Жените Рак 2!

  • 22 119
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 992
Radosveta, няма я на български, на английски я имам. Ако искаш ми прати на ЛС имейл или скайп, ще ти я пратя  Grinning

# 46
  • Мнения: 5
Май раците се надушват защото само раче може да разбере друго раче. за другите зодии сме странни...налудничави, сприхави... понякога безчувствени...а ние си знаем каква буря от емоции сме. Какво да ви кажа- през Юли почти няма ден без рожденник около мен Simple Smile))! иначе пак ще перифразирам Линда Гудман - раците се чувстват най добре с други раци. проявяват особена търпимост и топлота към девите и телците и са склонни да извият врата на представителите на везни и овен!(в моя случай- везничките ги понасям добре- защото асцендентът ми е везни)

# 47
  • Мнения: 6 992
То и при мен са големи празници през юли, ама защото аз, мама, татко и дядо сме родени в една седмица...за това  Joy Не че познавам много други раци. Но мама е лъв. Най-хубавата и добра лъвица (каза рачето, привързано към мама на 26 години  Blush ).

# 48
  • София
  • Мнения: 6 796
Аз намирам огромни разлики между мъжете и жените в зодиите.
Жези раци - обожавам, мъже ненавиждам.
Жени везни недолюбвам, а мъжа ми везна е мъж-мечта!
Овните - имам невероятна приятелка жена овен, а с мъжете ми куца комуникацията.
И т.нат...


С представителите на лъв имам смесени чувства...все жени, но някой обожавам, а други ме дразнят непоправимо. Как сте с лъвовете вие?(Лъвиците?)

Ео - аз, майка ми, племенника сме раци, дядо също беше рак...

# 49
  • Мнения: 6 992
Като изключа мама Mr. Green, повечето други лъвове много ме дразнят.
Няма такава самовлюбеност, ейй...При мъжа ми (Близнаци) ми изглеждаше по-скоро като избиване на комплекс. На лъвовете имам чувството, че им е вродена.
Братовчедка ми, да ме прощава, не е прочела нито една книга през живота си, не работи, силно казано гледа детето си, обаче цял ден маникюри, фризури, огледала, дрехи  ooooh!
Един колега имам Лъв, решил е, че е супер красавец. Не отричам, хубавец е, височък, хубаво тяло, симпатично лице. Обаче, хора, слизаме за обед, той си оправя косата, оглеждайки се в монитора. Излизаме от вратата на офиса, той влиза в тоалетната, оправя си косата на огледалото. Влизаме в асансьора и той започва да се оглежда в огледалото на асансьора!!!!!!!  Crazy Това всичкото за 3 минути от 6ия до първия етаж....

# 50
  • Мнения: 5
и тук имаме привързано към мама и тате раче... на 26  Laughing
иначе с лъвиците също се разбирам идеално. А от мъжете лъв, предпочитам по-котешката порода (а не самоизтъкващите се ненадминати Царчета). и при двата пола е мнооого важно да ги четкаш Simple Smile по малко, за цяр  Wink , но редовно Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 6 796
Като каза, Ео, суетни ли сте?
Аз мога понякога с дни да не се погледна в огледалото.  Embarassed Но като ме хване някаква вълна и не мога носа си да покажа навън негримирана. Обичам да купувам дрехи, аксесоари, но в 90% от случаите нося дънки с блузка. Е, тесни дънки и блузка с деколте, но все пак не се тормозя с поли и рокли. В хороскопите пише, че сме женствени и чувствени, вие така ли се чувствате?

# 52
  • Мнения: 6 992
И аз като теб, с месеци не се сещам за грим, но като се сетя, ходя поне 2 седмици щателно гримирана Grinning
Ходя основно с дънки и блузки, даже деколтета гледам да няма. АБе колкото е възможно, по-покрита да съм  Mr. Green Милото веднъж, след като пак се опитваше да ме убеждава да се облека с някаква пола, каза "Бе що най-накрая не заминеш за Иран да си ходиш с бурка?!"  Joy
И въпреки това обичам да купувам козметика, дрехи и обувки. Имам обувки на по 10 см ток Crazy
И няколко красиви рокли имам, които си седят в гардероба да им се радвам  Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 6 796
Тъкмо за теб си мислех, че съм ти виждала албум с рокли и поли и си викам - ето, Ео как се е стегнала, а аз само дънки подмятам.  Mr. Green
Ааа, аз не гледам да съм покрита, само да ми е удобно. Удобно ми е с дънки и къси дънкови поли.  Joy Дългата пола за мен е е мъчение - то се мотае в краката, то се набира, то ужас неземен. Късата (тип коланче), никакви грижи не създава при ходене.  Joy И мразя да гладя, за това съм фен на jeans-ите, пера и слагам на дупето.  Laughing

# 54
  • Мнения: 6 992
Да, тоз албум е от времето, в което тръгнах с милото и имах пълна кредитна карта  Whistling Той настояваше за пълна промяна на стила и тю-тю, кредитната карта стана на гардероб ooooh!

# 55
  • Мнения: 1 296
Аз пък много обичам да харча пари за рокли и бижута, за цветя също. Обожавам да се занимавам с тях.

# 56
  • Мнения: 4 371
.........кредитната карта стана на гардероб ooooh!
ooooh! не си сама, споко.

Суетна съм на моменти(приливът ли е виновен, луната ли), друг път ми е все тая.
Гримирам се от как се захеанах с Орифлейм, преди това си ходех натурална, ма и бях млада Joy

# 57
  • Мнения: 2 090
Суетна съм. Без грим съм само в банята, и в леглото. Да изляза негримирана, за мен е равнозначно да изляза гола навън.

# 58
  • Мнения: 1 296
И аз съм много суетна Thinking Мъжа ми все ми повтаря, че съм непоправима цинцифуция като ме види пред огледалото hahaha.
Ако в седмицата не си купя нещо ново - полудявам smile3515
И все имам нужда от нещо, не зная как се получава, но все нещо неотложно ми трябва, тоест трябва да си го купя обезателно newsm78

# 59
  • Мнения: 63
Преди не излизах без грим, чувствах се гола.. до последно с грим, отида някъде с преспиване на сутринта се прибирам..пак навзела мазилата., обаче лятото от плаж на плаж взех, че свикнах и сега се гримирам няколко пъти в седмицата, и то лекичко  Mr. Green Не пазарувам, често може би щото не се харесвам в дрехите, ама като си купя нещо и желанието ми да излизам е на лице.. Иначе съм си домошарско чадо, на гости и вкъщи... не си падам по нощни заведения много  Crazy Абе нямаме угодия ейй    Hug  Peace

Общи условия

Активация на акаунт