек до себе си ,няма как да не възцари любов.

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 13:49 от росирос

# 41
  • Мнения: 1
Съгласна съм темата за следващия конкурс  да е "Вино и любов" Mr. Green. Затова гласувах за предмет - бутилка, най- ми се връзва с празниците през февруари. Пък и чиния сме правили, дъска сме правили, предмет по избор сме правили newsm78

# 42
  • Мнения: 139
Друго е ,,вино и любов,,а хубаво вино с хубав човек до себе си ,няма как да не възцари любов.
Ми ще възцари де...особено ако виното е количествено  Joy Joy Joy

Роси, шегичка разбира се, да не се разсърдиш  Hug

# 43
  • Мнения: 376
Напълно  съм съгласна!И с темата,и с всичко казано за нея  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 2 280
Ммм..Вино и любов.. Какво повече му трябва на човек... Hug Абсолютно подкрепям блястящото предложение на Ками!

Общи условия

Активация на акаунт