Тути, Бубето и другите след термин са наред (ЯНУАРИ) - тема 25

  • 22 609
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 455
Момичета, и при мен почнаха едни контракции...първо бяха през 10, сега май през 5 минути...ама не мога да разбера какво да правя сега..болката е много силна, кръста, корема, стяга се силно и боли...БУБЕ, ти кога мислиш да тръгваш за болница с толкова чести контракции????

# 706
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Emilly1212 , аз смятам да поспя тая нощ  hahaha Утре ще раждам.... Шегувам се...не знам колко точно те боли и какъв ти е прага на болка, така че не ми се иска да те съветвам,а съм и първескиня
Иначе що се отнася до мен...Не станат ли на 2-3  мин контракциите не тръгвам, защото сега са на 5 мин, силно болезнени и кръст и корем, но....не са за умиране, тея мога да ги трая и смятам вкъщи да си остана с тях и съвсем сериозно да опитам да спя тая нощ,а те ако са родилни - няма как да успея да заспя и тогава ще ходя до доки. Другото , което може да ме накара да тръгна е изтичането на водите - за сега няма!
Дай да те включим в конферентен раговор с нощни и ще ти мине... разсейваме се тука с глупости

# 707
  • Мнения: 455
Благодаря ти миличка, разбрах че се разсейвате по скайпа, ама скайпа ми беше общ с щерката, и тя вече като голяма тийнейджърка, взе че си го изключва и не ме пуска да пиша от него.... Simple Smile
И при мен са болезнени, и кръст и корем - както при теб, ама ще взема да полегна и докато изкарам...все ще дойде момент в който да усетя че трябва да бегам към болницата...
Стискам палци скоро да си гушкаме бебоците - бързо, лесно и безпроблемно да мине.... Hug Praynig

# 708
  • Мнения: 32
Ваня, честита дъщеричка Ивон! Да е жива и здрава, много да ви слушка и радва!

Тутиии, най-накрая бебка реши да излезе! Доста голяма си я отгледала! Да е жива и здрава, да расте все така голяма, послушна и красива!

Fleur, честито момченце! И той е доста голям мъж! Да е жив и здрав и много да ви радва!

Бубеее, хайде де, всички те чакаме! Ако и сега не родиш наистина ще останеш за февруари  Laughing

Аз днес ходих до педиатъра, каза ми, че това са запушени слъзни канали, а не конюктивит, явно много бебчета имат такова нещо.

# 709
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Еййй,аз ще си самоизпиша тая темичка обаче  hahaha След всеки който каже нещо има мой пост  Joy
Emilly1212 , преди малко успях да си намеря една хватка за успокояване на болките по време на контракции - много яко  Party Галя си корема,с много лек натиск по часовниковата стрелка. Определено при мен има ефект, понасят се по-лесно контракциите. Пробвай, може и при теб да подейства!
Еййй ... какво нещо са екпериментите....пробвам какво ли не...ама ето , намерих си "успокоителни"

cherry* , утре ще е големият ден  Hug Я, кажи как е Изи. Минават ли й проблемите с очето?

# 710
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
БУБЕ, ти кога мислиш да тръгваш за болница с толкова чести контракции????
ако чакаш Бубето, скоро няма да родиш hahaha Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 32
cherry* , утре ще е големият ден  Hug Я, кажи как е Изи. Минават ли й проблемите с очето?

Пак са леко подути, ама са по-добре от вчера. Педиатърката каза, че трябва 10-тина дни да капя капките и после като й мине, след 2-3 седмици може пак да се появи, така било при малките бебчета. А иначе Изи засега е много послушна, само яде и спи  Grinning Много е лакома, от болницата казаха, че яде по 60 мл, но тя го изяжда много бързо и иска още, та сега й увеличих яденето на 70 мл. и е като часовник, минат ли 3 часа започва да реве и да иска да яде  Grinning Голям режим са й направили в болницата  Grinning

# 712
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ами, Бубе, айде пиши, да мога да пусна нова тема тая вечер още.  Joy

Моя бебок се е смъкнал още многооооо! В момента е 5 пръста над пъпа.  Shocked И като се изправя ме прорязва в шийката. Ммммм... и пак имах на два пъти едно интересно стягане в кръста... Ммммм....  Crazy

Чери, радвам се, че има подобрение.

# 713
  • Мнения: 59
хеей, Емили, Бубе, markochka, най-леките и хубави първи срещи с мъниците днес-утре! newsm10

хайде честито и на мама fleur в този пълен ден -  я какви големи започнахте да ги раждате, бравос!   bouquet

# 714
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Абе я дайте някоя идея за имена на темите. Да позапълним малко първа страничка с предложения.  Mr. Green

# 715
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Нощни очи , ти да не прихващаш от мен  hahaha

БУБЕ, ти кога мислиш да тръгваш за болница с толкова чести контракции????
ако чакаш Бубето, скоро няма да родиш hahaha Joy Joy Joy
smile3532 ето тук ме заби!!!

cherry* , много се радвам ,че се подобрявате! Браво и за режима! Сега шушката ще порасне бързо бързо

# 716
  • София
  • Мнения: 561
Да ви питам - болки в гърба (целия) и кръста, едва ли са контракции??? Rolling Eyes

# 717
  • Бостън
  • Мнения: 13 691
Приличат на контракции, Снуки Simple Smile))

Бубенце, ще те споменавам дъъллллго, дълллго, да знаеш! Прекрасно раждане и ти да имаш!

Хайде девойки, кой спал - спал, кой пял - пял.... лавината тръгна! Ще ви мисля всичките!!!  Grinning

Тръгвам да прибирам мама от летището...ех, кой като мен!  Grinning
Днешната бременна закачка, че вече не се побирам в кожата си...

39 weeks pregnant and... by Agent Provocateur 007

# 718
  • София
  • Мнения: 561
Agent  Hug страхотна снимка!!! Жестока е!!!!!  bouquet

# 719
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Да ви питам - болки в гърба (целия) и кръста, едва ли са контракции??? Rolling Eyes

Могат и да са контракциите. Могат да се усещат на различни места - в кръста и гърба, по целия корем, в горната част на корема, в долната като менстуални, от вътрешната страна на бедрата. Може на всяко място поотделно, може и на всяко едновременно.  Peace

Агентка, много яка снимка!  Crazy

А, Бубе, тия контракции са си мои, сори! Не си ги давам ПЪК!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт