Гломерулонефрит - как да се преборим!

  • 209 439
  • 818
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 615
Аз мога от обща култура, не са ми вливали подобно нещо. Това е имуномодулатор който би трябвало да оправи имунната система което естествено е временно явление  ooooh! Но все пак е  нещо  Peace Обаче ако му прочетеш листовката ще ти призлее  #Crazy http://www.medicine.bg/public/listovka/14313s.pdf  
Прочети стр.5  ooooh!
Регулира имунната система, но в същото време уврежда бъбреците.  Thinking

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте отново! Първо искам да благодаря за отговорите, които получих. Вижте не губих време запазих час на брат ми във Варна при д-р Пинто. Малко съм притеснена. Дал му да пие LND но не му изписал протоелитични ензими. А честно казано май предпочитам ензимите. Защото някъде бях срещала, че LND не се препоръчват в комбинация с имуносупресори както и с кортикостероиди. А те сега го минаха на кортикостероиди. От два дни.  Чудя се дали няма да направим грешка като пие едновремнно кортикостероиди и LND. Предложил му и някаква автоваксина за която бях категорична че ще помислим. А сега на къде. Дайте съвет. Моля ви.

# 77
  • Мнения: 0
Нека да добавя - става въпрос за мемранозен гломеролонефрит при което резултатите от последната епикриза са: количество белтък  в споннтаннна порция урина 1.32 протенурия g/l  е 0.39 а протенурия грам за  24 часа е 0.897. Това е което ми продиктува по телефона. Кой белтък е по-важен първия или втория. Извинете ме за това че не съм толкова запозната, но наистнина сега незнам какво да правим.

# 78
  • Мнения: 615
Започнете ЛДН в много малки дози 1.5-2мг и постепенно намалявайте кортикостроидите.
След време увеличете дозата на ЛДН.
Пинто ензими няма да изпише  Naughty
Поръчайте си ги вие пълният комплект  и да започва да ги пие веднага, те действат като стероидите но в комбинация с ЛДН няма проблеми Wink

# 79
  • Мнения: 0
Тишо, много благодаря за бързия отговор. Ти вдъхваш малко надежда, обаче как кажи ми кака на своя глава да намаля кртикостероидите. Те в момента са малки дози, дано се повлие отделянето на белтъка до края на месеца и като му направят изсл докторите сами да решат да му намалят дозата. Незнма като че ли не ми се прекъсва лечението в терапията. Ох много съм объркана.

# 80
  • Мнения: 0
tishoo- благодаря за бързия отговор  Simple Smile

Листовката направо ужасява, особено с това за острата бъбречна недостатъчност,което може да предизвика имуновенина.
Това което ми допадна е че регулира имунната с-ма/един препарат от официалната медицина, който въздейства на сложните имнунни процеси/. newsm78

Аз също спрях кортизона, благодарение на ензимите, разбира се  като уведомих лекарите така странно ме изгледаха имам чувството, че не бяха чували за ензими, дори не ме попитаха какво съм пила/макар и от любопитство/ знаят само кортизон......

хубав ден на всички

# 81
  • Мнения: 110

Аз също спрях кортизона, благодарение на ензимите, разбира се  като уведомих лекарите така странно ме изгледаха имам чувството, че не бяха чували за ензими, дори не ме попитаха какво съм пила/макар и от любопитство/ знаят само кортизон......

хубав ден на всички

Да ти кажа честно, сигурна съм, че 90% от лекарите в България, нямат представа що е то протеолитичен ензим. Толкова са заблудени, горкитееееее ..... ooooh! ooooh! ooooh! Ама пък и не се интересуват, тъй като са длъжни да лекуват пациентите си по установените правила и пътеки,. т.е. с кортикостероиди!

Аз днес трябваше да ходя до София за изследвания, но го отложих за другата седмица. Така, че от понеделник ще съобщя резултатите!

# 82
  • Мнения: 615
Тишо, много благодаря за бързия отговор.....
Няма за какво  Hug

Вариант 1: Според мен може да започне да го пие в малки дози няма да има проблем  Peace
Но да го започне защото му трябва време да подейства. За дозата е по добре да се консултираш с Pink Panter Той ще ти каже според това колко мг са стероидите колко ЛДН да пие.

Вариант 2. Както е споделила frequency   bouquet Минавате на ензими и спирате стероидите  Peace Това е най удачния вариант според мен  Peace

В крайна сметка вие си решавате, аз не съм лекар  Hug
Но ако аз бях разчитал на "д-р" и не бях започнал да пия ЛДН на време сега...............

frequency На нашите "д-р" не разчитай за нищо странично от КП, малко да кривнат и ЗД няма да им преведе парите  #Cussing out Можеш да ги попиташ дали на техните деца биха приложили това лечение което прилагат на вас  #2gunfire
Както и да е.....

# 83
  • Мнения: 0
Лелеееееееееее аз направо полудях!!!!! С тия ензими. Писах на Пинки той ми посочи пълния комплекто обаче хора помагайте искам днес да ги поръчам. Сега ще ви напиша сайтове които ми прати нищо не разбирам. От горе има едно шише и отдолу има още някобко. Аз кое тряблва да поръчам. Моля ви напишете на български какво трябва да поръчам. Сега ще ви копирам какво ми прати пинки.


Пол:
Публикации: 804


Просто мъж



 



Re: (Без заглавие)
« Изпратено до: miirra : Пет., 17 Юни 2011, 13:11 »
 



--------------------------------------------------------------------------------

Значи брат Ви може да пие LDN ако не приема кортикостероиди и имуносупресанти. Иначе все едно изхвърляте и двете на боклука...

За ензимите: най-евтино се купуват онлайн от един американски сайт iHerb (и по този въпрос има тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590291.0)

и излизат 2.5-3 пъти по-евтини.

Пакета ензими обхваща:

http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Nattokinase-2-000-FUs-90 … ggie-Caps/33?at=0
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-High-Potency-Serrapeptas … e-Caps/23747?at=0
http://www.iherb.com/Now-Foods-Bromelain-415-mg-180-Tablets/436?at=0

Това са ензимите за един месец. Пият се на гладно (един час преди ядене и два часа след ядене) 3 пъти по една капсула (бромелаин - 2).

Част от ензимите могат да се купят тук от магазините на NOW foods, но цената...

Успех!
 



--------------------------------------------------------------------------------

# 84
  • Мнения: 0
Моля ви напишете ми на български какво трялва да търся че намерих един магазин във варна където ми казаха че имат само две. Колкото и да струват ще ги взема да не губим време. Давайте съвет от къде най-бързо мога да ги набавя. Пък после ще му мислим да пазаруваме от iherb. Ако можете направо ми посочвайте телефони от където мога да ги поръчам.

# 85
  • Мнения: 0
Тишо минаваме на вариант 2. Сега почваме с ензимите /ако успея да ги намеря бързо/ надявам се да му спрат кортикостероидите и тогава започваме и с LND.

# 86
  • Мнения: 0
Cveti -страхотно много  ти стискам палци резултатите от изследванията  да са добре  newsm10

miirra - и аз първоначално като започнах да приемам ензими си ги закупих от магазин на now food, но там наистина както казва PinkPanther първо са много скъпи и после че единиците на серапептазата са много малко, за разлика от iherb .

# 87
  • Мнения: 0
Ами добре ама не искам да чакам, аз пак ще поръчам от iherb, но нали ме разбирате не искам да чакам искам да започне да ги пие пък после ще пазаруваме от сайта. Сега писах на лични на Пинки да препоръча ка к да ги пие може би в по-големи дози??????????????

# 88
  • Мнения: 615
miirra Моля те да се успокоиш  Hug Съжалявам, че не можах пиша по рано  Blush
За съжаление не мога да ти помогна за това от къде в Бг можеш да си ги поръчаш  Crazy
Но за iherb, мога  Peace
Поръчваш и трите вида ензими: Натокинеза, Серрепептаза и Бромелайн. Мен ако питаш хубаво   е да включиш и Папайн.  newsm78 
Точно до голямото шише отдолу в дясно има един бутон Add to Cart
 


Натискаш него! Това важи и за трите сайта(шишета)!
След всяко натискане на този бутон, системата те прехвърля в твоята карта! Когато ти станат 3 шишетата в картата (гледай да са по горе изброените наименования!!)



е необходимо да натиснеш бутона Procced to Checkout
След това ще иска да се регистрираш от тук



За да се регистрираш ще ти трябва Дебитна карата, задължително ВИЗА ЕЛЕКТРОН! ПИБ има такива Wink
Ако имаш проблеми след това, казвай ще помагам  Peace

# 89
  • Мнения: 0
Тишо много благодаря но после с благодарностите. Помагай! Картата е на ПИБ. Но сметката е в евро. Ще има ли проблем. Спореде мен не. После другото което ме интересува. Доставката. Какви са разходите. Колко пари трябва да има в сметката? Как ще ми ги доставят? На кого се плащат транспортните разходи? Моля те помагай. какви пари трябва да вкарам в картата, днес искам да ги пора4ам.

Общи условия

Активация на акаунт